• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OREAAURA - SOMA
    LILY
    LILY --- ---
    RUSSIANBLUE: Vzpomínám si, jak mi někdo (možná zrovna ta Rangdrolova kamarádka) jednou vykládal o té jejich "továrně". Mají tam pár dobrých vychytávek. Zaujala mě třeba místnost, kterou tvoří z větší části velký krystal, kde nechávají flaštičky nabíjet, nebo přístroj, který míchá ty jejich lektvary ve tvaru ležaté osmičky a tak.. Právě jsem si tehdy říkala, že to doma asi jen tak nepůjde.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RUSSIANBLUE: nechápeš že jde o esenci.. že, no nevadí, já jsem taky docela fanda do chemie a do exktrakcí i do kamenů, ale jak nerozumím pečení chleba, tak nerozumím výrobě esencí.. i když technicky si to lze přibližně zjistit...
    a druhej pilsner urquell vymýšlet nehodlám.. levnější koupit..
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    PALEONTOLOG: ...to sem zvedavej, ale i tak asi zkusim neco podelat. Me asi rodice v mladi koupily stavebnici "mlady alchymista"*. Nebo si nedovedu vysvetlit, proc je pro me michani lektvaru a dumani nad propojeni systemu takova zabava...

    *kdyz sem byl maly, byly tu takove sady pro deti na hrani. Tusim, ze to byl maly chemik a maly stavar....
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RUSSIANBLUE: AURASOMA není aromatickej olej.. myslím že rangdrol se nedávno viděl s jednou holčinou, co tam pracuje.. tak jak se to dělá a tak .. by mohl alespoň tušit..
    imho to není zase tak easy
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    jeden takovej dotazek, aurasoma se me libi, vsechno OK. jen se me nelibi ten monopol, kde nefunguje zdrava konkurence. napr. u aromaterapie je mnoho vyrobcu a terapeut si muze dovolit vybrat mezi vyrobci.

    Ale zpet k vyrobe aurasomy. Vzdyt to zadny tajemno nebude. Sami prece uvadeji, z jakych kamenu a oleju to delaji. Takze k tomu zakladni dovednost na urovni "vyrabime vonavky doma" a "premek podlaha". A melo by to bejt. samo, ze kameni nebude nadrceno na 0,0001mm, ale radost z vlastniho, popripade vyroba "na miru" pro konkretniho cloveka by mohla bejt zajimava....

    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: udelam;)
    LILY
    LILY --- ---
    RANGDROL: To jó. Pěkně se to sešlo. :)
    OREA
    OREA --- ---
    RANGDROL: myslim, ze nejene ja bych se rada pripojila.. tak to sepis a udelej "pozvanku" :)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: jsem moc spokojeny,dnes dam dohromady ty terminy,kdy to tam bude.prostor je fajn a energeticky vyladěny.uz se moc tesim:)
    btw.nechces se pripojit?;)hodim sem podrobne info,o co pujde
    LILY: ale zase jsme meli skvely vecirek;)*
    LILY
    LILY --- ---
    OREA: Za to můžu já, přiznávám se. Mám zřejmě špatný odhad.
    OREA
    OREA --- ---
    RANGDROL: nemas zac, tak nakonec to neni tak maly co?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: jeste jednou diky;)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: cau,tak asi v ut prijedu se na to podivat;)
    OREA
    OREA --- ---
    RANGDROL: v utery urcite, od 12 asi do 5. Ve stredu jeste nevim jiste..
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LILY: dik:)*
    OREA: budes v AS v ut,nebo ve st?
    LILY
    LILY --- ---
    RANGDROL: Též jsem chtěla pochválit, jakmile jsem uzřela "nový kabát". :)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    OREA: super... jsem rad ze doslo k pochopeni na obou stranach
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: diky,ja jsem mel podobnou driv pred "muslimem" a ta prosla tuningem a je zde-novy a lepci:D
    OREA
    OREA --- ---
    RANGDROL: wow hezka ikonka!
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    LILY: je to je skoda :/ ... :) nakonec to dopadlo jak to jsem rikal ... jen teda jsem se tak stracne neopil

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam