• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWGŽivot v USA a dalších časových pásmech
    HOWG
    HOWG --- ---
    ADAM_SKIN: No Tallahassee je navstevam otevreno, s tim rozdilem, ze tady fakt neni nic. Krome vecirku:)
    No kousek od Sarasoty by melo byt Naples, prirodni park..
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    HOWG: nevim co se da na sarasote doporucit. je to celkem dira. plaze ok, ale nejsem vyznavac sluneni na plazi. a navic zas az takovy vedro ted neni.
    s bydlenim nevim. nejsem tu ve svym..ale koupil sem si dodavku, muzem domluvit weekend outdoor sesion ;-)
    HOWG
    HOWG --- ---
    ADAM_SKIN: Key West je silenost, co jsem slysela od svych znamyc - byli tam na qay festivalu, kdy chodili po ulici nahy lidi, sodoma gomora. Sarasotu mi ted nekdo doporucoval, ze je blizko nadherna plaz a prirodni rezervace - no vubec by mi nevadilo se tam u nekoho na vikend ubytovat:)
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    HOWG: jsem tu na 6 tejdnu, tak nevim, jestli uplne patrim do tohohle klubu...
    sem v Sarasote, kousek od Tampy. ted sem na tejden na Key West, tady je dovoleno chodit s pivem po ulici :-)
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    ABYSSS: tyjo, vubec sem netusil, ze stratuje, ani ze bych ho moh videt...
    HOWG
    HOWG --- ---
    ADAM_SKIN: Zdravim opravdovou Floridu:) Kde jsi, jestli se muzu zeptat? /Diskuse se predevsim jeste moc nerozjela:)/
    ABYSSS
    ABYSSS --- ---
    ADAM_SKIN: Kochal ses v pátek (tušim) startem raketoplánu? ;)
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    diskuze se najak zasekla, coz?
    hlasim se z Floridy, z ty opravdovy, na pobrezi, trochu jiznejc nez howg.
    HOWG
    HOWG --- ---
    BEDA00: To nedokazu posoudit, kazdopadne jsem prekvapena, ze za soucasny situace nekdo nekomu nabizi praci.. Teda je fakt, ze krizi sleduju jenom z medii, zadny osobni katastrofy ve svem okoli nemam, na druhou stranu pro absolventy, kterymi se to tu docela hemzi, je momentalne celkem problem sehnat uplatneni podle jejich predstav.

    Nejake zkusenosti s ekonomickou krizi?:)
    FESTER
    FESTER --- ---
    BEDA00: velice slusnej plat... ale nepocitej ze bys dostal celejch 25 z toho ti ovsem ztrhnou na dane
    BEDA00
    BEDA00 --- ---
    Ted sem dostal nabidku 25$/hod.(opet truhlarina) zase jak sem byl v CA. bydleni atd. mam taky zarizeny u kamosu.. fakt des, nemit tolik zavazku tady v Cechach, tak uz sem na ceste.. uvidim jak se to vyvede a kdyztak rozsirim vase rady za oceanem :)

    Myslite, ze je to v pohode plat?
    FESTER
    FESTER --- ---
    MAGDA: a kde to razitko jako ma byt ??? a kdo ho tam dava ???
    MAGDA
    MAGDA --- ---
    ahoj, snazim se sehnat jednodolarovku s razitkem www.wheresgeorge.com, kterou jsem v Americe bohuzel dala z ruky a az tady jsem zjistila, ze jednomu pribuznemu by udelala velkou radost... Nemate ji nahodou nekdo navic/ nechystate se jet v nejblizsi dobe do USA/ nevite, kde by byla k mani u nas? Dik
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    nevim ja se tim nestresuju, ale ja jsem obecne flegmaticka osoba, adrenalin v tom je, ale rozhodne ne v nejake ciste forme - mam z toho spis takove smisene pocity ani nejak nadsene ale ani me to nijak zvlast negativni. Stejne to popravde neovlivnim - co se ma stat stane se, tezko to nejak vic resit. Na me vetsinou veci dolehaji az kdyz je po nich pak se teprve vyplavi adrenalin.

    Rekl bych ze to neodhadnes - ja jsem nikdy v nejake prestrelce nebyl, byt v ni nechci a jak bych v nejake reagoval muzu jen hadat, treba bych hystercil, plakal nebo bych byl naopak klidny
    - vazne netusim.
    HOWG
    HOWG --- ---
    TIGRE: No snad se ani neptam na osobni pocity - jestli v takovy situaci vitezi adrenalin nebo strach nebo jestli je to nejak potlaceny tim, ze je to v podstate normalni situace:)

    Jak jsem zminovala toho chlapka, co prezil Afriku, to bylo hrozne silny ho poslouchat. Rozdil mezi nim a tim, kterej neprezil, byl ten, ze nezacal panikarit a hroutit se, ackoli se neda rict, ze by si clovek mohl vybrat, jakou reakci zvoli, to je mu asi tak nejak dano.
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    no tyjo hele zatim se moc nedeje respektive "vojaku" je tu spis ubytek, bud se opevnujou nekde dole na kopci, nebo neco nekde vymejslej, nebo se nedeje vubec nic. Spis je to takovy zvlastni vis, ze to prijde, ale nevis kdy. Muze to byt zitra nebo za tri tydny - tezko rict. Kdyz se ve favele strili neni v bezpeci nikdo moc, ale zavrou se kramy, lidi nejsou na ulicich, bud si rozmistnis podel zdi matrace apod, kvuli kulkam a nebo si vlezes nekam kde ti neco hrozi nejmin (u nas je to koupelna:) - operace muze trvat hodiny nebo taky dny.
    HOWG
    HOWG --- ---
    /a to uz tri roky nekourim:)/
    HOWG
    HOWG --- ---
    Jo teprve ted jsem si precetla nejnovejsi prispevek - wow, kamarade, to bych teda chtela stat ted s Tebou na balkone na cigu a cekat, co se semele:) Jsou pro Vas ty akce bezpecny?
    HOWG
    HOWG --- ---
    TIGRE: No jak rikam, ja myslim, ze je to spravny, ze to dokazes udrzet, je to profesionalni, drzet se svoji role, a myslim, ze se v ni clovek vzdycky chvili hleda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam