• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: sukni mám taky v plánu... a jedno z "toho materiálu" na letní šaty, jen musím sehnat stroj, protože fronta na mamky služby už trvá léta a budu ráda, když z ní vyrazím čoli na labutě :o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: a rohožka, že jo... ale já spíš myslela sukni nebo šaty, aspoň protentokrát.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: ze všeho jde v podstatě polštář :o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    SELLIGAN: svatokrádežně přemýšlím, co by se z toho dalo ušít ;)
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: přijde mi příliš tmavá, ale nevypadá špatně, mě se víc líbí třeba ty červeno zlaté kostičky na první stránce u bavlnek..a vůbec by se toho líbilo hodně, kdyby se tak někde našel nějaký bezprizorní kufříček s bankovkami..zatím se slíbilo, že se nebude kupovat nové, dokud se aspoň nezpracuje to rozstříhané, co čeká na ušití už dobře rok:))
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: na sárí u nás je několik dosti zajímavých zkušeností s utsavem, kdepak - střih ti určo nepošlou, i exoticindianart /který je o několik levelů nad utsavem, co se týče serioznosti/ ti dá jen na výběr, chceš ušít - nechceš, a pokud ne, tak ti přijde akorát látka, a starej se:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    YFF: fakt? tak to na ne kaslu...skoda, ale snad by k tomu poslali i strih, ne?
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: jen látka, ale mám dojem, že zrovna utsav tam má i možnost, že ti to ušijou, ale zrovna u utsavu bych si neobjednala ani kapesník:)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MACSKA: parchanti!
    SELLIGAN: jj jen látku
    SHAHLAH: nepochybuju, že se mají dobře :-) ale to neznamená, že se mi nestýská
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SELLIGAN: To bude opravdu jen látka, v praxi to pak vypadá tak, že dostaneš 3 kusy látky (na halenu, kalhoty a šálu).
    SKLIBA: Chápu, jsou úžasné. Neboj, mají se u mě dobře (akorát musím najít víc příležitostí k jejich nošení).
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SELLIGAN: akorat nechapu proc pisou salwar kameez fabric only...to ten super obrazek te krasne zenske v uzasnem salwarku, to dostanu jen latku? a nikde mi to nepise ze kolik? nebo velikost...nic...mate s tim nekdo zkusenost?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    naprosto jsem se zamilovala do salwaru na www.utsavsarees.com
    ale postovne do CR je 187 dolaru....
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    ...eh. někdy během příštího roku (asi v březnu) se má měnit bezdph limit ze 150 zpátky na 22 €, takže pokud něco chcete z usa/indie, je ta nejlepší doba... :-/ (zloději zk...)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: no, ona je to boží barva hlavně

    TRAMIN: já nakonec ne, budu jinde
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Bolly.cz KOUZLO INDIE
    http://www.bolly.cz/page.php?id=346

    kdo jdete? na koho se mam tesit?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: tak to rozhodně
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: to věřím, jsou parádní, Radce moc sluší
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: když vidím ty modré šaty, opět se mi po nich stýská... chjo
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SELLIGAN: ano budou.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    když si budu chtit koupit listky na bolly akci az na miste, budou jeste listky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam