• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: no ja prave myslela, ze oni jsou vsichni jen LH a zaroven se vyprofilovali jako komunita RS..ale pokud teda RS lidem nevadi, ze mezi nimi nejsou vsichni LH tak to je super, pac ja se u nekterych LH lidi setkala s nazorem opacnym...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    mandlovy dort, kulicky a plneny losos. Ten je nejlepsi.
    A na cumendu jsem tam minimalne jednou do mesice
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: nebo krevetkový sendvič!
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: taky tam ráda jezdím, spíš na čumendu, protože nábytek vydrží ještě pár let, občas se pravda nějaká blbost co nutně potřebuju najde, a jídlo mají moc dobrý, zvlášť ty jejich dortíky:))
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    SKLIBA: Naštěstí je to raný středověk, bo dělat raněslovanské 6.-7. století by se mi fakt nechtělo :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    DALEEN:
    TRAMIN:

    problém je můj častý pobyt tam, jednak kupuju už blbiny, a navíc se cpu v tamní restauraci :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Pokud byste se hodne nudili a je mezi vama nejaky geokacer, tak v sobotu i v nedeli jsou eventy ;)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DALEEN: ja taky
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    OLEJOVKA: A to by byl problém? Já třebas jezdím do IKEA hrozně ráda..... :D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    protože jinak mne odsoudíte jet do IKEA :o)))
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: hm jo nejspíš máš pravdu, každopádně zrovna u nás je to tak nějak jedno
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: šklíbo, já si myslela, že je to spíš raný středověk, přece jen slované jsou jen jedni z mnoha, který se do toho hází ne?
    YFF
    YFF --- ---
    Info - na Toulcáku v pondělí 30/8 od 18:00 do 21:00 bude přednáška o netopýrech. Vstupné dobrovolné, je to hlavně pro děti a rodiče, ale může tam každý, můžete si pohladit a vyfotit handikapované netopejry, a potom bude následovat procházka po přilehlých latifundiích s názorným výkladem jak netopýři loví atp.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: opět nepochopení, LH je přístup k věci bez ohledu na období, ranní slované = cca 8.-10. století, jinými slovy cca období velké moravy, to, že mezi slovany je vysoká koncentrace lhčkářů je jiná věc.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: :))) a to uz je taky komunita jako LHáčkáři?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    BONEMINA: v pozdější době se tak také používaly, hlavně na rukávech
    SELLIGAN: ranní slované
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: kdou jsou RSkáři? :)

    BONEMINA: tak tam asi nechodis...njn...promin..chodi tam vetsina lidi co chodi na larpy a tak. ta diskuze se jmenuje Tady je Chrudosovo a je tady na nyxu.. organizuji se tam ruzne srazy, avizuji larpy a tak..
    ale uz je stejne pozde :)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    K těm perlám - vím o nich jako o něčem, co se našívalo na zdobené lemy. Zapínání ne.

    Selligan - na jakých stránkách kam chodím? To mi asi uniklo něco podstatného, bo nikde, kam chodím, jsem to neviděla :) Pošli odkaz, prosím :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: jo to bude asi jádro pudla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam