• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků
    DUB
    DUB --- ---
    chystam se poridit Ufona, chtel bych fofr net s tim routerem abych pripojil 2 notasi, mate s tim nekdo zkusenost?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA
    VENDETA --- ---

    TACHIBANA_UKYO:
    PJGEPR:
    imho koukám, že se ani po 2 letech fungování nedokázali zbavit všudypřítomného administrativního chaosu
    (primárně zapříčininého neznalostí směrnic a prac. postupů, sekundárně pak jejich naprosto žádnym checkingem fungování v praxi=žádná z5ná vazba)


    Tak já jsem teď po hódně dlouhý době připojena ces ufona u kámošky v Karlíně a nejrychlejší - v porovnání s Vinohrady, Žižkovem, Letnou, Strossem či Podolim. Takle kdyby mi tenkrát šlapal všude, tak naprostá spokojenost:

    Download: 508,09 kbit/s (63,51 kB/s)
    Upload: 172,57 kbit/s (21,57 kB/s)
    Web odezva: 100ms112.7ms128.7ms 3 dobré
    Stabilita: 62.2 %

    A přes AnyData.
    Ale zas se neni čemu moc divit, dyž kámoškas bydlí pár bloků od sídla ufouna,bydlet poblíž tak bych do něj šla znova.
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    ELESDY: me chodej upominky taky postou doporucene...jsem ted ztrucu nezaplatil dva mesice a prisla mi doporucene dokonce i vypoved smlouvy.....zkousim zehlit,ty tri litry jim nedam.
    jinak mi odpojili az po dvou mesicich,co nedostali zaplaceno.ted se sice pripojim,ale nejede mi EVDO,pouze 1X a to je extrem pomaly...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: to je divny, nam chodi upominky postou doporucene
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    nee :) ... co takhle inkaso? :)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Mame je asi pul roku ... to volani zadarmo je fakt v pohode, jedine co obcas zlobi je signal uvnitr budov (napr. u prarodicu ma barak asi 70cm steny a z toho je ufon trochu na vetvi)

    Jestli budes porizovat, kup si bud to Aiji nebo Ubiquam U300
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Dneska velmi dobrá zkušenost:

    Na infostánku v Kalríně jsem se dozvěděl, že v případšě přechodu z mého Ufonova Internetu (zbejvá 5 měsíců závazku) na akční FOFR za polovic bych neměl nárok na dotovaný přístroj.

    Nedal jsem se, napsal marketingovému řediteli s dotazem, jestli by nešel o těch mých 5 měsíců např. prodloužit nový závazek, vyměnili jsme si pár emailů a výseldek je ten, že mi výjimečně starý paušál zadarmo zruší po aktivaci nového a budu mít jak rok 50% paušál tak taky dotovanej přístroj.

    Super ;)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: volani a sms zadarmo (nejen) mezi tema dvouma + super cena volani do jinejch siti ...

    v Praze dobrej signal ...

    my jsme s pritelkyni vychytali jeste "Volání za 0", takže tohle neřešíme, ale nemít to, jdeme asi do toho :)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ZA DRUHÝ TELEFON SE NEPLATÍ! UDĚLEJTE NĚKOMU RADOST A VOLEJTE SI ZDARMA, NAVŽDY!

    * 2 tarify ZA 300 za cenu 1
    * Dva telefony za 2 Kč, nemusíte investovat do U:fonova telefonu
    * Společné volání a SMS za 0 Kč
    * Volání do ostatních sítí za 3,50 Kč, SMS za 1,19 Kč (pro prvních 250 SMS měsíčně) *1)
    * Speciální edice platí na dobu neurčitou

    Volejte si navždycky zdarma, s U:fonem opravdu ušetříte.

    http://www.ufon.cz/cs/c/akce/tarif-2v1-za-300.htm
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    koukam na nastenku,muzes me tam pridat.....
    praha 7 letna - 0.0-50kbit/s bezne, >100kbit/s vyjimecne v noci
    stredni cechy ~1Mbit
    zeleny modem,fofr internet
    spokojenost,pokud se pripojim aspon na mejla a textovej internet v xtermu,nebo nejsem doma(coz je hlavni duvod,proc si to nechavam)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    TACHIBANA_UKYO: jj, ale pak bylo obdobi, kdy to neslo treba 2dny vubec:]
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    dneska mi to slape jak svin,takhle mi to doma jeste nikdy nefrcelo,asi rozjeli tu novou bts na hradcansky....
    Datum a čas: 23.03.2009 02:01
    Výsledek testu (rychlost, kvalita)
    Download: 365,96 kbit/s (45,75 kB/s)
    Upload: 87,11 kbit/s (10,89 kB/s)
    (pro neznaly se jedna o fofr:])
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    PJGEPR: jasny,mam fofra;) praha letna,prizemi...ted mi bezi 50% sleva na 3 mesice,pak se stehuju jinam,tak uvidim.jinak venku to semtam bezi i rychlejc,mimo prahu i pres megabit
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    TACHIBANA_UKYO: a to mas fofr internet? ... mne takhle pomalu jede ten jejich pomalejsi, ktery jiz nenabizi ...
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    RENDALF: tak to jsi asi jeden z mala stastlivcu;)
    tadu to je muj lepsi prumer na Letny....
    Datum a čas: 19.03.2009 10:20
    Výsledek testu (rychlost, kvalita)
    Download: 55,86 kbit/s (6,98 kB/s)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    JOSKA_CZ: co sem mel zkusenosti, v praze (Praha 3 Jarov) frcel(fofr CDMA) slusne (500-900 kbps)
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    zdravím, protože nemám ani za mák zkušeností s tímto operátorem, chci se zeptat, jak je na tom s pokrytím po celé ČR. (Zaujal mě datafon), a jestli by mi někdo z prahy nenapsal, jak rychle tak internet v mobilu běhá v Praze.

    Dík,)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    tak ode dneska jedu na O2 a lita to.. chyba neni u me na prijimaci, tudiz hned zitra na to vlitnu a podam report, co se deje.
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    ELESDY: volal jsem tam nekolikrat na ufonovou linku ohledne problemu s pripojenim a rychlosti...jde o to,na jakyho operatora narazis.nektrej ze me udelal debila,ze nepouzivam windows,dalsi me prepojil na technicky oddeleni,dalsi me napsala na seznam cekatelu na technika,ktery mi potom zavolal...technik mi zavolal,popovidali jsme si,dal mi na sebe mejla,at se obracim rovnou na nej(bohuzel jsem nekam zalozil a nevim kam...) a predal muj problem na reklamacni oddeleni,ktere me druhy den kontaktovalo a udelilo mi onu slevu a pry uvidime;)
    ale ja si ufona nechavam,ptz mi mimo domov funguje vicemene perfektne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam