• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: no vsak jo ;) a taky to bude mozna prisite.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: jak to dělá, že se jí to nerozevře na prsou? zjevně je to župan bez knoflíků
    YFF
    YFF --- ---
    TRAMIN: jéééééé
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    TRAMIN: jo na jukatty mam spadeno uz davno..
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: jestli kolegyně tak dobrý, pokud nadřízená tak horší..pokud máte nějaký dresscode, tak bys ho měla dodržovat, ale takhle přísné to není ani na ministerstvech. tuhle jsem v časopise čučela jak pero z gauče na nový byznys look, průhledné blůzičky, ze kterých lezly kozy, případně výstřih s tím samým efektem, minisukně jak z bordelu, tak bys něco takového mohla přitáhnout kolegyni a zeptat se jí, jestli si myslí, že by to takto bylo lepší
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    tak mi dneska kolegyne naznacila, ze bych se mohla oblekat vice kancelarsky....uz takhle nechodim v tom v cem bych chtela a ona chce abych nosila halenku a pouzdrovou sukni a boty na podpatku...
    YFF
    YFF --- ---
    týjo to je dneska den, přišel mi balíček s vlnou a jinejma blbostma za dvanáct set ale uvnitř bylo zboží jen za sedm..pak jsem si objednala k obědu kuře s rejží a přišly mi brambory..asi nebudu dneska už nic dělat, aby se nestalo něco horšího..:(
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    prsa, zadek je dobrý, jsem mrňavá, můžu vázat vysoko a dělám si prdelní/boční sklad
    YFF
    YFF --- ---
    TRAMIN: nuž zkusím to, vepředu je kolikrát látky až moc
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YFF: by ti to pomohlo ;)
    YFF
    YFF --- ---
    TRAMIN: nee, a to je špatně?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: jj dopadne to tak, kolopolo se mi zatím na tom jednom kousku co vlastním celkem osvědčilo :-) ale takové ty těžce splývavé letní viskózky zůstanou ušetřeny, ty drží :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: usit si ze sari kolovku
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: no korzet to řešil, ale to zase není na léto :-D polo - no mám je ráda, ale ty obyčejné bavlnky, nějak to není to ono, navíc opět narážím na vysoko položený pas a široké boky, tudíž buď musím kupovat extrémní délky nebo shánět aspoň na šňůrku, ty se tolik nepřesouvají z pozice na bocích. a taky jsem zjistila, že ty dlouhé a široké kusy trpí silnou šišatostí, u všech, co mám doma teď při příležitosti likvidace zavinovacího efektu musím kompletně předělávat i délku. asi si je příště našiju z některých zatvrzelejších sáríkousků :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: bohuzel jsi pravy opak indicke predstavy o postave ;) to asi nevymyslime nijak... Polosari?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DALEEN:
    TRAMIN:
    velký zadek, vysoko ložený pas, výrazné boky. buď uvážu tak vysoko, aby se nemohlo posouvat, ale pak ho mám vysoko nad kotníky bez ohledu jak málo zakládám za pas nebo uvážu tak nízko, aby bylo dost dlouhé, ale pak se mi sune za sklady dopředu, tzn. vepředu si na to šlapu a vzadu je opět nesmyslně vysoko. Sklady vzadu to řeší jen částečně a jen u delších kousků z klouzavějších materiálů, protože pokud mám udělat sklady tak, aby vyvážily závaží skladů vepředu, zbývá mi dopředu tak na 3-4 sklady max a to při širokých bocích není zrovna moc :-(
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YFF: a delas vzadu sklad?
    YFF
    YFF --- ---
    DALEEN: když se to vzadu lepí na nohy a leze to nahoru, a nedá se s tím vcelku nic moc dělat, páč si tam člověk ani pořádně nevidí, ani se tam pořádně neohne:))
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    DALEEN: hehe, prsa :o) s tím indičtí vynálezci sárí jaksi nepočítali
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Jo jo, vcelu mě to děsí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam