• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ELESDY: ale je to hnus, nabizej neco, co neunguje, to je imo poruseni podminek
    a volat neustale na infolinku nemam nervy :(
    jednou me tam operatorka presvedcovala, ze na cedecko se da stahovat, kdyz jsem ji rikala, ze nemam vypalovacku. a to je jen jedna z mala "perel"
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    jo, ta rychlost by me celkem zajimala. kdyz jsem bydlela na francouzsky, tak mi to behalo stejne pomalu jak ted v dejvicich. nemuzu si stahovat zadnou hudbu, pac se to vlece jak smrad a kdyz nahodou vlezu do nejakyho auditka, kde jsou obrazky, tak to trva hrozne pomalu, nez se to nacte anebo se to nenacte vubec.. a za to platim 500 a nejde to vratit :(
    zkousela jsem to neplatit s tim, ze mi vypovi smlouvu sami, ale oni chteli jeste 3000 pokutu, tak jsem to zaplatila a rikam si, ze ten rok s tim jeste nejak preklepu :(

    nebo existuje zpusob jak se toho zbavit predcasne?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ok ok ...
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    hele to fakt nevim ,) ale kdyz to rika ....
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: mozna se zeptam jeste na neco, Slacik v nejakem online rozhovoru rikal, ze se uvazuje i o nejakem "smartphonu" .. nedelam si iluze o srovnatelnosti s aparaty v siti gsm, ale nejaky chytrejsi Ubiquam, ktery by mel treba integrovany prohlizec by se do budoucna hodil ... o tom nahodou neco nevis? :)
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    PJGEPR: error,)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: jo jo zelenej je na Fofr ... asi jsme si nejak nerozumneli ;)
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    PJGEPR: kolegove meli zelenej a jeli na fofra, tak nevim ...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: k tomu pomalemu netu ten zelenej nedavaj ne? bud Axesstell, LG a nebo ted nejaky ten multifunkcni terminal ...

    Ja jsem s tim Axesstellem docela spokojenej ... viz ta moje rychlost :)
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    ELESDY: a posles mi kredit?,) nebudu se s tebou hadat, tak ci tak, o velice vykyvne rychlosti pripojeni neni pochyb.
    Mozna zalezi i na typu modemu kterej mas - jestli zelenej AnyData, bo cernej Axesstell. Ja mela Axesstell, sice taky zadna slava, ale rekla bych ze v prumeru lepsi.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: no on ten "náš" internet za 237,- není ani moc na YT myšlenej :) ... jakou Ti to jede rychlostí?

    mně teď (Žižkov)
    Rychlost připojení k internetu: 93,62 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 11,7 kByte/s
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    ELESDY: jestli myslis tou zastaralou technologii technoligii CDMA, tak to si na omylu. Jinou vlastne ani myslet nemuzes, pac celej ufon jede na CDMA
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    PJGEPR: Fraj je v pohode, Slacik nejvetsi profik jakyho jsem poznala. Ma rad svou praci a dela ji svedomite.

    Hehe, tak info@ufon.cz byla chvili presmerovana na me nez si ta tlusta bezpaterni svine uvedomila, ze ja nejsem kompetentni osoba ke zodpovidani dotazu - tak ses dost mozna moh trefit do tohoto casoveho useku. Snazila jsem se odpovidat, ale ohledne technickych veci a site nevim prakticky nic a ani jsem to nemela v popisu prace. Pracovala jsem v odd. primeho prodeje, tzn. hlavne pece o OZ a jejich managery
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: Jojo presne tenhle tip drbu ... no a kdyz pridas i ty o bezpaternich svinich, urco to bude fajn :). Ma s na mysli nekoho hodne nahore? :) Jako Pytel brambor vypada reditel pro finance Fraj :). Ale to snad nemusi bejt karierista....

    Dělá tam ještě M.Sláčík? Mile mě překvapila jeho rychlá reakce na email s pár dotazama (předtím jsme psal na info@ufon.cz a nic ... :)).
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    Ne, to rozhodne ne. Nechci aby se z me fakturacni castky nejake to procento pripocetlo k platu jako premie jedne bezpaterni ambiciozni karieristicke lidske svini co vypada jak pytel brambor ,) Nicmene nikdy nerikej nikdy - az tam nebude, zacnu o tom uvazovat.

    Jake konkretni drby mas na mysli? Produktove, marketingove? Vim vsechno (az na vyjimky,))
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: Oki ok ... tak si pockame a uvidime :)
    Kazdopadne diky za info, pokud bys zjistila pres exkolegy nejake siritelne drby, sup sem s nima :).

    Ty si nebudes od U:fona nic porizovat?
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    neboj neboj, po Aiji prijde jeste jeden (na jmeno si nevzpomenu) penetraci planujou okolo Vanoc, pak budou dalsi a dalsi - ty jsem ovsem nevidela. Za meho pusobeni tam, jsem rozjednala jeden business s Cinskym dodavatelem CDMA telefonu - vypadali celkem obstojne narozdil od firmy - tak nevim, jak se s tim vedeni vyporadalo. Nicmene ani jeden nema fotak - coz je myslim si v dnesni dobe celkem minus. Ohledne toho netu - u Ubiquamu to myslim si nepude, u Aiji to bude stat 2 nebo 3 kila za mesic
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: :) ta klavesnice je slaboucka no, ale mam to na volani ne na sms :) ...

    treba casem vyjedou s nejakym lepsim founem (pochybuji ... i kdyz takovej Ubiquam U700 by nebyl spatnej.

    Nevis jak je na tom ten zamysleny net pres ty mobily?
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    PJGEPR: sveraznej je slaby slovo - s prominutim hroznej s*ac, si dela co chce, navic ta klavesnice, grrr, z ty jsem vzdycky tekla. kde soudruzi z KLDR udelali chybu?,) Aiji je v pohode - skoro verna kopie Noikie (nevzpomenu si na cislo)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: diky dik ... no pritulka uz si objednala cernej Ubiquam (to je fakt usmevnej nazev :) ) tak to holt bude muset vydrzet ... ono pokud bychom cekali do zari, nemusel by byt aparat za 3tisice, ale za 5 ... :) ... ja jak mam ten stribrnej tak je to trochu sveraznej aparat no :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam