• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWGŽivot v USA a dalších časových pásmech
    Žijete dlouhodobě v zahraničí? Jiná jazyk, jiná kultura, jiné zvyky. Jak najít přátele, poprat se s byrokracií, přežít. Nemáte na jídlo, na cestu domů, s kým si v noci pokecat ve svém časovém pásmu... Welcome!
    rozbalit záhlaví
    DEJV
    DEJV --- ---
    FRANKVFX: zalezi jaky je tvuj obor. Doporucuju mrknout na H1B1 viza.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Zdravim :) Neporadili byste mi, co bych mel udelat pro to, abych se mohl sebrat, koupit letenku a odletet do usa pracovat? Byl jsem tam na tripu, amerika me uplne dostala. Vim, ze neni problem tam na 3 mesice vyrazit, ale ja bych dal prednost nejake praci, jakekoli praci a pozdeji bych rad samozrejme v oboru. Jenze nevim co vse musim udelat proto abych dostal working vizum, abych tam mohl na blind vyrazit a tam uz bych si nasel praci, i kdyby to melo byt v nejakym fastfoodu krajeni housek. Predem dik moc za rady a postrehy :)
    VIVID
    VIVID --- ---
    zdarek, budu v druhe polovine cervna v NY a Philadelphii - najde se nejakej mistni nyxak na pivo?
    MAMASITA
    MAMASITA --- ---
    BEDA00: $25 na hodinu je super plat! Si to spocitej rocne....
    HOWG
    HOWG --- ---
    AGIBA: Z moji zkusenosti je to vsechno pres kabel, a ne levnej, ale ja televizi bohuzel nemela - lituju toho po te, co mi doslo, o jaky neuveritelny kulturni skvosty jsem prichazela: tamni reality shows, to se v Evrope jen tak nevidi.

    TIMBA: Ja uz jsem zpet, bohuzel:)
    HOWG
    HOWG --- ---
    AGIBA: Z moji zkusenosti je to vsechno pres kabel, a ne levnej, ale ja televizi bohuzel nemela - lituju toho po te, co mi doslo, o jaky neuveritelny kulturni skvosty jsem prichazela: tamni reality shows, to se v Evrope jen tak nevidi.

    TIMBA: Ja uz jsem zpet, bohuzel:)
    AGIBA
    AGIBA --- ---
    potrebovala bych radu ohledne telky v USA. Budem chvili na Floride a zrovna bude olympiada, mozna na ni pojedem, ale kdyby ne, tak bude treba TV. Jak to v USa funguje? Sou treba nejake settop boxy jako u nas nebo normalne clovek koupi TV a antenu a sleduje? Diky moc za radu!
    FESTER
    FESTER --- ---
    TIMBA: staci malo... se ptej
    ABYSSS
    ABYSSS --- ---
    Je tu někdo, kdo žije v L.A.?
    HOWG
    HOWG --- ---
    Prodam auto - nesmrtelna Honda, 99k, 2000 USD, Tallahassee, Florida.
    FESTER
    FESTER --- ---
    Mist pochopitelne ze muzes...:) kdyz tak jak Abysss tak ty posta :)
    ABYSSS
    ABYSSS --- ---
    Jj, to vím, ale i tak to považuju za zajímavé. ;)

    S pivem uvidíme, jsem dost busy. ;)
    MIST
    MIST --- ---
    Fester - jak jsem zjistila, tak snad mame i spolecne zname......pokud si naplanujete pivo, tak bych se rada pridala, jestli muzu
    FESTER
    FESTER --- ---
    Abysss duvod proc je velky rozdil pocasi mesi SJ a SF je more

    SF ve vuci mori otevrene ale SJ je uzavrene udoli takze tam moc vitr nefouka

    vysledek : SF ve stejnou dobu je chladno.. SJ teplo

    BTW kde konkretne kousek od SJ ?? mozna bych navstivil a mohli jit na pivco...:)
    ABYSSS
    ABYSSS --- ---
    Jinak já taky ráda teplo, takže do budoucna přemýšlím o přesunu někam na suburb k LA. Páč bydlení v LA bych si fakt dovolit nemohla. ;oD

    Celkově tady v CA se mi zdá bydlení předražené.
    ABYSSS
    ABYSSS --- ---
    Já bydlím kousek nad San José, takže sem to SF počasí toliko neleze. Sranda, že se vždycky musím obléct tepleji, když jedu do SF. A přitom je to jen hoďka autem. =)
    FESTER
    FESTER --- ---
    BERULINKA24: v Mex si hlavne hlidej svoje veci...:)
    BERULINKA24
    BERULINKA24 --- ---
    MIST: tak to je fajn pocasi :-) Hlavni je, ze se ti tam libi...To ja mam rada teplo, klidne i horko, to mi vubec nevadi :-) Takze se zase casem presunu do Mexika a budu tam uplne spokojena ;-) Ale San Diego je pro me taky super alternativa :-)
    MIST
    MIST --- ---
    BERULINKA24: ja jsem asi 60km jizne od SF a pocasi mi naprosto vyhovuje.....v SF je casto mlha, coz ntady neni, v zime mame obcas i snih ( vydrzi hodinku, dve, pokochame se , to ke stesti staci :-)) a je tu podstatne teplejc .....dole u LA je uz na me gusto moc teplo
    BERULINKA24
    BERULINKA24 --- ---
    MIST: ;-) to bych se ani nedivila..to mi rikali i mistni, ze opravdu v lete v SF byva takovy dost studeny pocasi... Asi se budu muset odstehovat zpet do Karibiku :-) Tam mi zima nebyla ;-)
    MIST
    MIST --- ---
    BERULINKA24: London nebo Twain....jeden z nich prohlasil, ze nejvetsi zimu zazil v lete, v SF :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam