• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: mě ty ceny nepřijdou tak strašný, pokud si nedáš specialitku a celý večer budeš srkat jeden džus:))))

    OLEJOVKA: nepůjdete se tam nacpat?? Lucko....8-D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SELLIGAN: no nevím, mě přijde, že úplně stejně mě přijde útrata i v čokoládovně... a nepůjdeme se tam nacpat, beztak budeme nafouknuté z vánočního obžerství :o)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: na La Bodegu ted financne bohuzel nemam..
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: tam bylo fajn. No kazdopadne nevim, jak stiham. Do vanoc makam, pak jedu domu a 30.12 zase v praci a pak letim do Indie
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: existuje něco takového? :o) nebo ta španělská, mají výborný čokocheescake a zároveň tapas :o)))
    La Bodega
    LA BODEGA FLAMENCA - Náš bar
    http://www.labodega.cz/
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: pravda... tak nejaky podnik kde podavaji slanecky? ;) nevim jak budu s casem, ale klidne se pridam, kdyz to pujde.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    do které ale? a nebudeme přeslazené z Vánoc? :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    a co zajit do cokoladovny?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    co byste řekli na mezisvátkový sraz?
    mohli bysme na trhy, nebo jen tak se projít zasněženou Prahou a pak někde oschnout v teple :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SELLIGAN: lehka pomoc ;) kanyrova spodnice navic?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: :-D
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: promiň, já lhát neumím :)
    navíc, určitě potřebuješ oživit šatník
    jeden důvod ale mám - jsou tenké, byla by ti v nich zima :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: ale ty mě nechápeš :-( já potřebuju všechny důvody, proč nemůžu ani jedno z nich... a ty mi místo toho ještě děláš větší chutě... kníííík
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: já teda naopak, jako zrzka nosím tyrkysovou hodně, myslím, že by ti slušela, žlutá nee, tmavězelená ano, červená nee

    podle me by se ti nejvic hodilo tohle - http://www.sarishop.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1903&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=53 a nebo ta tmavezelená, záleží na budgetu :)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    CNV: Nevím, během pár dní, čekala bych do konce týden určitě.
    CNV
    CNV --- ---
    DALEEN: A kdy tam to nové zboží přijde?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    CNV: e-shop není propojen s obchodem v Brně, ale něco se do Brna bude posílat a možná i ta černočervená bude v zásilce, zkus se dojít zeptat ;)
    CNV
    CNV --- ---
    DALEEN: Kupovala jsem v Brně...
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    CNV: Myslím, že není takový problém zboží vyměnit. Pokud jsi ji kupovala přes e-shop je to otázka pár dní a pokud si dojdeš do kamenného obchodu v Praze budeš to mít hned. Nevidím problém. Zboží na net se dává nejdřív jak je to možné....musí být někdo kdo ho nafotí, upraví fotky a dá je na net ale nejdřív musí přijít zásilka z Indie :)
    CNV
    CNV --- ---
    Včera jsem mámě koupila k Vánocům z nouze červenou šifonovou dhupattu, protože vytoužená černo-červená nebyla, a vy ji teď dáte do e-shopu?! Dammit.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: to žluté je ve skutečnosti žlutější, trošičku tmavší, ne o moc la o kousek ano.....a je strašně krásné :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam