• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CALTROPType Design — tvorba autorských písem
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    http://superpolator.com/index.html neprisel nekdo z vas nahodou do styku s timhle mazlikem?? :) pokud ano, ozvete se!!

    Dve videa na ukazku:
    http://superpolator.com/movies/SuperpolatorScreencast_intro_small.mov
    http://www.vimeo.com/775333
    KUBA687
    KUBA687 --- ---
    BINARY_PARANOIC: mně tam ten dodělanej pán připadá docela vtipnej, manýra dotažená do krajnosti. stínečky, jaký má pod nožkama!

    ale zaplakal jsem, když jsem si přepočítal eura na koruny. :_( to si radši pořídím dalšího štorma.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    JAKOUBEK: jj :)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    BINARY_PARANOIC: kazdy sveho image strujcem .) ale jde o pismo, takze pan podrzplakat je podr(u)zna zalezitost .)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Ale jinak tedy parádní písma na stránkách mají!
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    JAKOUBEK: (OT, ale co tam kruci dělá ten týpek v pozadí? Copak se dnes plakáty lepí na lidi? :) Ale vážně – tahle móda mi už začíná lézt krkem, zvláště když je – jako v tomto případě – pan Podržplakát dodělávaný)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    JAKOUBEK: a jde o python samotnej, nebo o jeho podporu ve fontlabu?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Tak mam zase jeden dotaz... jako antitechnik. Mate nekdo zkusenost s pythonem ve Fontlabu? Chodim kolem nej porad jako kolem horke (ale fakt hodne horke) kase... a potreboval bych trochu uvest do problematiky. Nenasel by se nejaky dobrak? Predem diky.
    H3AD3AD
    H3AD3AD --- ---
    taky sem neco casem nasypu, ted nemam nic dotazenyho ani zpoloviny.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    SMYSLOV: dělám, ale bohužel jsem si zatím nenašel čas nějakou pořádně dotáhnout tak, abych šel s kůží na trh :( Většinou stihnu dotáhnout jen ty literky, které potřebuji na logotyp (samozřejmě plánuji časem všechny rozpracovat na kompletní abecedu, ale někdy se obávám, aby to nebylo až v době veselého důchodčení).

    :)

    ESTEN
    ESTEN --- ---
    tits or gtfo, rozumim .)
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    ESTEN: Já se nenasírám jsem v klidu! .)
    Jen by nebylo na škodu vidět jestli samy děláte abecedy.
    Od toho by se pak dalo nějak odpíchnout.
    Takhle bohužel i tahle diskuze sklouzává ke kecalství které je vlastní celému nyxu!
    ,,,
    Ukažte co děláte! .)
    KEL
    KEL --- ---
    SMYSLOV: jak to ze tenhle klub jeste neznam?!


    SMYSLOV: Strahov super, jen doladuj. Klasicisticka antikva je sexy!
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SMYSLOV: no tak se hlavne nenasirej, my to vsichni myslime dobre :)

    Kdyz jsi tu jedinej kdo dokaze dopracovat pismo do koukatelny podoby a jit s kuzi na trh, tak se nemuzes divit, ze kazdej kibicuje... tak na na nas nezanevri a dalsi iteraci sem zase hod .)
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    čoveče tak po dnešní korektuře do toho budu zase šahat zrovna R je v pořádku chyby a zásahy oproti původní předloze se týkají jiných věcí než kdo tu z vás psal .)) a Tomáš Brousil je proto, abych opustil nedokonalosti původní předlohy i když já jsem chtěl zůstat věrný (jelikož ona nedokonalost a ošklivost mě baví) ale Tomáš má pravdu ošklivých a nedokonalých fontů je spousta... Takže si tu počkejte zase to bude nějakou dobu trvat,,, přibude ultra tenký řez a nějaká ta italika tak až to bude zase nahodím už definitivně...
    ,,,
    ukažte svoje abecedy!
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    SMYSLOV: Přimlouvám se za drobné korekce. Chvost u R hodně bije do očí. Asi už byl původní autor nějaký unavený či co :)

    Jinak pěkné, jen tak dále a více!
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SMYSLOV: jasny, ale to ti nebrani opravit ocividny chyby, ne? :)
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    vycházím z původní předlohy je to písmo z 30let od pražské grafické unie... našel jsem ho spolu s dalšími vzorníky abeced v popelnici a dodržuji původní kresbu až na malinké odchylky... (jinak je konzultováno v ateliéru a bez vážnějších námitek)... a určitě překreslím i další s abeced jež jsem nalezl...
    CALTROP
    CALTROP --- ---
    SMYSLOV: nemáš to někde ve většim..? ty detaily tu nejsou pořádně vidět..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam