• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OREAAURA - SOMA
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    LILY: to se mas ;) i kdyz odejde jedno utrpeni a prijde dalsi ... "..did to nema cenu, tam prijde jinej ..."
    ne normalne takovej pesimista nejsem, ale tento tyden byl fakt narocnej jedna lahudka za druhou, clovek to proste nestaci pobirat ;)
    LILY
    LILY --- ---
    MRAK0S: Už jen hodinu a mé utrpení skončí. :o)
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    RANGDROL: no nyx obecne v porozumeni beru s nadhledem, i kdyz kolikrat si tu lepe pokecam, nez s nekym osobne ... asi je to v tom, ze clovek se snazi lepe formulovat sve myslenky kdyz je pise ... nevim jak bych se toto snazil rici slovne ;)


    LILY: prave dneska v praci uplne to sami, bud lidi ignorovali a nebo posilal do oneh mist

    fakt dneska zajimava kombinace energii, a to ten den tak pekne zacal a to mam za to, ze jsem z toho mel takovou radost se to proste muselo obratit
    LILY
    LILY --- ---
    MRAK0S: Ano prosím. i pacoši, co mi chodí do práce jsou dnes nějací divní a hlavně mluví tak potichu, že je není slyšet, tudíž míra nedorozumění ještě vzrůstá.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK: dobre pane,sebereflexe roste.ze ty se uzemnujes,priznej se;)
    btw. nevysli jeste novy IT?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MRAK0S: ze by kvuli tomu,ze sedis na nyxu?;)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    diskuze :: BAZAR u NYXe - Inzerujte - prodavate, ci - tohle znamena: kde jsi byla v danou chvili kdyz jsem ten odkaz kopiroval... dale to myslim a nemyslim ma spolu docela dost spolecnyho...ale to ze jsem se tak blbe zasmal byla ma egohonka za kterou se omlouvam... jinac jsem to trosku vnimal jako male utoky tak jsem se jednoduse branil...schizoidni chovani co??? tim bych to smaznul a pokracujem v tematu
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    proc mam dneska takovej divnej pocit, ze se lidi obecne nejak min chapou ...
    OREA
    OREA --- ---
    SHKRK: myslim stav vedomi bez drog....
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: dekujeme;)
    OREA
    OREA --- ---
    trochu na poslední chvíli to sem dávám, ale přece, dkybyste měl někdo taky zájem:

    22. 08. - 24. 08. (pátek–neděle) 17.00 - 18.00

    Éterické oleje v Pomanderech a Kvintesencích

    Přednášející: Marianne Mikkelsen

    Cena: 3200 Kč

    Místo konání: Barevný svět


    Seminář o vůních Aura-Somy, který vám kromě příjemné relaxace přinese i spoustu nových informací z oblasti Aromaterapie. Dozvíte se, jak těmito esencemi doplňovat terapii a jak je používat na prevenci stresu a únavy, ale i na povzbuzení a posílení sebedůvěry i odvahy. Přivoníme si ke každému éterickému oleji a povíme si o jeho účincích. Rozpoznáním jednotlivých složek Pomanderů a Kvintesencí si o jejich působení vytvoříme mnohem celistvější obrázek. Seminář doplňuje informace absolventům kurzů Aura-Soma, ale je vhodný i pro úplné nováčky. Jedná se o certifikovaný seminář dalšího vzdělávání praktiků systému Aura-Soma
    Časový harmonogram semináře: pátek:17-21hod, sobota:10-18 hod, neděle:10-17 hod.

    Přihláška: online na http://www.aura-soma.cz/ (v aktualitach)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: ted sem ale dostal info,ze je to malinky,no musim se tam jit mrknout
    OREA
    OREA --- ---
    RANGDROL: jo to bys mel...pak tu budou ruzny zmeny a ja tu zacatkem zari taky moc nebudu...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: dekuji moc,musim to stihnou ted do konce srpna,protoze v zari budu na cestach;)
    LILY
    LILY --- ---
    RANGDROL: No jo, no. Já jsem si to všechno zakoupila někdy v zimě, to jsem zrovna měla jakési aura-somácké období a eště mě přepadl ten nápad zkusit všechny flaštičky na čakry...
    No a nějak mám problém furt s tou modro-fialovou - nechce se mi ji totiž patlat, tak na to porůznu "zapomínám", tudíž se mi to doma nějak kupí, no. :)
    OREA
    OREA --- ---
    RANGDROL: mozne by to bylo a mas se tu nejlepe stavit,,podivat se na prostor a popovidat o tom s pani majitelkou...:)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LILY: ty ses takovej aurasoma zavislak,ze :) ****
    LILY
    LILY --- ---
    OREA: Jasně. Já mám teď teda docela zásobu - dopotřebovávám flaštičku modré na fialové, pak mám v plánu Krista (neodolala jsem, když jsem ho naposled v barevném světě viděla) a eště mám v zásobě dvě flaštičky na čakry.
    No ale než se tam vypravím příště, tak dám určitě vědět.. :)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: klidne potom do posty,at to neresime tady;) ajeste jednou diky;)*
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: ja se tam i treba stavim osobne,akorat potrebuju vedet,jestli je to mozne.mam na vyber asi pet prostoru,ale tady by to mohlo byt fajn,celkem to souvisi s praci s barvama
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam