• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    LOPIK: me je to hned samo dalo do cotact:)
    ALESH
    ALESH --- ---
    pro ty, co si mysl,i ze iphone foti spatne http://www.justwhatisee.com/
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    LOPIK: pokud beres FW 2.0.0 jako novy, tak budiz..

    kazdopadne jestli jsi mel stary iPhone, tak si ho urcite odblokoval a tim padem tam mel Installer. Zabralo by to ti cca 30s nascrollovat a nainstalovat aplikaci SIMport (tu by si nasel primo pod S) ci iSim..

    netusim, jak si ji hledal, pak proc si stahoval nejakou knihovnu (wtf?), jak ti to mohlo trvat 2 hodiny za 270kc a o jake placene plne verzi to mluvis? Na Installeru se veru moc veci neplatilo..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Ale aspoň že to tam vůbec udělali..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    WIRUZIK: Zapomněl si dodat, že to platí pro novej firmware..
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    LOPIK: boze a ty ses zas kdo? Rikam, ze si spatne hledal.. opravdu nemam cas ti tipat, kde v menu to najdes, ale kdyz zkusis zapnout, tak na to treba prijdes..
    ja osobne bych to hledal pod Generals, rozkoukam se, zapremyslim - aaaha, dal bych sel do "Mail, Contacts, Calendars" a tyyyjo.. co to tam je? Import SIM Contacts.. wow.. :D
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    WIRUZIK: Takže pořád neumí... aplikaci jsem hledal, stáhnul, stejně jako nějakou knihovnu, vyšlo mě to asi na 270 Kč za připojení a dvě hodiny času (chvíli jsem zkoušeli jestli se přihlásí přes wifi). A nakonec to stejně nešlo (na placení plný verze aplikace už jsem neměl nervy..)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    LOPIK: pravdepodobne si spatne hledal (ci pripadne u prvni generace neznal nejakou aplikaci)..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Už umí Iphone přečíšt čísla ze SIM karty? Tohle byla první funkce co jsem od toho chtěl a hned to byl problém.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    ackoli editace doc souboru je fajn, tak neznam jedineho "managera", ktery by to potreboval.. to mu tak jeste chybi, aby nekde na cestach upravoval xls ci doc soubor na mobilu :D ja si tedy nemyslim, ze to musi mit takovy telefon v zakladu, zkratka je nutne prohlizeni.. dalsi zbytek si uz muze pripadny zajemce nainstalovat..

    ono se taky nebere v potaz, jak dlouho je iPhone na trhu a jak dlouho jsou venku symbian/wm mobily.. navic vyvoj aplikaci na Appstore bezi take jen chvilku.. za rok ta situace bude jinde..
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    KOUDY: musis to taky brat tak ze kazdej telefon je zamerenej na jinou cilovou skupinu uzivatelu - nemuzes treba srovnavat iphone a treba noke z rady E co se tyka kancelarskejch aplikaci a serii E s iphonem co se tyka treba podpory multimedii... iphone je proste hodne specifickej a je podle me kravina ho k necemu prirovnavat....
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    KOUDY: hele ten kdo to neumi nebo nema tu moznost tak jsem si 100% jistej ze mu ten system kterej ma iphone v zakladu a kterej je zalozenej na obrazkach a jednoznacnejch tlacitkach bude tak jako tak stacit... ;) - koho z tech lidi bude srat nejde synchro po wifi, ad2p, synchro po BT (ktera by stejne trvala X krat dyl nez kabel) a dalsi z tech veci protoze stejnak nevedi co to je...
    navic ty nedostatky jsou zastaraly vzhledem k aktualnim firmware (viz. pripravovanej 2.1)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MARECEK: ale samozrejme...jenze si rekni..kolik veci ktery sou dole niz na tom obrazku uz maj symbianovy nebo WM telefony v sobe?...ja sem si do touch pro dal navic jen navigaci iqo...jinak tam mam vsechno tovarni a defaultni a nic doinstalovavat nemusim, protoze to ma operu 9,5..editaci office dokumentu...pdf prohlizec..apod apod apod....Kdyby treba nokia prodavala telefony ve kterejch bysis musel polovinu softwaru nejakou sedou cestou nainstalovat...myslis ze by jeji telefony byly nejprodavanejsi na svete? :)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    KOUDY: na cydii neni warez ale ciste homebrew aplikace... to ze tam instalujes crackly hry pres itunes je vec druha... to mas ale to samy jako instalace cracklejch veci na telefony s windows mobile nebo symbian...
    nerikam ze je to pro geeky ale stejne jak je ten telefon primitivni na venek tak stejne tak slozitej je "na pozadi"... vis co pokud nekomu nevyhovuje treba to ze nema slot na usmudlany 2gb karty i kdyz ma 8 nebo 16gb v zakladu (viz treba nokia n95) nebo to neumi pustit mp3 jako budik kdyz mas vyplej mobil je vec ktera mi je lidove receno uplne putna protoze veci ktery tam podle vsech naprosto kriticky chybej mi nechybej jelikoz jsem je nikdy nevyuzil a pokud by mi fakt chybeli tak je mam za chvili doinstalovany...
    celkove vzato myslim ze to nema smysl resit - kdo ten telefon chce tak si ho koupi a kdo nechce tak ma prece moznost si koupit cokoliv jinyho....
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    me jde o to ze chapu ze sme lidi ktery nemaj problem si neco odbloknout...cracknout apod...ale pak sou tu taky lidi ktery to treba neumej..nebo tu moznost nemaj...a sere je ze iphone neumi ty veci na obrazku dole...a nezajima je ze to jde nejakou sedou cestou obejit..chapete..:)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    WIRUZIK: teda ono na Cydii neni zadny warez..
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KOUDY: jailbreak je sice proti zarucnim podminkam, ale jeste jsem neslysel, ze by byl nelegalni.. to zatim z Applu nikdo nerekl?
    Odblokovani je neco jineho..

    a na Cydii nejsou jen nelegalni warez aplikace.. nektere aplikace proste Apple neschvali, tak se mohou vydat touto cestou..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam