• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: no, ona je to boží barva hlavně

    TRAMIN: já nakonec ne, budu jinde
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Bolly.cz KOUZLO INDIE
    http://www.bolly.cz/page.php?id=346

    kdo jdete? na koho se mam tesit?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: tak to rozhodně
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: to věřím, jsou parádní, Radce moc sluší
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: když vidím ty modré šaty, opět se mi po nich stýská... chjo
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SELLIGAN: ano budou.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    když si budu chtit koupit listky na bolly akci az na miste, budou jeste listky?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: super, uložila jsem si, děkuji :o)
    YFF
    YFF --- ---
    ...

    YFF
    YFF --- ---
    SHAHLAH:
    OLEJOVKA: však uvidíte:) počítám s tím
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    paráda holky, máte i super kostýmy
    vubec tam byly krasne kostymy - ja jsem ted uz delsi dobou ulitla na 1820-1890 :) takze ty saty se mi tam libily moc, jen nekde byly ty zenske moc prezdobene
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    YFF: Jak píše Lucka, jsme ti vděčné a moc děkujeme za tanečníka, organizaci i hromadu fotek, pro mě je jádro pudla ale v tom, že nechci ukazovat fotku, kde jsem jen já (na to by se fotek našlo dosti :)), ale celou naši skupinku, která je zachycená jen na těch dvou fotkách, z nichž jsem měla dojem, že ta druhá vypadá postatně líp a reprezentaivněji - ale je možné, že mě paměť klame :D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: ale to ne... jsme vděčné, i za tanečníka navíc... navíc takový sympaťák, že? :o)
    ale fotku bychom rády, i vyretušovanou :o) osobně bych se ráda vyretušovala z té zveřejněné, aspoň obličejově :oD
    YFF
    YFF --- ---
    SHAHLAH:
    OLEJOVKA: až se k tomu dostanu, tak vám /to/ nařežu, prostě můj škeb tam nebude holky nevděčný:))) pro mne to rozhodně reprezentativní foto není, minulý rok jste byly rády, že máte jednu dvě fotky, teď je jich přes tři sta, na většině fotek jste zachycené a slečnám sáriholičkám to nestačí 8-j
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    ples byl super, škoda, že je jen jednou ročně :o)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: Já taky chtěla nějakou reprezentativní skupinovku, která by se dala ukázat těm, co se mě na ples ptali/ptají/budou ptát, ta "parohatá" se mi k tomuto účelu zrovna nehodí...
    YFF: Tak ji zmenši :)))
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: a mohla bych aspoň můj výřez? na té druhé jsem celkem vidět a šíleně se šklebím... za sebe bych spíš cenzurovala tu... tak jestli na té druhé vypadám normálně, že bych se nestyděla tolik chlubit mamce - spolutvůrkyni :o)
    YFF
    YFF --- ---
    SHAHLAH: zblízka to bylo jiný, jako sůva z nudlí..:)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    YFF: Však jsi tam nevypadala nijak strašně a celkově byla to pěkná fotka, škoda jí :(
    YFF
    YFF --- ---
    SHAHLAH: no..jak bych to řekla, jak kdo:)))
    tohle jsou fotky, které jsem uznala jako nezávadné /žádné opičky momo, spím i ve stoje, a o berličce hnáty křivé../ a které jsem tudíž posílala i na alla danzu, ostatní zůstanou tajemstvím mého archivu, nezlobte se..8-,
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHAHLAH: nápodobně :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam