• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: tak, pokud sezenes nekoho kdo pujde na Tve misto, jsi z toho venku
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: jde to na webu maj formular na prevod smlouvy .. za tech 1700 mas od Rendalfa budes mit smlouvu na dobu neurcitou ....
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    prodam CDMA modem pro Ufonuv Fofrinternet AnyDATA ADU-510L nedotovanej se ted prodava za 3000,-
    prodam za 1700,-
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    DUB: jestli chces, tak ja ten router mam a nepouzivam to. mam to i s tim instalacnim cd, se vsim. jen to nepouzivam.
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    DUB: tak s tim bys nemel mit problem,kdyztak si popojedes za lepsim signalem.
    nevim,jak to maj dnes,ale kdyz jsem to ja porizoval hned zezacatku,co se to uvedlo na trh,tak davali 14-ti denni zaruku spokojenosti na vraceni zbozi,platila se jenom pomerna castka mesicniho pausalu
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    DUB: v autě? .. .jak to probíhá? :) .. nemáš to někde zfotodokumentovaný?

    DUB: tenhle http://obchod.ufon.cz/cs/my-devices/reseni-pro-domacnost_wifi-awr-501l---nutny-vlastni-tel--pristroj-2.aspx
    DUB
    DUB --- ---
    PJGEPR: a router mas obycenjnej, nebo ten co maj u nich na webu v eshopu?
    DUB
    DUB --- ---
    TACHIBANA_UKYO: ja bydlim v aute ve meste takze mi brani jen strecha a kdyz je hezky sem s notasem venku, nikoho neznam, ale zkusim se s nima domluvit ze kdyz mi to nebude fachcit tak jim to druhej den vratim :)
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    DUB: DUB: nejlepsi je sehnat nekoho,kdo ma ufouna vyzkouset na konkretnim miste.
    z moji zkusenosti-bydlim v prizemi,jede mi to tak,ze jsem rad,ze otevru mejla,nebo cekam pet minut na obrazek,kdyz ale vyrazim ke kamosovi,co bydli ve vedlejsim baraku v podkrovi,vzdusnou carou cca 100m,tak tam to frci fofrem kolem megabitu...stejnej modem,stejnej pocitac,stejna denni doba
    HIS
    HIS --- ---
    se mi zda, ze museli neco udelat, rozumej vylepsit, protoze jeste pred par mesici mi to v letnanech jelo ve spicce tragickou rychlosti (20 kbps), tedka kdyz je frmol tak to pod 120 kbps neleze, coz uz se da vydrzet....rano a dopoledne se na mega dostanu v pohode
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    DUB: to by mohlo byt v pohode, ja mam na zizkove "fofr" s routerem a je to cca 5x pomalejsi nez v ty Litomysli co jsem posilal dole link na rychlost, ale za ty prachy to docela jeste stoji ...

    jsem online a to mi staci :)
    DUB
    DUB --- ---
    hradec kralove
    HIS
    HIS --- ---
    vse zavisi na tom, kde bydlis...;-)
    DUB
    DUB --- ---
    chystam se poridit Ufona, chtel bych fofr net s tim routerem abych pripojil 2 notasi, mate s tim nekdo zkusenost?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA
    VENDETA --- ---

    TACHIBANA_UKYO:
    PJGEPR:
    imho koukám, že se ani po 2 letech fungování nedokázali zbavit všudypřítomného administrativního chaosu
    (primárně zapříčininého neznalostí směrnic a prac. postupů, sekundárně pak jejich naprosto žádnym checkingem fungování v praxi=žádná z5ná vazba)


    Tak já jsem teď po hódně dlouhý době připojena ces ufona u kámošky v Karlíně a nejrychlejší - v porovnání s Vinohrady, Žižkovem, Letnou, Strossem či Podolim. Takle kdyby mi tenkrát šlapal všude, tak naprostá spokojenost:

    Download: 508,09 kbit/s (63,51 kB/s)
    Upload: 172,57 kbit/s (21,57 kB/s)
    Web odezva: 100ms112.7ms128.7ms 3 dobré
    Stabilita: 62.2 %

    A přes AnyData.
    Ale zas se neni čemu moc divit, dyž kámoškas bydlí pár bloků od sídla ufouna,bydlet poblíž tak bych do něj šla znova.
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    ELESDY: me chodej upominky taky postou doporucene...jsem ted ztrucu nezaplatil dva mesice a prisla mi doporucene dokonce i vypoved smlouvy.....zkousim zehlit,ty tri litry jim nedam.
    jinak mi odpojili az po dvou mesicich,co nedostali zaplaceno.ted se sice pripojim,ale nejede mi EVDO,pouze 1X a to je extrem pomaly...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: to je divny, nam chodi upominky postou doporucene
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    nee :) ... co takhle inkaso? :)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Mame je asi pul roku ... to volani zadarmo je fakt v pohode, jedine co obcas zlobi je signal uvnitr budov (napr. u prarodicu ma barak asi 70cm steny a z toho je ufon trochu na vetvi)

    Jestli budes porizovat, kup si bud to Aiji nebo Ubiquam U300
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam