• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MACSKA: já právě taky :) znáte mě...u mě sárí dlouho nevydrží, vždycky padne na nějakou sukni
    akorat jedine zelene sari co jsem mel mi na jedne akci po zapujceni zmizelo...
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: Klasika - budu slavit na chatě s kamarády. Škoda, že Silvestrů není víc, s chutí bych si naši komorní oslavu ve španělském stylu zopakovala :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: tancit Indum na veselici ;) asi ve dvou mestech, kdyz se zadari a hned na to jedu na letiste. Takze bohuzel
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: eště nevím, buď se budu opíjet v kestřanech nebo si koupím špunty do uší a půjdu spát.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    co budete dělat na Silvestra? hledám alternativu k osamělému opíjení se a přejídání... bych se radši opíjela někde ve společnosti :o)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHAHLAH: neboj, vrátím, když si tedy vzpomenu až se někdy budeme mít potkat :o)
    jen si říkám, na co jsem myslela, že mi to došlo až teď, ta gumička vypadá úplně jinak, než všechny co mám :o)))
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: Ano, prosím, klidně si ji nech ;)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    mám něčí gumičku, jsem se zapomněla zeptat, kdo jste mi ji na plese půjčil? Radko?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: sukni mám taky v plánu... a jedno z "toho materiálu" na letní šaty, jen musím sehnat stroj, protože fronta na mamky služby už trvá léta a budu ráda, když z ní vyrazím čoli na labutě :o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: a rohožka, že jo... ale já spíš myslela sukni nebo šaty, aspoň protentokrát.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: ze všeho jde v podstatě polštář :o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    SELLIGAN: svatokrádežně přemýšlím, co by se z toho dalo ušít ;)
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: přijde mi příliš tmavá, ale nevypadá špatně, mě se víc líbí třeba ty červeno zlaté kostičky na první stránce u bavlnek..a vůbec by se toho líbilo hodně, kdyby se tak někde našel nějaký bezprizorní kufříček s bankovkami..zatím se slíbilo, že se nebude kupovat nové, dokud se aspoň nezpracuje to rozstříhané, co čeká na ušití už dobře rok:))
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: na sárí u nás je několik dosti zajímavých zkušeností s utsavem, kdepak - střih ti určo nepošlou, i exoticindianart /který je o několik levelů nad utsavem, co se týče serioznosti/ ti dá jen na výběr, chceš ušít - nechceš, a pokud ne, tak ti přijde akorát látka, a starej se:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    YFF: fakt? tak to na ne kaslu...skoda, ale snad by k tomu poslali i strih, ne?
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: jen látka, ale mám dojem, že zrovna utsav tam má i možnost, že ti to ušijou, ale zrovna u utsavu bych si neobjednala ani kapesník:)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MACSKA: parchanti!
    SELLIGAN: jj jen látku
    SHAHLAH: nepochybuju, že se mají dobře :-) ale to neznamená, že se mi nestýská
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SELLIGAN: To bude opravdu jen látka, v praxi to pak vypadá tak, že dostaneš 3 kusy látky (na halenu, kalhoty a šálu).
    SKLIBA: Chápu, jsou úžasné. Neboj, mají se u mě dobře (akorát musím najít víc příležitostí k jejich nošení).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam