• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: je to "bidýlko", tudíž když si sedneš, nevidíš :o)))

    YFF: je to šok, co? otázka je, v čem přijdou... i když, na balet už se snad s nějakou etiketou počítá
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: tak to valím bulvy, jak jsou češi kulturní 8-7
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: jak tak na to koukám, možná by se vyplatila i ta místa k stání, akorát by mě zajímalo jak to prakticky vypadá, to jsou tam značky na koberci s číslem?:) a stát se tam přece nemusí, stačí si s sebou přinýst třeba rybářskou sesli, teda jestli by mi jí povolili, ale nějaká malá by se dala propašovat aj pod sáríčkem:)))
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SELLIGAN: tak to se musíš kouknou jaká místa mají volná v levnějších... my s macskou už jsem si lístky koupily, fakt rychle se to vyprodává...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: jsem ochotna za to dat tak 300 korun
    ale jinak jsem pro
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SELLIGAN: přikládám ceník s rozložením, je to přímo v Národním divadle, jsou tam i místa k stání za 30 Kč, ale předpokládám, že po hodině toho má člověk plné kecky :o)
    jelikož je to pro mne první balet a nepředpokládám časté opakování, beru to jako investici do kulturnosti a volím místa, kde na mě bude stříkat pot baleťáků :oD což je 1-11 řada

    cenik.pdf (445151 B)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: :o)) ale zase budeme jak namoklý cirkus
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: no právě... a spousta dalších dobrot :D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: mohl by být mošt, že? :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SELLIGAN: no, tuším, že to bylo tisíc korun za dobré místo v hledišti
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    Lucko, nechceš jít v sobotu zase trochu zmoknout? ;-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    kolik to stoji?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    vypadá to, že už je možné na pokladně koupit lístky na labutě, kdo má zájem, ozvěte se, jinak jdem jen s macskou :o)
    je to pá 28.1. 19:00
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    YFF: co se tam původně hledalo, to fakt nevím, ale našly se tam základy nějaké další budovy.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    nove nausnicky pro kocky - http://picasaweb.google.cz/selligan/KoralkyProKocky?authkey=Gv1sRgCPWfoYCuguCEnwE#
    pokud si je objednate dnes, jeste vam je mohu odlozit, pak uz jen na akcich poradanych utulkem Devet zivotu
    YFF
    YFF --- ---
    MACSKA: a co tam hledáte?
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    SHAHLAH: kupodivu ještě stojí. nádvoří je zcela rozvrtané a za tři týdny se sejde komise, která řekne, jestli se má kopat dál.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MACSKA: A jak dopadly Kestřany? :))
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    MACSKA: To znie super... nabuduce nas zober zo sebou :-D
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    SELLIGAN: hrála si na šíleného krtka. zničila dlažbu. spala na zámku. vypila mnoho litrů piva. a vína. a jiných jedů. cachtala se nahá v zahradním bazénku. ukradla zelené i z informací. ...a tak vůbec :-))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MACSKA: a copak jsi delala? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam