• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OREAAURA - SOMA
    Vítejte v diskuzi AURA-SOMA! Zde můžeme nejen sdílet naše zkušenosti s Aura Somou, ale je také možné se ptát na cokoliv, co Vás o tomto léčebném harmonizujícim systému zajímá...
    rozbalit záhlaví
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    EXI: normalne stoji 720,pokud ses z brna,tak ti muzu nejakou dovest,pokud me napises jakou a budou ji mit.
    PALEONTOLOG: vetsina z nich je v pohode
    EXI
    EXI --- ---
    RANGDROL: tak to je mazec, skoda, ze nejsem z Phy.. kolik tak stoji normalne velka? ja jsem za ni daval 7 stovek
    LILY
    LILY --- ---
    RANGDROL: Také jsem se tam již ukázala.. :)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    v barevnym svete prave ted vyprodej lahvicek co byli vystavene pres rok za super ceny!!!!
    velka za 350,mala za 250,-
    OREA
    OREA --- ---
    OREA: sorry,ten odkaz na barevny svet nefunguje, ale odkaz je kdyztak vyse... :)
    OREA
    OREA --- ---
    Milí přátelé
    Od prosince nabízíme v Barevném světě novou službu – poradnu zdarma (konzultace barevné terapie do 15min).
    Věnovat se vám bude paní Marie Dvořáková.
    Poradenské dny budou (zatím): středa – 16-19, čtvrtek – 13-16 a pátek 10-12 a 13-14 hod. Podle zájmu můžeme časem upravit.
    Přijďte se zeptat na to, co znamená váš výběr lahviček, můžete se poradit také o lahvičkách, které už máte doma zakoupené, nebo o jiných produktech Aura-Soma.
    Těšíme se na vaši návštěvu
    Marie Dvořáková a tým Barevného světa

    EXI
    EXI --- ---
    Dik za info, zkusím to pravidelně a uvidím.. A budu zpracovávat téma, to jsem nějak opoměl ;-) Jo a koukal jsem, že je tam teď nějak víc oleje, poměr těch tekutin není už nějak v rovnováze, mám spotřebovanou cca 1/3.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ja si treba kupuju maly lahvicky,vetsinou konkretni vyber na podporu konkretniho procesu,velkou jsem mel jen parkrat v zivote
    OREA
    OREA --- ---
    EXI: ahoj, velka lahvicka vydrzi zhruba tak na ty dva-tri mesice...pokud pouzivas pravidelne. Co se pravidelnosti pouzivani tyka, samozrejme je lepsi pravidelne pouzivani, jako u vseho.
    Jinak s pouzivanim vice lahvicek je to na tobe,ale zase si myslim ze je lepsi dobrat jednu, vyresit si tu jednu a pak treba dalsi...(nebo zas tu samou?) jsou i lide, co si pravidelne chodi stale pro tu jednu a samou lahvicku,,,nez to tema uplne zpracujou, pochopej...
    LILY
    LILY --- ---
    EXI: Já mám velký flaštičky zhruba na měsíc až dva, jen Gabriela jsem měla cca na rok, páč jsem si ho právě patlala jen občas a střídala ho s jinými. Řekla bych, že záleží na tobě, jaká si vytvoříš pravidla k používání.
    EXI
    EXI --- ---
    ahoj, od Aura Somy pouzivam esenci 100 z rady Equilibrium (3-4 mesice) - obednal jsem si hned velkou lahvicku a zda se mi ze to je fakt na dlouho - asi tak na rok - jak dlouho zustavate u jedne esence? lze je stridat? a dalsi dotaz - nepatlam to na sebe pravidelne - je to chyba?
    TVX
    TVX --- ---
    OREA: No, to je otazka :) spis jeste o neco lepsi.
    OREA
    OREA --- ---
    TVX: a co dobry dobry? ,)


    LILY: nevyslo mi to financne ani casove...
    LILY
    LILY --- ---
    OREA: Já nestíhám.
    A tys byla?
    TVX
    TVX --- ---
    OREA: já taky :c)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: já;)))))))))))))))))))))
    OREA
    OREA --- ---
    tak co, byl uz nekdo z vas na uvodu do prace s energii, ktery porada v BS rangdroL? :)

    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    -jasne ze to vylepsuji a delaji dalsi - to je v poradku. Jejich praci chvalim - super! Ale proste nikdo nema patent na rozum(a intuici) a nerozumi vsemu. Tak se muze stat, ze tuto jejich myslenku nekdo vylepsi. A ten nekdo nemusi(ale muze) byt z jejich kruhu.

    -o tom nic nevim, ale pokud by tomu tak bylo, naznacovalo by to pro me, ze nad "tim" ani nemaji moc kontrolu, kdyz si to zije vlastnim zivotem. potom by ty lahvicky mozna meli oznacovat i cislem sarze... a nebo je to jejich vlastnost? reagovat na svet aktualne a menit se podle toho?
    ----------------
    Kdybych tak mohl jit na exkurzi to te tovarnicky a na vsechno se poptat, to by byl fakt zazitek :D
    LILY
    LILY --- ---
    RUSSIANBLUE: Myslíš, že oni se to nesnaží postupem času nějak vylepšit?
    A propos, část flaštiček (alchymistická sada) se prý "vylepšila" sama..
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    OREA =>RUSSIANBLUE
    nevim moc co ti odpovedet. ale zkusim to. Nejde me o to vyrabet kopii AS a tim nekomu financne konkurovat. Jde me spis o princip, ze kdyz nekdo neco dela, tak je vzdy mozne ten proces vylepsit - upravit - zjednodusit. samozřejme to chce se nejprve seznamit s onim postupem...
    OREA
    OREA --- ---
    RUSSIANBLUE: opozdene reaguji, ale prece (dlouho jsem tu nebyla)
    Moc teda nechapu co resis, to, ze jak rikas nefunguje zdrava konkurence k a-s to prece neni jeji chyba...nevidim na tom nic spatneho. Bud ti tento system vyhovuje, pouzivas ho, anebo ti nevyhovuje a tudiz ani nepotrebujes konkurenci ne?

    Jinak co se te vyroby A-S tyka, taky tomu nerozumim, co tim myslis....ale rozhodne to neni na urovni "vyrabime vonavky doma" a "premek podlaha", jak pises..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam