• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!
    KULA
    KULA --- ---
    T_MAX: co se tyce hudby....iPhone "obsahuje" iPod. A iPod od roku 2001 drti vsechno. Na muziku je iPhone faaakt paradni. Co te ale potesi predevsim, je rychlost. Me 3GS nezazilo slabsi chvilku v rychlosti.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Už ste slyšeli o tom že Aplle možná vydá už příští rok štrůdlové miminko... teda má to být iPhon mini... s displejem myslim 2.8... to zase budou dohady a hádky o tom že je to nejlepší telefon na ovládání prstem a tak... ;-)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    Ahoy,
    jsem totálně nasranej na HTC, tudíž pokukuju po konkurenci .. jak je to na například s MP3 u iphone?

    Dovede někdo (aniž by mě odkázal na prohledávání bambilijónu textů níže) shrnout, v čem je iphone lepší, než htc? Moc by mi to pomohlo :)


    Děkuju!
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    je fakt, že jsem obešel trochu pravidla a založil si fake účet v USA, ale nekupuju... jen jsem si zařídil podcasty a pár aplikací co byly FREE. gift cards atd... na to p*dím ;)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    o tom ze existujou nejake gift cards jsem se dozvedel teprve od WIRUZIK - ale po pravde je to trochu obchazeni rozdeleni regionu Apple, je to i celkem logicky, rekl bych ze Apple ma licence na prodej hudby/filmu/aplikaci v nejakem regionu a dokud nebude mit smlouvy s distribucnimi spolecnostmi v dane zemi tak tam proste prodavat nesmi...
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    KULA: cetl jsi vubec co jsem napsal - tedy vic nez mozna prvni vetu? psal jsem to naprosto jasne: v Cechach ;))
    nebo snad po prihlaseni s CZ uctem do store mas moznost nakupovat hudbu? ja bohuzel ne
    a s tim app store - psal jsem jasne, ze jsem narazil na 2 aplikace (z celkovych 4 ktery jsem shanel a chtel koupit) ktery jsou na app store US/UK, ale nejsou na app store CZ .. tzn. s CZ uctem se zadanou ceskou platebni kartou opet smula
    KULA
    KULA --- ---
    Sorry, ale tvrdit, ze appstore neni rozjety, kdyz ma zaznamenano pres 2 miliardy stazenych app, vydelano nekolik desitek milionu bucku a stale narustajici tendenci, je ultra blbost a autor takovehle myslenky by si mel dat facku. Desitky, mozna stovky tech nejlepsich marketeru sveta pracuje na appstore a delaji z neho to monstrum, ktere je a pak prijde jouda a rekne...Hmmm appstore neni vubec rozebehnuty.

    V jakych zijes relacich? Jiste, chapu, tvuj blogisek ma nastevnost vetsi.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    FRAUD: ja si treba kupuji gift cards na ebay a s tim problem neni.. ceskou kreditku ti to nevezme zadnou..
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    WIRUZIK: jo to je mozny ze prehanim ;) ale vim o dvou aplikacich (kupoval jsem celkem 4, takze polovina :-)) ktery jsou na UK a nejsou na CZ
    na covery neni problem, samozrejme ze mam UK ucet, adresu mam zadanou jako nejaky kostel v centru Londyna :-) ale problem je ze uz tam nezadam cislo kreditky (overuje se jestli je vydana v zemi jaka je uvedena v adrese v uctu iTunes .. zkousel jsem svoji MasterCard debetku, Visa kreditku i firemni Amex kreditku - ani jedna neprosla) a tim padem uz nemuzu nakupovat hudbu
    proste doufam ze se brzy rozjede plnej Apple store (jak App tak music) v CR
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    FRAUD: prehanis, to je nesmysl, na cz appstore je cca 95% obsahu US Appstoru, u UK to bude jeste mene..
    a vyridit si US ucet take neni takovy problem, sam mam ucty 2 :) .. a na covery nepotrebujes ani nic platit, proste si udelat zdarma druhy ucet a hotovo..

    KVBF: flash prvky jeste dlouho neocekavam, ale streamovany video i z jinych stranek je mozne - jen je nutne, aby s tim pocital tvurce tech stranek a video spravne enkodoval do H.264..
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    a hlavne cekam na opravdu otevreni iTunes - tedy hudby, casto jsou tam veci ktery uz ani jinak nejdou sehnat (vinyl uz je vyprodany .. navic bych musel jeste kupovat gramofon, na CD nikdy nevyslo...)
    dalsi dobra vec (alespon me to prijde) je stahovani cover art atd. - ale prave na to vsechno potrebujes UK/US/proste ne_CZ ucet a tam zase nejde zadat ceska karta pro platbu .... takze zatim mam bohuzel smolik a nakupovat nemuzu
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    WIRUZIK: vzhledem k tomu ze je na nem asi polovina aplikaci co na app store UK tak moc ne ;)
    KVBF
    KVBF --- ---
    Zajimalo by me, jestli nekdy v budoucnu planuje apple nejak povolit flash prvky webovek a streamovany videa i z jinejch stranek nez youtube. Nedocetli ste se nekde jejich stanovisko k tomu a plany do budoucna? Je mi jasny, ze vzheldem k prodavanejm aplikacim z appstoru by jim flash ukous dost trzeb, ale zase konkurenti uz to skoro vsichni umoznujou...
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    FRAUD: tobe neprijde Appstore rozbehnuty? :))
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    CHIBITCH: souhlasím, jsem majitelem iPhone 3G a do jineho founu už bych nešel. iPhone me dost bavi :)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    MYSTIF: hele, měl jsem 3 THCčka, různý a nedám ted na majfouna dopoustit.. ten display je u HTC horší a píchat do něj pořád píchátkem je neskutečnej vopruz
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    snad jediny zasadnejsi problem u iPhone je politika Apple, kdy pod rouskou overeni stability aplikaci a tim i celeho systemu se jedna o uzavreny system - samozrejme jailbrake to resi, jen se stale objevuji a mizi spekulace jestli opravdu servis pozna ze v telefonu byl jailbrakenuty fw (i po nahrani oficialniho), jestli je jailbrake sw duvod pro servis zamitnout zaruku pri hw chybe apod...
    mozna se to zmeni az se opravdu rozjede Apple store (jak App store tak iTunes) v CR - je pravda ze aplikace s cenou kolem $1-2 (ano, to neni preklep - JEDEN az DVA USD) nemam potrebu kopirovat, crackovat, slozite nahravat... jasne ne vsechny jsou takhle levne, treba navigace uz stoji kolem $80
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    MYSTIF: tak treba X1 vypada velmi dobre .. HTC jsou velmi dobry - ale oboji je Win, coz ma svoje plus a svoje minus
    Mac OS X na iPhone ma zase jine svoje plusy a samozrejme uplne jine svoje minusy ;)
    u obou systemu jsou veci ktery me vytaci do bela, ale porad musim uznat ze co se tyka ovladani prsty tak je na tom iPhone mnohem dal - vsichni vyrobci se snazi delat ruzne nastavby GUI pro Win, takze aspon pro zakladni veci jako volani, SMS clovek nepotrebuje stylus, ale pri hlubsim zanoreni nekam do menu pripadne neoptimalizovanych aplikacich na nej dojde
    pak uz je to asi jen otazka osobnich preferenci a - az na poslednim miste ze ;) - ceny
    MYSTIF
    MYSTIF --- ---
    FRAUD:
    CHIBITCH:

    paráda ... díkes. Furt řeším co pořídit za K800i, kde mi odešel ten hlavní čudl a pořád přemejšlím o HTC, iPhone a opět SE ale teda ty bomby se mi za to dávat nechce :)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    MYSTIF: 2jka se dá, ale musíš mu ručně nastavit kam se připojit..vlastně nepřipojit :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam