• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: jenže na jiné snačce se nějak nedaří shodnout, navíc má většinou omezenější výběr... zkusím se kouknout po jiné tiskárně, ale Adler je prostě všude nejvíc ;o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: kdyz me stve, jak jsou Adlery kratky a siroky
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Trička
    blíží se zima, vánoce a tak...
    co byste řekli na další vlnu sárí triček? :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Kanyrove spodnice opet k dostani

    barvy - cerna, bila, modra, cervena, bezova, zelena
    PAFFQ
    PAFFQ --- ---
    to kimono je úžasné! zkusím něco takového ušít
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: no vsak jo ;) a taky to bude mozna prisite.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: jak to dělá, že se jí to nerozevře na prsou? zjevně je to župan bez knoflíků
    YFF
    YFF --- ---
    TRAMIN: jéééééé
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    TRAMIN: jo na jukatty mam spadeno uz davno..
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: jestli kolegyně tak dobrý, pokud nadřízená tak horší..pokud máte nějaký dresscode, tak bys ho měla dodržovat, ale takhle přísné to není ani na ministerstvech. tuhle jsem v časopise čučela jak pero z gauče na nový byznys look, průhledné blůzičky, ze kterých lezly kozy, případně výstřih s tím samým efektem, minisukně jak z bordelu, tak bys něco takového mohla přitáhnout kolegyni a zeptat se jí, jestli si myslí, že by to takto bylo lepší
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    tak mi dneska kolegyne naznacila, ze bych se mohla oblekat vice kancelarsky....uz takhle nechodim v tom v cem bych chtela a ona chce abych nosila halenku a pouzdrovou sukni a boty na podpatku...
    YFF
    YFF --- ---
    týjo to je dneska den, přišel mi balíček s vlnou a jinejma blbostma za dvanáct set ale uvnitř bylo zboží jen za sedm..pak jsem si objednala k obědu kuře s rejží a přišly mi brambory..asi nebudu dneska už nic dělat, aby se nestalo něco horšího..:(
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    prsa, zadek je dobrý, jsem mrňavá, můžu vázat vysoko a dělám si prdelní/boční sklad
    YFF
    YFF --- ---
    TRAMIN: nuž zkusím to, vepředu je kolikrát látky až moc
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YFF: by ti to pomohlo ;)
    YFF
    YFF --- ---
    TRAMIN: nee, a to je špatně?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: jj dopadne to tak, kolopolo se mi zatím na tom jednom kousku co vlastním celkem osvědčilo :-) ale takové ty těžce splývavé letní viskózky zůstanou ušetřeny, ty drží :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: usit si ze sari kolovku
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: no korzet to řešil, ale to zase není na léto :-D polo - no mám je ráda, ale ty obyčejné bavlnky, nějak to není to ono, navíc opět narážím na vysoko položený pas a široké boky, tudíž buď musím kupovat extrémní délky nebo shánět aspoň na šňůrku, ty se tolik nepřesouvají z pozice na bocích. a taky jsem zjistila, že ty dlouhé a široké kusy trpí silnou šišatostí, u všech, co mám doma teď při příležitosti likvidace zavinovacího efektu musím kompletně předělávat i délku. asi si je příště našiju z některých zatvrzelejších sáríkousků :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: bohuzel jsi pravy opak indicke predstavy o postave ;) to asi nevymyslime nijak... Polosari?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam