• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUEMalování/kreslení podle fotek, vážně i nevážně, umíme i neumíme:)
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    moje malba ve sklepě na zdi
    cca 120x80 cm

    originál
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    ...tiez pridavam par obrazkov ;o)



    RAEVA
    RAEVA --- ---
    AIKA: tempera jde celkem dobře vrstvit :)
    AIKA
    AIKA --- ---
    DAVIDE: To už znova nenakreslím, temperu nevygumuji a předělávat neumím, jak jsem psala - tempera poprvé :D Zasekla jsem se v týhle fázi a dál nějak nemohu pokračovat...
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    AIKA: namaluj to znovu :D, btw od pasu dolu, delsi
    AIKA
    AIKA --- ---
    POOWL: tu holeň určitě předělávat budu, o tom vím, prso bude asi dost složitější, potože to nevim, jak "vygumuju" nebo předělám, aby to bylo menší a na to opěrátko taky budu muset kouknout, jinak díky :)
    POOWL
    POOWL --- ---
    AIKA: za mě..doladit pravou holeň-vypada jak kdyby tam mela vyvinuty triceps, levý prso-velikost-umisteni/perspektiva, operatko zidle-perspektiva.
    Jinak pěkné
    UZEL
    UZEL --- ---
    AIKA: tj me to uplne pripada...jeste ji dat nejakou kudlu do ruky ze se chce zapichnout...
    AIKA
    AIKA --- ---
    ARAON: jo, možná jsem měla počkat, až to dodělám, ale doufala jsem, že budou nějaké nápady, kterými to doladit :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    AIKA: Mě tam teda nejvíc irituje ta chybějící noha od židle. :-P
    AIKA
    AIKA --- ---
    Přidávám také jednu tvorbu, na které teď pracuji - ještě tam toho hodně chybí a něco je třeba poupravit - poprvé malba temperou a štětcem :)

    UZEL
    UZEL --- ---
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Teď až na to koukám, sem to torchu přesral s tou velikostí fotky.... Tak tady je přijatelnější :)

    MISSTEEQ
    MISSTEEQ --- ---
    Od základky sem nemalovala, kdyby mi někdo chtěl doporučit nějakého učitle malby nebo kresby budu vděčná...potřebuju se zas rozkreslit, několik let sem nekreslila...vím že to není nic moc, ale třeba mám ještě naději?

    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    Prosím všechny umělecky nadané nyxáky :) Potřebovala bych doladit jeden obrázek ( zájemcům pošlu do pošty), jde o návrh na originální svatební oznámení. Pokud tedy někdo nemá do čeho píchnout, prosím ozvětě se. natěšená nevěsta.
    MISSTEEQ
    MISSTEEQ --- ---
    Momentalni skyca - pokus o steampunk...

    RIVENDEL
    RIVENDEL --- ---
    GARBAGE: tablet wacom intuos :o)
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    RIVENDEL: čím jsi to kreslila?
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    RIVENDEL: to je heeezký.. :-)
    RIVENDEL
    RIVENDEL --- ---
    takový jeden dárek, ale hotovo :o)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam