• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!
    DOP
    DOP --- ---
    KULA: Myslis tisic dalsich telefonu ze stejny cenovy hladiny jako iphone? Povidej, jsem jedno velky ucho :)
    KULA
    KULA --- ---
    DOP: ostatne to by se dalo rici o tisici dalsich telefonu.
    Znam mnoho debilit v mnoha telefonech ktere mohli byt resene lepe...Ostatne, nejvetsi problem ja povazuji absenci BT odesilani dat...je mi to proste neprijemne ze to nejde. Dorucenky? Koncepty sms? budik nezvonici pri vyplem telefonu? nemoznost si vymenit baterku? ( to posledni je nedostatek kteri vsichni hrozne omilaji ale uprimne, ukazte mi telefon co vypada jako iphone,myslim rozmerove, a ma baterii jako treba nokie... jestli nekdo videl rozebrany iPod tak vi jak je ta baterka obtocena kolem vseho a vsude. Myslim si ze to v podani iphonu bude stejne...)

    To jsou vsechno veci ktery me fakt nechybej a i kdyz jsem je mel na jinem telefonu, nikdy jsem je nevyuzil.
    DOP
    DOP --- ---
    Hele asi tak takle - kdyz neco delam, tak se to snazim delat poradne, coz se o iphonu proste rict neda. Apple mohl udelat bez nikterak zavratnyho zvyseni nakladu (vetsina mnou kritizovanych jsou otazky fw a ne hw) mnohem lepsi iphone nez udelal - a to bez vetsich potizi nebo komplikaci. Zkratka se mi nelibi pristup Apple, ktery se na spoustu veci, ktery jsou beznym standardem ve vsech soucasnych (a i minulych) mobilech, totalne vysralo s tim, ze ty ovce si to stejne koupej, protoze to je proste iphone.

    Protoze jiny firme by tenhle pristup ani nahodou neprosel.
    ALESH
    ALESH --- ---
    DOP: tak ja nevim, asi nejsi cilova skupina iphonu, cilova skupina iphone jsou lide, kterym absence dorucenek nevadi :) Kdy si koupim porsche, taky mi nevadi ze nema tereni gumy :) (poud to neni Ceyenne :) Jednim z kouzel iphonu je jeho jednoduchost, kazdou dlasi zbytcnosti (dorucenky atd.) by se ten telefon staval o trosku komplikovanejsi a tim by ztracel svoje kouzlo :)
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    WIRUZIK: ja iPhone rad mam, ale proste tohle odmitam uznat jako reseni.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    DOP: samozrejme ze je to funkce operatora ale snad jde o to, ze to splni funkci ne?

    BLUE4: krypticky kod? To je problem napsat pripadne pred smsku napriklad YYYY? Krypticky kod jako sfina :D Navic pokud nekdo pouziva iSMS nebo tak, tak to tam ma jako sablonu, takze rovnou pise sms.. mne to prijde easy, tomu kdo nema rad iphone jako strasny problem :)

    DOP: a nemyslim si, ze tolik uzivatelu iPhonu opravdu potrebuje dorucenky.. je to drazsi telefon, kdyz potrebujes nejakou zpravu predat najisto, tak snad zavolas.. pripadne kdyz bez te dorucenky nemuzes zit, pouzijes "krypticky kod".. :D
    proste se k smskam pristupuje jinak, je to tam stylem konverzace.. nektere dalsi telefony (co jsem mel v ruce treba nektere modely Palm Treo) se zobrazenim sms konverzaci take neukazuji dorucenky.. a bylo kolem toho tolik povyku?
    DOP
    DOP --- ---
    ALESH: Absenci veci, na ktere jsou cesti zakaznici zvykli uz od cca roku 2000? Jako jsou doruceny, problemy s t9 atd..
    ALESH
    ALESH --- ---
    DOP: v cem jsou ty sms nedostazeny a nepouzitelny ? Pro me byli sms nepouzitelny ve vsech ostatnich mobilech... az s iphonem jsem je zacal psat.
    DOP
    DOP --- ---
    ALESH: SMS jsou temer kdekoliv na svete pouzivanejsi nez v USA. A to se zbytecnosti je naprosto absurdni argument, pouzitelny a dotazeny sms jsou pro velkou spoustu potencionalnich zakazniku klicovy a ze se na to apple vysralo je temer plivanec do jejich ksiftu - vyrabet neco stylem "na tohle se vyserem, na tamto taky, tadytu vec odflaknem a ty ovce si to i tak stejne koupej" se mi proste nelibi.
    ALESH
    ALESH --- ---
    DOP: no spousta motorol je taky neumi... malokde na svete se pouzivaji sms tak jako u nas. Proste jim to prislo zbytecny. (stejne jako to prijde zbytecne me)
    DOP
    DOP --- ---
    WIRUZIK: To ale neni funkce iphonu ale operatora. Navic dorucenky jsou standardem uz asi od let 2000-2001 a ze je neumi telefon za 13k nebo kolik mi prijde tragicky.. Nebo spis komicky :D
    KULA
    KULA --- ---
    kody jsou mimo kazdopadne.... kdo vlastne z vas pise sms? me to nikdy nebavilo...radsi jsem nekomu zavolal a od te doby co mam 120volnech minut.....tralalalaaaaa
    Nicmene, ne ze nepisu sms protoze se mi blbe pisou, to ne, ja na iphonu radsi emaily, OT a super flamy na nyxu:)
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    WIRUZIK: hele ale to je fakt blbej argument ;]]] v dnesni dobe psat krypticky kody do smsky je kapku mimo ;]]
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    dorucenky umi, staci dat pred smsku jediny kod.. to snad neni tak tezky ne?
    Kolik mesicne potrebujete poslat smsek, u kterych potrebujete dorucenku? 3? Snad ne u kazde?
    ALESH
    ALESH --- ---
    ipod nechci a nikdy jsem nechtel :) na hudbu mam mobil
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja myslim ze kdyby ipod neumel prehravat hudbu..tak by ti tam taky nechybela.
    ALESH
    ALESH --- ---
    KOUDY: ze iphone nema dorucenky mi doslo az po pul roce pouzivani... vubec mi nechybi.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    v tomhle jobse moc nechapu no...rikam si ze teda ok a ze uznam argument ze mmsky sou proste nahovno...je to stara technologie..mame 21stoleti..posilaj se fotky mailem...ok...to samy btcko..na sync je tu push...wifi..blabla....takze ok...ale tyve kdyz nema ani ty zakladni veci, ktery uz maj mobily pet let...a nepridal je tam ani patej vydanej update firmwaru....tak si rikam ze je neco spatne..:)..
    DOP
    DOP --- ---
    zase nema dorucenky, ktery 3310 pravdepodobne jo :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vtipny...ale ten iphone ma precijenom par giga pameti :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam