• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků

    U:fon - podělte se o zkušenosti, navažte nové kontakty a využijte neomezené volání v síti zdarma
    Tipy: #1 - když Ubiquam tak ten černej, má lepší klávesnici a celkově se příjemněji drží
    #2 Pro ufonův internet vřele doporučuji nejnovější "připojovadlo" a ovladače
    rozbalit záhlaví
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PISSKOT: zkus něco jako tarifní prázdniny ... já už takhle pauzíruju přes rok :)
    PISSKOT
    PISSKOT --- ---
    já se snažil zrušit ufona ale bez úspěchu, už druhý rok mám pevné připojení od O2 za 500,- a Ufona mám v šuplíku stolu a platím 400,- což se vyplatí....tak jsem zaplatil za nevyužívanou službu dodnes (9600,-) už mě to nebaví, ale co nadělám....zkouším jim psát znovu...pochybuji, že se něco změní...problém bude, až se odstěhuji z republiky a co s tím???
    SIVER
    SIVER --- ---
    GSM SÍT toto tralo :-)
    SIVER
    SIVER --- ---
    Nový tarif Ufon Volání za korunu | Mobinfo.cz
    http://www.mobinfo.cz/novy-tarif-volani-v-cesku-i-evrope-za-korunu/
    WAELAND
    WAELAND --- ---
    Prodám modem Celot K 300 (předplacený tj. bez smlouvy) + do 8. srpna zdarma ufon internet + kredit 300 Kč u ufona za 700 Kč
    [ OFFERINGNABÍZÍM: UFON mobilní internet + modem + zdarma do 8. srpna + 300Kč kredit / Praha / 700 CZK ]
    DUB
    DUB --- ---
    prodam tehle router k ufonu

    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    P0L0US: uz ji vyuziva ...

    Vodafone si vypůjčí síť U:fona. Vyzkoušeli jsme modem pro obě sítě - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/vodafone-a-u-fon-spojili-sily-vyzkouseli-jsme-modem-pro-obe-site-p8j-/mob_operatori.asp?c=A100810_144710_mob_samsung_lhc
    P0L0US
    P0L0US --- ---
    DAW: co ti provedli ?

    btw. doslechl jsem se, ze jejich sit bude vyuzivat vodafone, protoze vodafoni datova sit stoji za prd. Nevite o tom nekdo neco ?
    DAW
    DAW --- ---
    čau lidi, tak nechávám vědět, že s Ufonem je to furt na hovno .. tfuj jsou to podvodníci prolhaný
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    jakou rychlost pripojeni vam ukazuje ten wifi modem? me to kolisa mez 150 az 614 kbps tak si rikam, jestli je to hodne nebo malo.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    MICASH: kolik za něj dáš?
    MICASH
    MICASH --- ---
    koupim usb modem na ufona (nejlepe asi ten zeleny)
    RESPEKTAKULARE
    RESPEKTAKULARE --- ---
    PJGEPR:
    ELESDY:

    ksakru... tady si fakt clovek nevybere..:]
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: :)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    RESPEKTAKULARE: ja od nich mam mobil i net, mobil v Praze bez problemu, net v Praze celkem pomalej mimo Prahu (na signalu - viz web) mobil v pohode a net vyrazne lepsi nez v Praze

    ale mam to spis jako doplnek k Vf ...
    RESPEKTAKULARE
    RESPEKTAKULARE --- ---
    BUNDA: aha.. :( tak to je pruda... jak vlastne chteji takhle expandovat a nabirat zakazniky,kdyz maji takovou reputaci?.. Ja uz byl nalomeny, ty palky u VF me zabiji, ale zase chci zustat normalne mobilni a pokud mozno s internetem.. to co jsem tady cetl nezni moc hezky..
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    RESPEKTAKULARE: ad telefon - ne nemůžeš.
    RESPEKTAKULARE
    RESPEKTAKULARE --- ---
    Tady se moc koukam ufonovi nefandi.... :) Ja jsem se pred tydnem rozkoukaval, jestli neprejdu od Vodafone nekam jinam, protoze mi uz 3x po sobe prisel ucet na 1500 a to je na me trochu moc. Chci neco kolem 5-7set a vic neresit... mam u Vodafonu minutu za 5kc, Ufon nabizi 2,9kc. V siti zdarma... hmm..jako nalakali me... ale co jsem to tady cetl, tak zadna slava asi.... to je to s tim signalem fakt tak blbe?..... A jeste dotaz - nemuzu pouzit svuj stary telefon?..
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    měl jsem ufona něco málo přes rok, musel jsem zrušit provozovnu a teď mi to leží doma a zbytečně to platím, jsou nějaké možnosti jak vypovědět smlouvu, aniž bych musel platit zbývající paušály+poplatek? případně - nemá někdo zájem o převod?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KIGO: kdyz jsem to resil, delal to tam nejakej Antos, tedka je na obdobne pozici

    Jana Studničková
    ředitelka pro marketing, PR a obchod

    email maji ve formatu jmeno.prijmeni@ufon.cz

    hodne stesti a dej pak vedet
    KIGO
    KIGO --- ---
    PJGEPR: hele nechceš nám dát ćíslo na toho marketingovího řiditele? ja sem se nikdy neupsal... maily píšu už dva měsíce a furt mi choděj faktury jinak se mnou nikdo nekomunikuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam