• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PROSIM RADU
    fotky setu
    nemuzu se rozhodnout. Vypada lip novy typ nahledu na sperky nebo puvodni? V novem nahledu (seznam vsech kousku) je videt jen detail. V puvodnim nahledu byl proste zmenseny obrazek, ktery se ukaze s popiskem.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    prosím všechny, co dorazí předvádět do Sue Ryder, ať mi napíší na kralovna.zesaby@centrum.cz, abych měla jejich aktuální e-mail, kde se budeme následně domlouvat :o)
    vítány jsou i příspěvky typu - Pomohu převlékat modelky. Budu fotit. Zajistím cokoli dalšího. - taky rozmýšlejte nad vhodnou hudbou, už mi dochází nápady, něco pomalejšího, ale zároveň dostatečně indického, bollywoodského a tak :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    jééé, a mají i tkané stuhy!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    a už vím, co si narazím na hlavu na dalším plese :o)))
    http://www.kroje.inshop.cz/inshop/pictures/store/050004.jpg
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MOIRAIN: pšt
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ach, govinda má překrásná pandžábí, dokonce i s hedvábím, asi se tam stavím
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Černá by nemusela být marná. Rozhodně se vyhni všem barvám které má to sárí. Samo o sobě je dost nápadné.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: žejo :-)
    YFF: jop. a ještě to sehnat
    DALEEN: taky myslím, že by to nemuselo vypadat zle
    jinak jsem to včera zkoušela s černou halenkou a nebylo to až tak marné
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: co naděláš..mám dojem, že zrovna tyto komentáře píší potrefenky a znuděné paničky:))))
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: pokud je ta barva na fotce reálná, klidně bych si k tomu vzala stejný odstín modré nebo červené:)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: jop. dle komentářů jsou sárí módní blbina pro potrefenky a znuděné paničky... grrrrrrrrrrrr!
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CNV: pokud bylo na netu, nemohlo jit do Brna. A v Praze ho nemam... takze asi prodalo. Zajimave... ze by na zaklade clanku? vubec si ho nepamatuju...


    komentare me trochu zvedaji ze zidle, ale dobry clanek
    CNV
    CNV --- ---
    To čokoládovozlaté sárí, které jsem použila jako ilustraci do Pekla, se fakt prodalo? :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHAHLAH: dobre vanocni kombinace
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SKLIBA: Jak už bylo řečeno, najít ladící vršek v barvě sárí nebo zvolit neutrální barvu. Ideální by samozřejmě bylo vzít s sebou sárí do obchodu s látkami, najít tu pravou a vršek ušít.

    A pořád se mi na mysl dere tmavě zelená...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Večer indické kuchyně v Sue Ryder 19.1.
    příští rok se koná již v lednu náš oblíbený příspěvek dobré karmě :o)
    prosím ty, kdo mají čas, ať se ozvou s kontaktem na sebe, pokud to půjde, uděláme ještě před akcí setkání, kde si řekneme podrobnosti

    jako každý rok se těším na nováčky i známé firmy, zase se pokusím vymyslet něco nového a vítána jsou sáríčka, polosáríčka a šperčíky a tak dále... čím více nás bude, tím lépe!

    info pro novicky: už tradičně pořádáme maličkou indickou přehlídku vlastních šatníků pro benefiční večer zaměřený na Indii v domově Sue Ryder v Praze... je to bez honoráře, jen pro ten skvělý pocit... publikum je vždy nadšeno a otevřeno, na závěr oblíbená součást stručné ukázky zamotání a následného zamotávání odvážlivkyň, loni nám dokonce došla sáríčka :o)jde o zábavu a modelkou může být skutečně kdokoli, i já jsem se před publikem prošla :o) není omezení věkové, velikostní, typové, prostě žádné, rozhoduje jen vůle se pobavit a ještě udělat dobrou věc!
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Tak v tom příadě něco nenápadného, v "tělové barvě" nemyslím vyloženě nějako hnusnou béžovou ale jemně zlatavou
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: vidíš, to mě nenapadlo to schované nastavit
    DALEEN: nevím, černá mi k tomu právě moc nejde pod nos, mám ji sice ze srdce ráda, ale tady mi přijde, že by byla moc tvrdá
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: to mi připomíná blahý rok, kdy jsme každou hodinu vyřvávali na celé sídliště Šťastný Nový rok! jak to postupně slavila všechna města světa :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: červená by byla dobrá, ale musela bys to zkoušet, protože u barev i odstín vedle udělá moc...
    jak to vyřešit nevím, napadá mne tu první obtáčecí část nastavit látkou... není vidět a přidá ti délku na sklady vzadu :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam