• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MARECEK: 2gb?..ja mam ted 8gb microSD od sandisku za 1200Kc..uz je i 16gb a do vanoc bude 32gb za tri litry max..;)...Infraport mi chybet nebude..ma to bluetooth ;)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    KOUDY: parada....-sice to nema ani giga uzivatelsky pameti ale slot na microsd mame tak ze se z toh vytriska tak 2gb ;)
    nebude ti chybet infraport???
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    KOUDY: nema to wap, to bude mrdka. :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ALESH: mas pravdu..krome poctu zobrazenejch barev na displeji iphone snad ve vsech smerech prekonava
    http://palmare.idnes.cz/htc-predstavilo-hvezdne-trio-touch-hd-touch-3g-a-touch-viva-pnt-/chytre-telefony.asp?c=A080916_184632_chytre-telefony_ram
    ach jo...to abych prodal touch pro a sel zas do neceho noveho
    ALESH
    ALESH --- ---
    to neni konkurent
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    LOPIK: me je to hned samo dalo do cotact:)
    ALESH
    ALESH --- ---
    pro ty, co si mysl,i ze iphone foti spatne http://www.justwhatisee.com/
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    LOPIK: pokud beres FW 2.0.0 jako novy, tak budiz..

    kazdopadne jestli jsi mel stary iPhone, tak si ho urcite odblokoval a tim padem tam mel Installer. Zabralo by to ti cca 30s nascrollovat a nainstalovat aplikaci SIMport (tu by si nasel primo pod S) ci iSim..

    netusim, jak si ji hledal, pak proc si stahoval nejakou knihovnu (wtf?), jak ti to mohlo trvat 2 hodiny za 270kc a o jake placene plne verzi to mluvis? Na Installeru se veru moc veci neplatilo..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Ale aspoň že to tam vůbec udělali..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    WIRUZIK: Zapomněl si dodat, že to platí pro novej firmware..
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    LOPIK: boze a ty ses zas kdo? Rikam, ze si spatne hledal.. opravdu nemam cas ti tipat, kde v menu to najdes, ale kdyz zkusis zapnout, tak na to treba prijdes..
    ja osobne bych to hledal pod Generals, rozkoukam se, zapremyslim - aaaha, dal bych sel do "Mail, Contacts, Calendars" a tyyyjo.. co to tam je? Import SIM Contacts.. wow.. :D
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    WIRUZIK: Takže pořád neumí... aplikaci jsem hledal, stáhnul, stejně jako nějakou knihovnu, vyšlo mě to asi na 270 Kč za připojení a dvě hodiny času (chvíli jsem zkoušeli jestli se přihlásí přes wifi). A nakonec to stejně nešlo (na placení plný verze aplikace už jsem neměl nervy..)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    LOPIK: pravdepodobne si spatne hledal (ci pripadne u prvni generace neznal nejakou aplikaci)..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Už umí Iphone přečíšt čísla ze SIM karty? Tohle byla první funkce co jsem od toho chtěl a hned to byl problém.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    ackoli editace doc souboru je fajn, tak neznam jedineho "managera", ktery by to potreboval.. to mu tak jeste chybi, aby nekde na cestach upravoval xls ci doc soubor na mobilu :D ja si tedy nemyslim, ze to musi mit takovy telefon v zakladu, zkratka je nutne prohlizeni.. dalsi zbytek si uz muze pripadny zajemce nainstalovat..

    ono se taky nebere v potaz, jak dlouho je iPhone na trhu a jak dlouho jsou venku symbian/wm mobily.. navic vyvoj aplikaci na Appstore bezi take jen chvilku.. za rok ta situace bude jinde..
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    KOUDY: musis to taky brat tak ze kazdej telefon je zamerenej na jinou cilovou skupinu uzivatelu - nemuzes treba srovnavat iphone a treba noke z rady E co se tyka kancelarskejch aplikaci a serii E s iphonem co se tyka treba podpory multimedii... iphone je proste hodne specifickej a je podle me kravina ho k necemu prirovnavat....
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    KOUDY: hele ten kdo to neumi nebo nema tu moznost tak jsem si 100% jistej ze mu ten system kterej ma iphone v zakladu a kterej je zalozenej na obrazkach a jednoznacnejch tlacitkach bude tak jako tak stacit... ;) - koho z tech lidi bude srat nejde synchro po wifi, ad2p, synchro po BT (ktera by stejne trvala X krat dyl nez kabel) a dalsi z tech veci protoze stejnak nevedi co to je...
    navic ty nedostatky jsou zastaraly vzhledem k aktualnim firmware (viz. pripravovanej 2.1)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam