• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUEMalování/kreslení podle fotek, vážně i nevážně, umíme i neumíme:)
    Tento klub je o lidech, kteří používají fotografie jako výchozí surovinu svých obrazů. Dále je určen všem, které baví kreslit a nemají psychické/umělecké/etické/duševní/morální (či jiné) zábrany kreslit si podle fotky. Jeden člověk vezme fotku, která ho zaujme a svou rukou zachytí to, co na fotografii vidí. Pokud fotka zaujme ostatní, tak sednou a budou podle ní kreslit. Nemusíme zrovna srovnávat a už vůbec se nemusíme předhánět, kdo bude kreslit a malovat líp, spíš budeme sledovat to, jak se na shodné věci koukají různí lidé. Konstruktivní kritika vítána!
    rozbalit záhlaví
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    DOMINGO: Pekny, akorat se obavam, ze tam ten nahrobek co nevidet bude :D
    DOMINGO
    DOMINGO --- ---


    podle jedny fotky z netu..náhrobek jsem si přidělala :D ten tam nebyl..
    BRZDISKA
    BRZDISKA --- ---
    JAMMA: to je mi fakt jedno :D
    JAMMA
    JAMMA --- ---
    BRZDISKA: to fakt netusim
    BRZDISKA
    BRZDISKA --- ---
    BRZDISKA
    BRZDISKA --- ---
    BRZDISKA
    BRZDISKA --- ---
    kdo to asi může bejt ? :D

    NIKOOTIN
    NIKOOTIN --- ---
    ještě nějaká

    NIKOOTIN
    NIKOOTIN --- ---
    tužka

    NIKOOTIN
    NIKOOTIN --- ---
    taky se něčemu takovému věnuju, už 4 roky, nejdřív to byl pastel, pak tužka, teď pastelky :) kdyby to někoho zajímalo, více na www.portretyzvirat.cz :)

    MIIREK
    MIIREK --- ---
    opet stejny platno 1,5x1m, opet akvarel, opet predloha a v trosku odlisnym pojeti karkulka:

    JEHNECI
    JEHNECI --- ---
    MIIREK: tvoje verze se mi libi vic nez original ;)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    KOCICAK23: Můžeš to zkusit tady, pokud se ti bude líbit styl.. Jinak je ale myslim všehoschopnej.. http://albrecht-smuten.deviantart.com/
    KOCICAK23
    KOCICAK23 --- ---
    zdravim me bych prosbu nevite o nejakym dobryho kreslire co by podle podkladu z dlouhy chvile zkusil nakreslit navr na tetovani kdyztak posta dik moc:)
    MIIREK
    MIIREK --- ---
    jestli vsichni zrovna prave nemalujete - teda koukam na data prispevku - tak se pridam se svym vytvorem akvarelovym: neni to zrovna fotka jo (priste), ale proste se mi tohle libilo:
    ,
    vzal sem na to platno 1,5x1 metru a dopadlo to takhle:
    DOMINGO
    DOMINGO --- ---
    MADELEINE: dop*dele asi to bude moje :D..no dekuju dekuju :)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MADELEINE: .. hmm, asi jo. Takže víš co si myslim. Že je to dobrý. Hlavně proto, že z toho dýchá duch Johnnyho, je z toho cítit a to je důležitý.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    DOMINGO: .. dop*dele .. to je Tvoje práce ?
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    TYNULE: Moc pěkné:)
    TYNULE
    TYNULE --- ---
    Tempera...
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Jsem tu dlouuuho nebyla:)

    DOMINGO: To je bomba, obraz má úžasnej rozměr, jak se tohle dělá? Ať dělám co dělám, mojí kresbě prostě chybí prostor...
    TYNULE: technika?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam