• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUEMalování/kreslení podle fotek, vážně i nevážně, umíme i neumíme:)
    ALINQUA
    ALINQUA --- ---
    Povidalek: protože fotka je něco co zachytí fotoaparát a nenaučíš se pak vidět to co bys měla na skutečném modelu..ve skutečnosti se to všecko počítá a odměřuje, proporce atd. je to nejen při kreslení lidí ale třeba i věcí a na fotce to nikdy neprocvičíš...taky sem na to hleděla, ale už to mám i prozkoušené a fotku mám prý nechat fotkou...krom toho by mě asi s věcma jen z fotek k talentovkám ani nepustili, fotka je fotka no=)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ANIQUE: Noo, něco jsem kusmo zahlédla, jsem zvědava, jak to popluje dál :o) Vy ste taková šikovná hobyťí rodinka ...
    POVIDALEK
    POVIDALEK --- ---
    ALINQUA: já začala kreslit teprve nedávno, ale jen tužkou. proč máš zákaz kreslit podle fotek? co je na tom špatnýho?
    AGAMA
    AGAMA --- ---
    a já taky...těch pár pokusů s compem mě otrávilo a unudilo k smrti natolik, že ráda zůstávám u tradičních výtvarných technik:-)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    MADELEINE: Já, prosím, já! Akorát že poslední dobou dělám stylizované "comicsové" postavičky, takže na fotky není čas...
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    MADELEINE: já.. teda spíš se o to snažim :)
    ALINQUA
    ALINQUA --- ---
    MADELEINE: obyčejně ručně tu kreslím já akorát mi zakázali kreslit podle fotek..ale stejně ještě někdy něco vytvořím=)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Kreslí / maluje tu ještě někdo "obyčejně" ? :o)
    ELS
    ELS --- ---
    ARAON: Mmm :) Jen bych teda trochu poladila to prostředí... :P ;)
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    ARAON: moc pěkné ! :) obojí! ten první nemá chybu, moc se mi líbí.....u toho druhého obrázku by sis s tím mohl ještě vyhrát - s hladinou vody ... :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    ELS: Co treba takhle? :-)
    ARAON
    ARAON --- ---
    ALINQUA: Je to prachobycejna Photoshopovina. Jen pouzite textury s kapkami, mohou svadet k dojmu, ze jde o "skutecne" umeni. :-D
    CLB
    CLB --- ---
    ARAON: fakt skvely:))
    ALINQUA
    ALINQUA --- ---
    ARAON: úžasné, čím to kreslíš? ty oči jsou vážně bomba
    ARAON
    ARAON --- ---
    Moje milovana zena:


    A zdrojova fotografie (z webcamu a navic v noci):
    SM3RK
    SM3RK --- ---
    EILIL: ne :D .. ja to delam jenom narazove z donuceni resp na pozadani .. :)
    EILIL
    EILIL --- ---
    SM3RK: o děkuji.. :o) no vpravdě.. já byla vždycky spíš lineární typ.. :o) když se snažim o cokoli jiného.. tak je to pro mě spíš vybočení z přirozeného projevu.. ačkoli.. člověk přijde na chuť lecčemu.. :o))) Co Ty, maluješ něco?????? :o))))
    ELS
    ELS --- ---
    Co třeba tohle?

    SM3RK
    SM3RK --- ---
    EILIL: tedA kocko ty si nam nejak zkomixovatela takovi ostry linky ... jinak samozrejme nadhera ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam