• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXAatd.rezzet soundsystem aneb zlom a rovnej::.
    TOXA
    TOXA --- ---
    Jaja by rada v patek taky prijela, kdyby mela kde v MB prespat.. vesmirni, nemate tu moznost?
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    TMS: ne.e, rekl jsi to moc hezky =)
    KASSARAR
    KASSARAR --- ---
    TMS: Toz dobra, zelezo beru ssebou! Podrobnosti dohodneme...
    TMS
    TMS --- ---
    KASSARAR: to je super!) nechces dat na chvili projekci? vsecko budes mit pripraveny.

    ACIDQA: ted si rikam, jestli sem neurazil ostatni;) skoda, ze nedorazis no:(
    KASSARAR
    KASSARAR --- ---
    se v patek prijdu konecne zas podivat
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    TMS: "na becka na rychtu"...to mě fakt rozesmálo! Škoda, že budu na jiných narozkách v Praze.)
    KOTLIK
    KOTLIK --- ---
    IKOGNITO: bude mi 38 let letí to jako voda to doufám že to bude hezká oslava těším se a v ubec jak se máš tam v budějovicích ?
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    Kotlik: Pavle neboj bude to oslava ve velkym stylu:) kolik ti vlastně je ?
    DUB
    DUB --- ---
    a je to venku :DD
    WAKO
    WAKO --- ---
    ...dyť si ho držel za triko a mířil mu vrtačkou do xichtu
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    jo jenom chci rict ze pavlika nikdo nepremlouval, a jeho rozhodnuti bylo ucineno ciste z jeho vule =)
    KOTLIK
    KOTLIK --- ---
    TMS: jasně v pohodě
    TMS
    TMS --- ---
    tak aspon maj lidi na vyber jestli jit na celebrity do uturnu nebo na becka na rychtu.)

    KOTLIK: ok, tak prosim mysli nato a neboj naky lidi pridou a kdyz udelame peknou vyzdobu - plachty, svetla, projekci tak se tam mozna i chvili nekdo zdrzi.
    DUB
    DUB --- ---
    KOTLIK: v ucku je akce s celebritama, ktery si vzdycky zval na svoje narozky v minulych letech ty celebrito :))
    KOTLIK
    KOTLIK --- ---
    TMS: dobře udělá se dobrovolnej příspěvěk akorát mám obavu že na rychtě moc lidí nebude protože je akce v učku z celebrytama tak doufám že tam taky dorazej lidi na rychtu vždyt to bude akce v pohodě
    TMS
    TMS --- ---
    Jak vubec ty kotlikovy narozky? Vstup vubec nebude nebo se da dobrovolnej treba 20,- .)?? Arnost bude chtit 400,- jen aby se stim pocitalo.
    FEFE
    FEFE --- ---
    TMS: jak diky samozrejmost :-) jsn no snad se uvidime;-)
    TMS
    TMS --- ---
    FEFE: dobre vy!) dik - taky hned dame link na vas. Jinak urcite radi spolecne neco spachame, ale to se od nas bude muset nekdo probudit a neco domluvit;)

    ACIDACID: dik
    FEFE
    FEFE --- ---
    Cau ne, tak mame new design ;-) www.basscoffee.cz a koho ze to mame v pratelich? pripadne jinyho loga, hodte mi do posty at to zmenime ;-) peace dnb bratri, btw mohli bychom neco spachat ne? ;-)
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    TMS: jojo to jsou opravdu pekny momentky, takhle hezky fotky jsem dlouho nevidel, zadny xichty s pivama atak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam