• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OREAAURA - SOMA
    LILY
    LILY --- ---
    OREA: Info jsem už dostala mailem kolem vánoc, ale konečně vidím i obrázek. :)
    Hmm, má oblíbená tyrkysová..
    I když já si teď pár týdnů před porodem stejně natírám pupek dvacítkou a zbylé dvě flaštičky, co jsem používala, mi leží již několik měsíců netknuty na poličce,
    OREA
    OREA --- ---
    OREA:

    Capkiel:

    Horní barva: opaleskující tyrkysová
    Dolní barva: tmavě purpurová
    Narozený: 14. prosince 2009 v 11.00 hod

    Hlubší aspekt božského ženství
    Vodní aspekty celého Stvoření
    Pobývá v sefiře Binah Stromu života
    Vládce andělského řádu aralinů
    Strážce akašických kronik a jejich mystérií
    Drží věčný oceán soucítění
    Hlubší aspekt intuice, vnitřní učení srdce
    Překonávání překážek a léčení síly
    Pozvání k vnitřnímu odzbrojení, aby se mohlo odhalit pravé Zlato. Smrt toho, co bylo, a očista myrhou
    Láska, která nás žádá, abychom „neuhýbali z Cesty,“
    ale abychom se stali Cestou
    Letmý pohled, volání z hlubších realit a dimenzí
    Rozšíření osobní individuace do kolektivní
    Tato lahvička přichází chránit bojovníky světla v chrámu jejich těl.


    Archanděl Capkiel se rodil dlouho – od 19. listopadu do 14.prosince. Narodil se v den, který také souvisí s andělskou říší - s archandělem Arielem, jehož jméno znamená „Lev Boží“ a který má jako svou úlohu pozorovat a odhalovat Boží mystéria.
    Capkiel nám nabízí přístup k pradávně-budoucím mystériím Lásky a Pravdy, abychom v současném životě dokázali projevovat více z toho, kým skutečně jsme. Zve nás, abychom rozšířili pocity lásky tak, aby zahrnovala účel a odhodlání. Takto rozšířená láska představuje nekonečné moře soucítění, v němž možná usmíříme a zharmonizujeme vše, čím jsme kdy byli, s tím, kým se můžeme stát. Je to láska, která po nás nechce, abychom uhnuli z cesty, ale abychom se stali Cestou. Je to láska, která dokáže sytit energií naše každodenní drobné aktivity a která náš individuální proces uvědomování a vývoje sladí s vývojem ostatních lidí a nakonec i s vývojem kolektivního Srdce Země.
    Capkielova temně purpurová představuje hloubku, která se rozvíří v okamžiku, kdy si duše žádá hlubšího uznání. Každý z nás je pavučinková světelná bytost, křehká uvnitř své fyzické schránky. Často na své fyzično příliš tlačíme a v tomto úsilí jako kdyby se pavučinka smršťovala a my začneme pociťovat svou zranitelnost, kterou pak často zaměníme za slabost. Tyto potíže se ale vynořují proto, abychom je vyléčili a nakonec v nich objevili svou největší sílu.
    Protože se často ztotožňujeme spíše s hustší hmotou naší bytosti, přichází Capkiel jako Božská Matka, která nám plna soucítění pomůže zrodit z chemie našich fyzických těl světelné tělo.
    Capkiel je první lahvičkou, která má v sobě éterický olej myrhu. Tento měsíc si připomínáme zrození nového Božského světla, zvěstovaného narozením Krista. Je zajímavé, že jedním z darů novorozenému Ježíškovi byla právě myrha, která se v té době běžně používala pro balzamování a k pohřebním rituálům. Toto zrození tedy symbolizuje smrt toho, co bylo, a zrození Lásky, která nakonec překoná všechna dogmata a zákony, které lidstvo udržovaly ve starých sebeobranných vzorcích.
    Antimikrobiální vlastnosti myrhy také představují ochranu proti energiím, společenským konstrukcím a manipulacím, které nás mohou blokovat v okamžiku, kdy do současného života začneme vnášet více z věčné celistvosti našeho já.
    Capkielovu energii vyjadřující nejhlubší aspekty Božského ženství, které pečuje a ochraňuje, si nemusíme vynucovat ani přitahovat. Stačí dovolit, aby se rozvinula, a přijmout ji jako výraz JÁ JSEM samotného Života, věčně se zrozujícího v nás, skrze nás a kolem nás. Z vnějšku je to Láska, která žije s básní v srdci, naplněná lehkostí bytí, přicházející v okamžiku, kdy už se nemusíme potýkat se strachem, neochotou, studem nebo s pocity nedostatečnosti, které si uzurpují naše nejcennější vrozené právo stát se samotnou Láskou.
    Je skutečně nejvyšší čas, aby se v dnešním světě tato výjimečná a jedinečná barva Lásky Bytí objevila, abychom ji všichni vyzařovali do světa, který tolik potřebuje lidi žijící v plnosti Lásky a Pravdy.
    S láskou a světlem Míke Booth


    OREA
    OREA --- ---
    HOLA HEJ, na vedomi se dava, ze 14.12. O9 se narodila dalsi, v poradi sto-sedma lahvicka:

    Archandel Capkiel



    vice info: http://www.aura-soma.cz/aura-soma.php
    OREA
    OREA --- ---
    Novy zazracny mineralni roztok k dostani v barevnem svete : http://emms.cz/


    NIRA
    NIRA --- ---
    OREA: díky za kontakt:-)
    OREA
    OREA --- ---
    Pro milovníky zelené, jako jsem já : http://www.victoriasilksdesignstudio.net/color_focus_green.html :)
    LILY
    LILY --- ---
    OREA: Výborně. Mně se to hnedle zdálo divné a navíc bych byla líná s nimi jezdit tak daleko.. :)
    OREA
    OREA --- ---
    LILY: ahoj, prázdné lahvičky equilibrium patří do tříděného odpadu, tedy do skla. Zpátky do Anglie se tedy neposílají :D
    LILY
    LILY --- ---
    Co děláte s flaštičkami, když je dopotřebíte? ..sem kdysi slyšela, že se můžou odnést do Barevného světa na recyklaci, že je pošlou zpět do anglie či co..
    OREA
    OREA --- ---
    PJANE: no jasne ze ano..
    PJANE
    PJANE --- ---
    OREA: da se konzultovat bez nakupu?
    jakoze udelat si v tom poradek, pochopit smysl, a nechat si to projit hlavou...
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    OREA: tak už mám minidisk na telefonu, dík za veškeré info :)
    LILY
    LILY --- ---
    OREA: To bude zajisté ta samá kamarádka, co se o ní zmiňoval Rangdrol :)
    LILY
    LILY --- ---
    OREA: Díky moc! Taky jsem si říkala něco obdobného, takže to patlu správně.. :)
    OREA
    OREA --- ---
    PALEONTOLOG: v aura some? tak to by musela pracovat u nas, anebo mas na mysli UK? Ktera to je, jestli se muzu zeptat?
    Jinak jestli si nevis rady, pak bych doporucila radu konzultanta... V barevnem svete jak uz jsem psala nize jsou v urcite dny konzultace v ramci 15 minut zdarma:
    Milí přátelé
    Od prosince nabízíme v Barevném světě novou službu – poradnu zdarma (konzultace barevné terapie do 15min).
    Věnovat se vám bude paní Marie Dvořáková.
    Poradenské dny budou (zatím): středa – 16-19, čtvrtek – 13-16 a pátek 10-12 a 13-14 hod. Podle zájmu můžeme časem upravit.
    Přijďte se zeptat na to, co znamená váš výběr lahviček, můžete se poradit také o lahvičkách, které už máte doma zakoupené, nebo o jiných produktech Aura-Soma.
    Těšíme se na vaši návštěvu
    Marie Dvořáková a tým Barevného světa

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OREA: s horní zelenou mám jasno, ale podle doporučení kamarádky, která v aurasomě pracuje a je proškolená, mám dva tipy na žlutou a nebo oranžovou spodní;;; a fakt tápu, oboje má pro mě velký význam a nemůžu se rozhodnout, pro práci by se hodila spodní žlutá, pro vztahy a klid spodní červená.. a fakt nevím :D
    OREA
    OREA --- ---
    PALEONTOLOG: jasně, máme, ale objednáváme stále nové, čerstvé, takže než budeš chtít přijít,pokud máš už vybranou, stačí mi dát vědět abys měl jistotu (jestli nejsi z Prahy)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    zaslání snad netřeba, jestli je máte skladem, netřeba objednat, přišel bych si osobně, stejně mě vaše prodejna zajímá :)
    OREA
    OREA --- ---
    PALEONTOLOG: Jinak není problém ti produkty zaslat...
    OREA
    OREA --- ---
    OREA: Pro bližší popis lahviček jdi na: http://www.aura-soma.cz/aura-soma.php nebo se ptej dal... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam