• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OREAAURA - SOMA
    LILY
    LILY --- ---
    Netušíte, prosím, někdo, kam se má na člověka patlat flaštička 106?
    OREA
    OREA --- ---
    TRESEN: dobre, dam to vedet kolegynim, ja tam v patek nejsem... diky za info a mej se! a dej pak vedet jak jsi spokojena...
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    tak jen pro informaci, aby to už nevypadalo, že nemám zájem... :) pro ten tachyon bych se stavila v pátek... ;)
    OREA
    OREA --- ---
    TRESEN: jasne, neni problem...
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    OREA: to budeš moc hodná... určitě si pro něj přijdu, ale vážně nedovedu říct, kdy ... :-D
    OREA
    OREA --- ---
    TRESEN: jejda, tak to se vylec, chce to asi klid na luzku... a ja ti ten jeden microdisk dam na stranu, jestli chces tresnicko
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    OREA: mam strašně velkou teplotu.. .vůbec nevim, kdy se k vám dostanu ...:(
    OREA
    OREA --- ---
    TRESEN: jasne, stav se, od pondeli mame otevreno jako obvykle...
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    jo ? no to je super... tak já bych se třeba 5.1. , pokud máte otevřeno, pro něj stavila...
    OREA
    OREA --- ---
    TRESEN:Dobrá zpráva! Tak microdisk na mobil ještě máme za 580,-
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    OREA: :) a ještě " podneli" ...
    OREA
    OREA --- ---
    OREA: teda microdisk,,,pardon. :D
    OREA
    OREA --- ---
    TRESEN: no vzdyt myslim ten mocrodisk,,, kdyz bude nejaky konretni zajemce, objedna se driv... Info o cene ti sem poslu v podneli, to budu v obchudku a kouknu do ceniku.
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    spíš bych měla zájem o ten microdisk..jaká by u vás byla cena ?
    OREA
    OREA --- ---
    TRESEN: jsou tam telefonni bunky - takovy ty barevny koralky... Jinak ten silica disc budeme jiste doobednavat .) Mela bys zajem?
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    OREA: právě o ten telefonní disk mám zájem :) uvedenou stránku znám, ovšem o obchůdku Barevný svět jsem neslyšela, takže určitě děkuji za info a zároveň si beru ponaučení, že někdy stačí pečlivě přečíst úvod stránky ... :)
    OREA
    OREA --- ---
    TRESEN: Ale vůbec, tvůj dotaz je k tématu, protože zde, jak jsem uvedla v záhlaví, můžeme diskutovat nejen AS.
    Destičky (proti elektrosmogu) sezeřeneš v barevném světě :). Myslím že tam jsou všechny velikosti kromě toho nejmenšího disku (telefonní microdisk), jinak máme také šperky, šátky, čelenky, buňky na mobil... popřípadě můžeme jakékoliv jiné tachyonyzované produkty objednat.
    Další výrobky např. tady : http://www.tachyon-czech.com/produkty.php

    Pěkné Svátky přeju.
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    není to sice přímo k tématu, ale zas tak mimo taky ne... - nevíte, kde sehnat v Praze tachyony ? respektive destičky ? vim kde přes net, ale ráda bych osobně koupila...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OREA: dík,
    LILY
    LILY --- ---
    TVX: Já mám od 55ky taky fleky. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam