• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARMINEKJean Michel Jarre
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Ahojte, dají se ještě koupit lístky? Jsem z Brna a tohle bych potřeboval vidět.
    Díky.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    PSYCHO: :]
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    ARMINEK: jasny, pak nekde v nejakem kulturnim zarizeni zamluvit platnu, zaplatit osu a jedeme velkou projekci :oD
    ARMINEK
    ARMINEK --- ---
    NEXEN: ok až najdu chvíli volného času tak tam zajedu, kopím zásobu brýlí:-)
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    ARMINEK: hele ja bych jich vzal klidne tech 5ks, sice neverim, ze nekteri z mych pratel, hudebnich ignorantu, by na to se mnou koukali a ja vyuzil plny pocet, ale mam dve deti a ty jakmile uvidi neco barevneho tak je po brylych :oD
    ARMINEK
    ARMINEK --- ---
    NEXEN: poštovný že bude ani ne 20Kč za tlustej dopis :-D
    ARMINEK
    ARMINEK --- ---
    NEXEN: hele ta firma sídlí v Praze...jako já..takže bych je koupil osobně a Tobě je poslal...bude ani ne 20kč a to z tebe nějak tahat nebudu :-)
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    ARMINEK: maaam maaam.. :oD tohle je server, na kterem jsem je nasel opravdu nejlevneji http://www.nc.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=132
    pod pet kusu nejdu, ale to postovny (99kc), jedine jich objednat vic a pak se o postovny podelit, ze bych ti je poslal, co ty na to?
    ARMINEK
    ARMINEK --- ---
    GOBERS: říká se že nejlepší hudba od něj je stejně ta zahraná naživo..má tam jedinečnou atmosféru..ne jen co se týče lidí jejich potlesku..ale pyrotechnické efekty, mylslím že v albu Live From Gdansk je dokonce slyšet hromobití:-D To je vůbec moje nejoblíbenější album :-)
    ARMINEK
    ARMINEK --- ---
    GOBERS: pravda pravda...
    ARMINEK
    ARMINEK --- ---
    GOBERS: je to tak máš Music for Supermarkets a to ve verzi která je nahraná z toho rádia které ho jako jediné odvysílalo, poslechl jsem si tři verze tohoto alba co jsem našel na torentech a liší se pouze birate mp3jek..je to celé takové jak kdyby to znělo z hrnce a vzdáleně:-D a myslím že občas jsou tam typické poruchy pro rádina na vlnách AM...zkoušel jsem doma ladit abych je slyšel :-D
    ARMINEK
    ARMINEK --- ---
    NEXEN: kdyby jsi ty brýle někde sehnal tak mi dej vědět..taky sháním :-) No máš jeho největší a asi i nejlepší počin..ale vřele doporučuji pokuď možno celou diskografii ;-)
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    myslel jsem, ze uz tu neco podobneho mam...
    hlasim, ze jsem pred par dny, v obnovenem zajmu o nej, s prichodem jeho koncertu do CR (byl tu nekdy predtim?), stahnul jsem si ten jeho koncert, resp. to dvd v normalu a v 3D a ted uz jen shanim bryle :oD
    ARMINEK
    ARMINEK --- ---
    NEXEN: taky zdravím a jsem rád za projevený zájem. Musel jsem, JMJ si to zaslouží ;-)
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    zdravim a s radosti tento klub bookuju...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SKAFF: Ale však jo. :-) Já holt nejsem takový asketa abych si řekl: "stejně to nebude ono, neposlouchej to" a pak si to opravdu ze zvědavosti neposlechl. To máš úplně stejné jako tuhle jsem byl na venkově a na kostele vidím, že večer bude nějaký Franta Vopička z blízkého okresního města hrát varhanní kousky od Buxtehudeho. Taky jsem šel a věděl jsem předem, že jim tam po mě zbude okousaná lavice...:-D :-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SKAFF: Tak já se zdvořile omlouvám za zkažení Tvého večera. :-p :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam