• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARMINEKJean Michel Jarre
    Jean-Michel Jarre
    Z Wikipedie, otevřené encyklopedie:

    Jean-Michel André Jarré


    Základní informace
    Narození 24. srpna 1948
    Francie Lyon, Francie
    Žánry Elektronická hudba
    Instrumentální hudba
    New Age
    Ambient
    Povolání hudební skladatel a producent
    Nástroje syntezátor, klávesy
    Aktivní roky 1971 - současnost
    Vydavatel Polydor, Sony Music, Warner Music, EMI, Disques Dreyfus
    Web www.jeanmicheljarre.com


    Jean-Michel André Jarré (čti: Žán-Mišél Žár, narozen 24. srpna, 1948 v Lyonu, Francie) je legendární francouzský skladatel a hudební tvůrce. Je synem Maurice Jarrého, skladatele filmové hudby. Jarré je považován za jednoho z průkopníků stylu New Age s důrazem na elektronickou charakteristiku skladeb, kde hrají roli především klávesové nástroje. Specializuje se též na okázalé inscenace velkolepých venkovních koncertů své hudby, plných laserových efektů a ohňostrojů, spojujících hudbu s architektonickým prostředím.




    www.jeanmicheljarre.com

    www.jarre.cz
    rozbalit záhlaví
    SAINTANWAR
    SAINTANWAR --- ---
    Jarre CZ - Novinky: 04-01-14 - Podobně jako jiní i Jarre odchází z Francie
    http://jarre.cz/news/news140104.php
    SAINTANWAR
    SAINTANWAR --- ---
    zdravím fanoušky tohoto hudebního mága ;) /webmaster jarre.cz/
    náš fanklub na facebooku určitě znáte
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    právě stahuju... linky v příloze, bez hesla

    Jean Michel Jarre - Water For Life (Merzouga,.Morocco) (2006, 720p)
    Year: 2006
    Type: Concert
    Genre: Electronic
    Quality: HDTV Rip, 720p
    Size: 4571 mb
    Format: .avi
    Movie length: 02:13:45
    Video: Xvid Mpeg 4, 1280 x 720, 25.00 fps, 4515 kbps avg, 0.20 bit/ pixel
    Audio: Mpeg Audio, 48 kHz, Stereo, 256 kbps


    Jean_Michel_Jarre_-_Water_For_Life.txt (3014 B)
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    v ostrave rikas? tam je banicek, ne? myslis, ze fanousky JMJ taky povede policejni kordon z nadrazi? :oDDD

    tyyyjo... docela bych jel, to uz fakt musi byt osud!!!
    ARMINEK
    ARMINEK --- ---
    Podle zpráv na www.jarre.cz přijede JMJ se svým novým turné World Arena Tour do Ostravy 5.5.2009, prodej lístků by měl být zahájen během ledna. Bude se jednat o zbrusu novou produkci jeho skladeb s použitím analogových i digitálních nástrojů se světelnými efekty a HD video projekcí.
    ARMINEK
    ARMINEK --- ---
    BLC_EGRO: mám jestli chceš...ale dá se najít i na torrentech:-)
    BLC_EGRO
    BLC_EGRO --- ---
    Ahoj nemáte prosim někdo Jean Michael Jarre konzert v číně???
    YARIN
    YARIN --- ---
    prijde mi, ze ten rozptyl 20-40 je dost velkej, to je cela generace a imho pak vysledky moc nereknou, viz soucasny stav :)
    ARMINEK
    ARMINEK --- ---
    jak se dalo čekat na koncertě bylo spíše publikum středního věku

    hlasujte prosím na nástěnce v anketě do které skupiny zapadáte, uděláme se malý průzkum :-)

    každný má 4 hlasy aby mohl hlasovat i za své off-nyx přátele či rodinu
    ARMINEK
    ARMINEK --- ---
    ano ano ano...koncert byl opravdu vydařený a jak si JMJ přál tak byl i komorní...jeho pobízení publika k tleskání během hraní bylo s pardon ignorováno, až v přídavcích se dočkal :-) byla to opravdu pastva pro uši i oči, dorazilo mě zrcadlo..než mi docvaklo co to je...:-D překvapila mě kvalita zvuku toho jsem se nejvíc bál že bude stát za ....
    Přichod na pódium se mi zdál tak nějak typický..nemůže si odpustit něco velkolepého má to porstě v krvi
    no nezbývá než se těšit co si pro nás JMJ připraví dále..uvítal bych nějakou megalomanskou akci jako v minulosti s milionovými publiky kdy je celé město jedno velké pódium a světelné efekty a ohňostorje nemají hranic...
    TEZZ108
    TEZZ108 --- ---
    paráááda..:)..teda ale dvakrát se nechat "přemlouvat" k přídavku..jinak to pěkně dunělo celým tělem..při těch přídavcích jsem chtěla být tam dole pod pódiem a hýbat se víc než jen v sedě..:)..a na začátku i v průběhu mě to dostalo k slzavým ( takové to příjemné emotivní štípání )očím..
    SUCHOSCH
    SUCHOSCH --- ---
    koncert výborný! ačkoli Jarre mě chvílemi štval, když tam pobíhal a roztleskával lidi a tak. už ten jeho příchod... ale oči i uši jsou rozhodně potěšeny.

    jestli někdo najdete záznam, tak sem s ním! ;)
    000333
    000333 --- ---


    ....zvuk skvelej, kapela synchronizovana, jarre chvilema za tema masinkama pusobil jako silenej vedec z nejakyho animovanyho filmu ....... vyborne minimalisticky reseny svetla

    az na ty rozpacity pridavky / oxygene IV bych cekal v nejaky improvizaci a ne ctrl+c, ctrl+v toho, co hralo pred par minutama / a videoprojekci / ktera mi tam ve srovnani s tema preciznima svetlama pripadla pomerne amaterska a rozptylujici / dokonaly


    nektery ambientni pasaze opravdu vytecny!
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    famozni
    dokonale
    uzasne
    YARIN
    YARIN --- ---
    tak jaka, kdo jste byl? ja jsem takrka maximalne spokojen, skoro porad mi behal mraz po zadech, zvukove velmi dobry a hudebne jeste ted nestiham, jak byli skvele sehrani a vsechno to ve ctyrech lidech zvladali. a velkej respekt mistrovi za jeho hru na Theremin, to jsem ani netusil, ze i tenhle pra-nastroj ovlada tak dobre....
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Ahojte, dají se ještě koupit lístky? Jsem z Brna a tohle bych potřeboval vidět.
    Díky.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    PSYCHO: :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam