• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUEMalování/kreslení podle fotek, vážně i nevážně, umíme i neumíme:)
    NASRANEJSANTA
    NASRANEJSANTA --- ---
    Nejaky moje cmarani :)

    NIKOOTIN
    NIKOOTIN --- ---
    Tak jsem sebrala odvahu, abych sem po 3 letech něco vložila. naposledy to byly kresby, za které jsem tu dostala moc pěkného čouda ;) teď je to už 6 let, co se portrétováním živím a snad to trochu i jde. Teď jsem si dala premiéru s nástěnným kalendářem :)

    RAEVA
    RAEVA --- ---
    KISSA: hm to je mi k prdu :) ale díky no ;) snad se mi podaří to někde splašit...
    KISSA
    KISSA --- ---
    RAEVA: anatomii mam od Paramona, o perspektive si nejsem ted jista (rekonstruujem a mam vsechny knizky na hromade v jine mistnosti) . Prodat je nechci, ale mohla bych ti udelat par fotek;)
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    KISSA: máš přímo od toho José M. Parramóna??? já se už trochu naučila ale né vše, musela jsem tu knihu vrátit do knihovny :( pokud tu knihu nevyužíváš ráda bych ji odkoupila :)
    KISSA
    KISSA --- ---
    RAEVA: ja je mam doma, o perspektive dalsi tri, ale ze by se mi nekdy ta *** perspektiva podarila, to ani nahodou.... :)
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    ale jak tak projíždím antikvariáty na google tak ty témata co mě zajímají (perspektiva, anatomie) jsou prostě i v těch antikách vyprodaný :( sem z toho už zoufalá :(
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    SRNECEK: já si půjčuji v knihovně knihy od José M. Parramón, přijde mi dobrej a dost věcí jsem díky němu pochopila a už to hcce jen trénink. Bohužel se ty knihy nedají nikde koupit :( musim projet antiky
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    POVIDALEK: O koupi Knihy Betty Edwards jsem uvažoval, ale nevím, jak moc bude nápomocna... lehce jsem v ní listoval a jeví se mi, že spíše učí metodu, "okopíruj to" než "nauč se chápat perspektivu atd. a tvoř sám"...
    POVIDALEK
    POVIDALEK --- ---
    SRNECEK: zkus kouknout tady: http://ankh.cz/kresleni.htm
    jsem na tom stejně jako ty a pročtení těchle stránek mi hodně dalo, rozkreslila jsem se i bez kurzů... je tam někde test, kde máš nakreslit oko a smrk... pak i ve fotogalerii se dá hodně okoukat - třeba kreslení negativu předmětu, nebo otočit si kresbu i vzor vzhůru nohama... je to hlavně o tom, naučit se dívat a nenechat se plést tím, že vlastně 3D kreslíš jako 2D...
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, neměl by někdo rady, "jak se naučit kreslit", když jsem byl velmi mlád, tak jsem nějaké přepoklady pro kresbu měl, leč jsem nerozvíjel... nevím, jak se odpíchnout... Začít hned chodit na kursy? Nebo spíše zatím se učit dle knih, kreslit si pro sebe a pak kurzy? Má někdo tip na užitečné knihy? Díky.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    PRASAD: Neres co se dela ale co chces delat ty ;)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ARAON: heh, Jindriska se ti povedla
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    mam dotaz co si myslite o tom kreslit akrylem a davat dotoho koláž? dělá se to nebo ne?
    a jeste jeden dotaz čí by jste to přilepili?díky
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ot: pokud mate dotykovy telefon, pridejte se do draw something-je to super online hra, neco jako activity, kde jeden se snazi nakreslit slovo a druhy to slovo hada. prip. si me pridejte/id Mioriel
    BLUEFIRE
    BLUEFIRE --- ---
    ESY
    ESY --- ---
    YWISKA: supr !:]
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    YWISKA: svižné+
    YWISKA
    YWISKA --- ---


    Uploaded with ImageShack.us
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam