• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: jaký druh křepčení?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MACSKA: kde? v kolik? ja bych skoro i sla :)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    MACSKA: mimochodem, kdyby si někdo chtěl jít 28. večer nekontrolovaně zakřepčit...
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: 28. mám někdy křepčení na bubny, ale ještě netuším kdy... Ale kdyby to bylo odpoledne, tak by to šlo (a nehrozilo by tolik, že se mi nebude chtít do velkoměsta)
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: mě ty ceny nepřijdou tak strašný, pokud si nedáš specialitku a celý večer budeš srkat jeden džus:))))

    OLEJOVKA: nepůjdete se tam nacpat?? Lucko....8-D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: mezi svátky je datumově 27.-31.12., 31. můžeme asi rovnou vyloučit :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SELLIGAN: no nevím, mě přijde, že úplně stejně mě přijde útrata i v čokoládovně... a nepůjdeme se tam nacpat, beztak budeme nafouknuté z vánočního obžerství :o)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: na La Bodegu ted financne bohuzel nemam..
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: tam bylo fajn. No kazdopadne nevim, jak stiham. Do vanoc makam, pak jedu domu a 30.12 zase v praci a pak letim do Indie
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: existuje něco takového? :o) nebo ta španělská, mají výborný čokocheescake a zároveň tapas :o)))
    La Bodega
    LA BODEGA FLAMENCA - Náš bar
    http://www.labodega.cz/
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: pravda... tak nejaky podnik kde podavaji slanecky? ;) nevim jak budu s casem, ale klidne se pridam, kdyz to pujde.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    do které ale? a nebudeme přeslazené z Vánoc? :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    a co zajit do cokoladovny?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    co byste řekli na mezisvátkový sraz?
    mohli bysme na trhy, nebo jen tak se projít zasněženou Prahou a pak někde oschnout v teple :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SELLIGAN: lehka pomoc ;) kanyrova spodnice navic?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: :-D
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: promiň, já lhát neumím :)
    navíc, určitě potřebuješ oživit šatník
    jeden důvod ale mám - jsou tenké, byla by ti v nich zima :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: ale ty mě nechápeš :-( já potřebuju všechny důvody, proč nemůžu ani jedno z nich... a ty mi místo toho ještě děláš větší chutě... kníííík
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: já teda naopak, jako zrzka nosím tyrkysovou hodně, myslím, že by ti slušela, žlutá nee, tmavězelená ano, červená nee

    podle me by se ti nejvic hodilo tohle - http://www.sarishop.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1903&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=53 a nebo ta tmavezelená, záleží na budgetu :)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    CNV: Nevím, během pár dní, čekala bych do konce týden určitě.
    CNV
    CNV --- ---
    DALEEN: A kdy tam to nové zboží přijde?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    CNV: e-shop není propojen s obchodem v Brně, ale něco se do Brna bude posílat a možná i ta černočervená bude v zásilce, zkus se dojít zeptat ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam