• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AJMINAUmíte si pomoci s první pomocí?
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    DANKLAR: porad si ale myslim, ze jsou bezpecnejsi nez silnicni doprava, kdyz vidim, jakejm neumetelum bez mozku davaj ridicaky, to je taky hruza.
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    GOBERS: v tom s tebou souhlasim, strojvudce se zachoval fakt duchaplne... klobouk dolu. Ale i tak, takovouhle stavbu maji prece na starosti odbornici, tak jak je to proste mozny?! To je neskutecny, co se deje...
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    AJMINA: Že vlaky nejsou až tak bezpečné...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    AJMINA: Tak technické důvody a spol. soudit nemůžu, to přenechám odborníkům, zatím se mi podle všeho, co jsem četl, jako nejvetší hrdina jeví strojvůdce, který stihl tu rychlost docela podstatně snížit a tím i zamezit mnoha dalším zraněním a úmrtím.
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    GOBERS: myslis v jakem smyslu - vlakove nestesti? v jakemkoli, pojmi to jak chces... nazor urcite nejaky mas:-)
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    HYPOKAMPUS: pockej, pockej... ja myslela, ze jsi milej, privetivej ausmevavej normalne... ja te alespon tak znam, ty si jako normalne jedes na Dormicu?:-D tak to klibouk dolu:-D jednou se dohodneme a pichnes mi to, kdyz je to tak ouzasny...:-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    AJMINA: V jakém smyslu?
    HYPOKAMPUS
    HYPOKAMPUS --- ---
    ?? Co nezkusíš neodmítej!!!!!!!!
    Co je to s Váma??? Bych vám nic špatného nedoporučil.
    Paradoxní reakce na Dormicum - byl jsem nezkutečně srdečněj, usměvavej, roztěkanej, vtipnej a cítil jsem se báječně a všem jsem to taky řikal. Akorát oproti sedaci se dostavil šílenej přísun energie :-)) Usnul jsem až po 10 hodinách po aplikaci :-))
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    HYPOKAMPUS: to nam teda doporucujes hezkou vec, dekuji nechci :-)
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    nie dik.
    HYPOKAMPUS
    HYPOKAMPUS --- ---
    LIBRIUM: Ale to ano, ale nevychutnáš si na vlastní kůži paradoxní reakci - vřele doporučuji :-))
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    HYPOKAMPUS: to sa da obist (paradoxne reakcie) tak, ze podas pred Dormicum Haloperidol alebo Droperidol (alebo aj Prothazin, ci Plegomazin) v nizkej davke.
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    appropois... co rikate na vlakove nestesti ve Studence?
    HYPOKAMPUS
    HYPOKAMPUS --- ---
    LIBRIUM: mno ale jinak Dormicum já moc rád :-)
    pro pacienty super, akorát ho nesmim nikdy dostat já mám na něj paradoxní reakci a to vám je ale sranda :D
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    AJMINA: pisal som, ze inzenzivaci pouzivaju Dormicum, kde sa da (lebo je zo vodny roztok, vstrebava sa i z i.m. inj., nastup ucinku rychlejsi, kratsi polcas bez eliminacie v dosledku coho lepsia "riaditelnost"), psychiatri Tavor (lebo lepsi metabolicky profil a pomer anxiolyza/sedacia, dlhsi ucinok i.v. pri kratsom polcase, dobre i.m. vstrebavany), neurologovia Rivotril (lebo ucinny aj u zvlastnych typoch zachvatov, napriklad NCSE atd.).
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    HYPOKAMPUS: to je fakt neskutecny, co se deje... alespon ze KPR byla uspesna :-)
    HYPOKAMPUS
    HYPOKAMPUS --- ---
    AJMINA: mno jel jsem tam pak na zástavu, ale s úspěšnou KPR :-)
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    LIBRIUM: proc myslis, ze Apaurin je jen pro zachranku? podle me se to taky odviji od zvyklosti dane nemocnice, jake leky pouziva...

    HYPOKAMPUS: 3 amp. Apaurinu v infuzi na PSY? to muselo bejt dobry rodeo..
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    CORNELA: vsechno se jednou dozvis, resp. budes si muset nasoukat do hlavy:) ja si to pomalu zase ozivuju, protoze jsem to pres prazdniny zase zapomnela... ooo ano, stydim se:)
    HYPOKAMPUS
    HYPOKAMPUS --- ---
    LIBRIUM: jo v pohodě taky jsem to tak myslel, tak jako že nezastupitelné místo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam