• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUEMalování/kreslení podle fotek, vážně i nevážně, umíme i neumíme:)
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    SM3RK: jj to je fakt...mne prislo kdyz jsem to udelala v tuzce, ze to bude ok, ale pri vybarvovani jsem proste ujela nekam uplne jinam... no budu muset zkouset a zkouset:)
    SM3RK
    SM3RK --- ---
    MIORIEL: pekny ale nejsou si vubec podobny :D .. ono je to nekdy divny, ale za ty leta co delam sem tam naky panacky spis takovi "komixove -karikaturidni" , tak sem tam cloek musi trea udelat jinej tvar nosu nez ten clovek ma ale prostne je si pak vic podobnej ..

    a tady to plati navopak presto ze ty detaily sedej tak celkove je to nekdo jinej .. ale teda hlave nos ma uplene jinej.. a zrovna asi ten nos a brada sou tady asi nejdulezitejsi..
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    DAVIDE: možná to bylo vyschlou fixou, ale vypadá to skvěle ! :)
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    jo, zapomnel jsem napsat. je to centrofixkou. tou tlustou a jednou tlustou vyschlou .-)
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    ok, tak ja sem taky dam neco podle fotky.
    samuel beckett
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Jsem zkousela tady slecnu, ale nemela jsem spravne barvy pastelek, tak jsem to pozmenila:) A ted koukam, ze jsem ji udelala siroky a kratky oblicej...no tak priste:)


    CROSS24
    CROSS24 --- ---
    No ja jsem si chtěl zkusit nějakého černocha, takže jsem zvolil Boba Marleyho, ikdyž je teda napůl běloch a nepovedlo se mi, ale dávám to tady, abych upozornil na chyby, na které je dobré myslet při kreslení černochů: 1.moc protáhlý obličej, 2.oči moc blízko u sebe - to dělá asi největší dojem bělocha, 3.obličej málo vystouplý dopředu resp. čelo málo ustupuje dozadu. Jo a ještě ten úsměv je špatně..takový moc křečovitý:D Vím že to tu píšu jak nějaká lama, ale to jenom aby jste si na to dávali pozor a nedopadli jak já:D

    JAMMA
    JAMMA --- ---
    ty zmrzliny si nevsimejte:) a neni to zadny veledilo..
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    LIENEN: Děkuju.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    DAVIDE: Já Ti dám, Ty hade ! :o)
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    MADELEINE: nejaka sexualni fantazie? :-)
    o elfech atd?
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    MADELEINE: to zní jako dobré téma :) by se hodilo navrhnout i do jiných klubů ....
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    AJUS: líbí moc
    AJUS: možná to hodně skazilo, že je to nafocený
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Koukám, že je tu nějak mrtvo.
    Fotografii nemám a tak se opět obracím s prosbou.

    Představte si chlapce, cca 20letého, s hnědými vlnitými /ne kudrnatými/ vlasy - délka tak k uším - je polonahý, na sobě má pouze koženou suknici béžové barvy, sedí v tureckém sedu a hraje na zobcovou flétnu. Dokázal by to někdo ? Díky.
    AGAMA
    AGAMA --- ---
    AJUS: dobrej work! až zprovozním foťák, hodím sem pár obrázků, kterýma jsem si krátila polední klid na táboře a dovči...
    AJUS
    AJUS --- ---
    a teraz by som mala skusiť nakresliť fotky čo su tu, že
    AJUS
    AJUS --- ---
    AJUS
    AJUS --- ---
    takže dle názvu : ...umíme i neumíme...taky přidám....

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam