• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků
    HIS
    HIS --- ---
    „Identifikovali jsme příčinu problému a právě jsme v procesu postupného obnovování funkčnosti našich služeb po celém území Čech. Ty budou opět dostupné během dnešního odpoledne," uvedl Peter Hall, generální ředitel společnosti Mobilkom provozující operátora U:fon.

    Výpadek byl dle oficiálního vyjádření firmy způsoben softwarovým upgradem na síťových prvcích, který byl naplánován na ranní hodiny. "V procesu nasazování změn došlo k neočekávaným problémům," uvedla firma.

    http://mobil.idnes.cz/u-fon-bojuje-s-masivnim-vypadkem-dovolat-se-nemohou-temer-cele-cechy-11r-/mob_operatori.asp?c=A090306_130546_mob_operatori_hro
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    jj ted mi to psal kamos od TMobilu, ze U:fon ma nejaky trable ...
    HIS
    HIS --- ---
    vypadek site...pravdepodobne na par hodin
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    tak jsem se chtel dneska po ranu pripojit a tohle na me vyskocilo...marne jsem hledal tlacitko dalsi a cislo chyby;)

    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Tak U:fon už urval své první 1% v koláči :)



    Jinak tedy ted jede ta ma pomalejsi varianta netu (uz ani neni v nabidce) na cca 85% moznosti modemu (129kb/s z moznych 153kb/s) ... ja vim, je to predpotopni rychlost, ale na to, ze slibovali 30-70 :)

    http://ufon.mericrychlosti.cz/mereni/59755
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Dneska mi přišla milá smska ... její obsah asi vytušíte z následujícího článku :)

    http://www.mobilmania.cz/Bleskovky/Ufon-zlevnuje-hovory-do-cizich-siti/sr-1-sc-4-a-1121388/default.aspx
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    PJGEPR: :)))
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: jo, tady je kazdej rad, ze mimoplanetak zrovna funguje :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    PJGEPR: ma tam 3 chyby :D a jedna z nich je samo ta carka ;) ale nic, to je OT
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MISHACZEQ: treba je starej a psal to nejaky babicce ... ale to by tam chybela carka ... nebo ne? :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    DOMPIER47: priste radsi cesky, kdyz to neumis poradne anglicky omg
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    tak jsem zase vyrazil na vylet mimo prahu,sedim vevnitr v hospode a ufon slape jak blesk;)
    nejhorsi je,ze az prijedu domu,budu rad za 10x pomalejsi...

    IP (host): xx-.client.ufon.cz
    Datum a čas: 26.01.2009 12:47
    Výsledek testu (rychlost, kvalita)
    Download: 1 152,99 kbit/s (144,12 kB/s)
    Upload: 193,83 kbit/s (24,23 kB/s)
    Web odezva: 85ms96.8ms107.5ms
    Stabilita: 39.4 %
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ELESDY: omyl, smlouva je na 2 roky ne na jeden.. :(
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: no stale se pohbujeme ve smesne pomalych rychlostech, ale odhaduji, ze to ted namisto drivejsich 30-70 kbps bude 60-130 kbs ;) ... tedy tak se mi to zatim jevi ... :)

    kazdopadne po dvou letech s timhl epomalym pripojenim pujdu do neceho rychlejsiho, otazka je co to bude a zda to bude ufon :)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: MISHACZEQ: Kdyz nic jinyho, muzes napsat tomu jejich marketingovymu rediteli jak pise ELESDY a zeptat se ho i na osud te krabice :)

    A ohledne toho "zrychleni" u pomalejsi verze ufonova internetu za 237,- (ktery uz zrejme nejde objednat - z webu zmizel) tipuji, ze je to v souvislosti novym tarifem, ktery spojuji pevnou linku a 256 kbps za 400,- Kč)... Takže my sjsme se s tim svezli a ted by nas nemela limitovat sit, ale ty cerny krabice Axess-tel (153 kbps).

    Ju a zjistil jsem, ze pritel spoluzacky dela docela vysoko v ufonovi, tak dystak budou nejaky drby... :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ELESDY: napodobne.. volala jsem jim nepocitatelne krat, slibili mi technika, net zadara a nikdy nic.. vcera se to prave sekalo desne. jak je to s tim vracenim na konci smlouvy? to se jim dava zpatky ta krabice s tim zarizenim?
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ELESDY: to jsem mela v ten patek vecer, ovsem sobota uz byla jina :/
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ELESDY: jsem se radovala a v sobotu jsem si akorat tak mohla pustit icq.. obcas to otevrelo google :(
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    tak ted mi to lita, dokonce i obrazky mi to zobrazuje, to je fakt divny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam