• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    holky, prosím, řekněte, že by mi to vůbec ale vůbec neslušelo... prosííííím
    Sariobchod.cz
    http://www.sarishop.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=3906&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=53

    OLEJOVKA: to je jen o praxi, chce to stejnoměrně utahovat :-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: zatím jsem tkala jednou a celkem dobrý až na to, že výsledek je, co se týče šíře stuhy, dost nerovnoměrný :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: když už mluvíš o zdobení - jak to vlastně dopadlo u tebe s tím tkaním na stávku?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: jasně, když je ta škodovka třeba červená :o)))
    moje šaty jsou už tak silně Potěmkinovou vesničkou... asi už ani není třeba je dozdobovat, nebo myslíš, že by ještě něco snesly?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    tak sperky jsou zpet na puvodni podobe
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATERINA: tak ja s tim neco provedu. Ona zmena probehla, protoze je jiny krk na foceni, tak se mi to na tu fotku nevejde
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: lepší bylo to původní, kde vidím rovnou co všechno tam je...
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: aha:)..to jsem si oddechla, už jsem myslela, že jsi to fakt někde viděla, to si zajdi prosím tě do bolena texu na vinohradech, tam mají větší výběr a můžeš si to osahat naživo..
    když zavřu obě oči, tak i škodovka vypadá jako ferari, koneckonců auto jako auto:)))))
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: to by mě docela zajímalo..na kterých..? pošli odkaz prosím, nějak si nedovedu představit, že by něco z toho bylo použitelné, byť budu brát v potaz jen vzorek a nikoli materiál, zrovna pro tento účel
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: tam ale mají některé, co vypadají jako vzory, co jsem viděla na LH stránkách :o)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: Lucko..všechny stuhy jsou tkané..záleží na tom jak:))))
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: probůh, to je strašný:)))
    i když minimálně jednu slečnu s umělým věnečkem jsem tam taky viděla tuším..
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TRAMIN: Za mě ten původní.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    TRAMIN: já taky nevím. ale líbí se mi nový černý krk.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Mě se víc líbil zmenšený obrázek v náhledu :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PROSIM RADU
    fotky setu
    nemuzu se rozhodnout. Vypada lip novy typ nahledu na sperky nebo puvodni? V novem nahledu (seznam vsech kousku) je videt jen detail. V puvodnim nahledu byl proste zmenseny obrazek, ktery se ukaze s popiskem.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    prosím všechny, co dorazí předvádět do Sue Ryder, ať mi napíší na kralovna.zesaby@centrum.cz, abych měla jejich aktuální e-mail, kde se budeme následně domlouvat :o)
    vítány jsou i příspěvky typu - Pomohu převlékat modelky. Budu fotit. Zajistím cokoli dalšího. - taky rozmýšlejte nad vhodnou hudbou, už mi dochází nápady, něco pomalejšího, ale zároveň dostatečně indického, bollywoodského a tak :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    jééé, a mají i tkané stuhy!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam