• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA:
    - zemité polo tuším nemám, leda tak černé s hovínkově žlutou
    - fialová bavlna s oranžovými vyšívanými lemy (ta vlevo) http://tinyurl.com/3y7jkdx
    - z které se ale nestíhám převléct do moderny (těch mám jak známo :o) dostatek)
    - bollywood nevedu
    - panžábí nevedu
    - vedu kolovky, případně bengálsky vázaného bengálce
    - růůůžová!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    takže je nás včetně mne 7, to jde...
    já budu stát na místě jako tyč, budete chodit kolem mne, klidně mne využijte, obejděte, podejte ruku a já vás převedu na svůj druhý bok, cokoli vás napadne a zvládnu reagovat v průběhu řeči :o)

    nejdřív budu povídat legendu o Draupadí, pak proberu nějaké symboliky, do toho vždycky vsunu odbočky k jednotlivým sekcím přehlídky...

    oblékání dáme mezi Draupadi a symbolikou, hledá se dobrovolnice, co přijde v županu a pod ním ve spodnici a čoli, přitom budu říkat o tom, že je to spodní prádlo... takže ideálně, kdyby dotyčná měla župan... sárí, do kterého jí motnu, bude u mne, raději dvě a ona si na místě vybere...

    na začátek začneme s něčím venkovským, vidím to na dvě pola a jedno prosté sárí... barevně zemité tóny - hnědá, zelená, vínová nebo oranž...
    půjdou najednou, takže by to měly být také dámy schopné se následně svižně převléct...

    poté bavlněná sárí, jednu orissu, nějaká jen s pruhem na lemu, něco honosnějšího se zlatem, vzhledem k nižšímu počtu mezi námi, nechám na nabídce, tak tři, barevně teplé barvy, max jedno modré či zelené

    pak skok do města, takže viskoza na denní nošení, aby byl kontrast, 2 kousky stačí, půjdou spolu, s notebookovou kabelou, mobilem, nebo něco takového, prostě moderní rekvizity :o)

    poštěstí-li se, zařadila bych sem bollywoodskou sekci, takže křiklavé bohaté viskozy, pola, cokoli... 2-3 kousky

    zde nastane okamžik pandžabí, dvě stačí, nechám na nabídce...

    poté specialitky, co jsme jinam nenacpaly, už budu u symboliky, takže se dají více okecávat, navíc to zpomalíme, aby se zbytek zvládl přemotávat do hedvábí a spol. na závěrečné defilé...
    takže kolovky, pokud Yff nepůjde v mundu na konec, tak teď nastane jeho čas :o)

    myslete na to, že kde se upíchnete, budete se převlékat, tak si dělejte dostatečné odstupy podle toho, do čeho se budete montovat
    domluvíme si "tajné" znamení ze zákulisí, na které se zaseknu na bindi, náušnice, cokoli, aby se natáhl čas na převlečení osob v šatně...

    já budu v polu, které půjde dobře odmotat a pod se budu opět péct v hedvábí, takže až budete na konci přicházet, musíte si stoupat přede mne, abych pak, až budete všechny, mohla projít skrze přeměněná... sice pochybuju, že si někdo tohoto efektu všimne, ale nějaká veselice musí být :o)

    pak už jen vybídnu dámy z publika, až budete chodit, předem si podle reakcí tipujte, kterou zamotáte

    otázky? návrhy? cihly?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    OK, takže na FB jsou nahlášené, že dorazí jen ty, co to tu čtou... pro ostatní je tam info ať píšou do vzkazů a zapojíme je :o)
    takže se můžeme směle domlouvat tu :o)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    YFF: Když máš dost utaženou spodničku, tak stačí založit i centimetr + tedy přišpendlené sklady :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: to je přesně ten důvod, proč jsem ten brokátek předšila, abych ho nemusela strkat za spodničku a tudíž byl dost dlouhý. níž to bohužel dát moc nemůžu, tam mi to nechce držet
    YFF
    YFF --- ---
    MACSKA: upřímně, oni mi jsou malá většinou aj ta moje, krom jednoho jihoindického bavlněného, toho mundu, a pak ještě jedné viskozy je musím dávat níž, aby to vypadalo jakžtakž, a pak se v tom zase necítím úplně svá, a zase pokud nemám založeno aspoň sedm cenťáků, mám dojem, že to ze mne musí spadnout, proto mám raději polosárí, kde je přece jen v té délce více na výběr
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    YFF: no to byly právě ty moje :-)
    YFF
    YFF --- ---
    MACSKA: to nevím, musely bychom to zkusit, ale mám dojem, že jestli mi někdo minulý rok něco nabízel k půjčení, tak jsem si to nakonec nevzala, páč to kratší bylo, a teď koukám, že Lucka rozšířila rozpětí:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: OK, změníme to na "to neeeeejlepší, co máte" :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: nějak to omezíme a vyrobíme průnik :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: tak teď nevím, vzít na konec můj báječný nádherný luxusní leč nehedvábný brokátek nebo hedvábko? jinak teda já budu brát jen sárí, pola jsou otahaná na kost
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    MACSKA: a ještě maybe
    Karla Šubrtová
    Anna Kateřina Wagnerová
    Petra Cihlářová
    jsem slepá.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: bude to zase nějak koncipované? typu vzít rádžastánce/bengálce atd.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    YFF: a moje hedvábka ti jsou všechny krátký :)
    OLEJOVKA: na ksichtoknize jsme já, ty, šklíba, nailah - yes a šála, selligan, alenka, Kateřina Tabhaee Nechvátalová, Michaela Konvičná - maybe
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: mno..hedvábí mám jen papersilk a to by fakt nevypadalo hezky, tak to vidím zase na to mundu, to stejně nikdo jinej nemá, co?:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    jasně, shrnu, co se dosud probíralo:
    1) předposkládané, předšité je velké plus...
    2) zatím je nás tak 5, jestli dobře počítám... takže každá tak 3-4 kousky, protože pak už by nás to ani převlékat nebavilo... úměrně tomu natáhneme závěrečnou část s oblékáním :o)
    3) naboso, koho zebe, doporučuji piškotky, ponožky apod., botky byste si mohly zatrhnout při bleskovém převlékání
    4) ano, domluvíme si barvy, materiál a poměr polosárí... během večera rozepíšu volné pozice a rozebereme si je, pošlete mi do vzkazníku e-maily, ať to pošlu na všechny, jsou tam tak dvě tři, co sem nechodí...
    můžete někdo na FB kouknout? jestli tam je někdo nahlášený

    letos jsem ukecala organizátorku a pokud to půjde, dostaneme prý na ochutnání z toho, co budou vařit... plus pokud chceme, můžeme si klasicky objednat a zaplatit jídlo z menu večera... zrcadlo se bude snažit sehnat... na závěr jako obvykle v hedvábí, takže to si, prosím, sežeňte každá... maximální úleva pro ty, co mají opravdu luxusní nehedvábné kusy :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: já právě nevím, líp by se asi chodilo naboso, ale zase hosté tam budou v botech a bude našlapáno, tak nejspíš zvítězí boty... uvidíme

    jestli budeme domlouvat barvičky, tak zavčasu, ánžto bych asi z důvodu zrychlení předšila sklady na všech zúčastněných :-)
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: jsou tam dlaždičky, ale je tam teplo, takže záleží na tobě

    Lucko..musíme to ale nějak domluvit aspoň z hlediska barev, protože když si každý vezme to nejhezčí, a budou to stejné barvy, tak to bude nuda
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: celý šatník? to nepoberu :-D
    ok vyberu tak 3-5 nejhezčích (hmm asi pávíci, brokát, žoržet, vyšívané hedvábí, kostičky), pár muchloviskózek a bude. otázka zní, jak to řešíte s hedvábím, aby se transportem nezmačkalo? v čem se tam líp chodí na boso nebo v botech?
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: no většinou když nás bylo sedm osm, tak každý vystačil tak se třema, a pak nějaké viskozy na zamotání obecenstva, ale když Lucka říká, že se to vytřídí na místě, tak nejlíp celý šatník:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam