• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: pandžábí raději ne, obávám se, že bych ani to tvoje neoblíkla (nebo nesvlíkla)
    OLEJOVKA: já stíhám
    OLEJOVKA: rádžastán mám, ale nepravý, tištěné viskózy
    (a klidně v něm půjdu, přičemž bych se z bavlny posunula do viskóz, abych někomu přidala minutu času... no, možná bych se stihla přehodit i z toho kola, sukně se sice blbě oblíká, ale dobře svlíká...)

    ha, začínám v tom dělat bordel. Počkám, až se vyjádří Šklíba s Nailah.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    jo, co hudba? mám najít CD z loni, nebo máte nějaká hudební přání? :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    nezapomeňte se napsat do večerního, pořadí není důležité, jen tam pro přehled napište v čem půjdete...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    změnila jsem orissu na radžastán, jak jsme na něj mohly zapomenout?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: to červené je super... až se budeš psát do tabulky, najdi si místo, kam se s ním vsuneš, abys stihla převlečení :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    taky koukám, že se nezapsala Šklíba, pokud tedy v současné sestavě stíháte převlékání jak jste zapsané, můžeme ještě nějaký kousek přidat... :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: "ten materiál"

    pandžabí ti můžu půjčit... ale musely bysme to nějak zpřeházet aby ses stihla převléct :o)
    tak holt bez orissy... nemáte někdo něco s ikatem? to je takové vděčné okecávadlo :o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: pandžábí a orissu fakt nemám, viskózy ano (akorát nevím, co je to žoržet)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: já nevím, mně jde rychlejc sárí než sukně.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    z toho, co chybí obsazené předpokládám z důvodu, že to nemáte v sárníku jsem dopsala, co mám, ale nekladu překážky návrhům alternativ, do skříní vám nevidím a je tedy čas pochlubit se klenotu a zajímavostmi!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    nějaké komentáře jsem napsala do tabulky, ale musím se optat macsky zde, jak myslí to pomalu, shodit sárí a navléct se do kola je přeci brnkajda, ne? :o)
    nezapomínejme na Nailah, ta má všechno, takže jí nechte v každé "sekci" okýnko... ale rozumně, ať má šanci se převléct :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: jedná se o "ten" materiál, velmi příjemné a nemačkavé
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    OLEJOVKA: Vizkoza-žoržet je silnější viskoza? Zatím jsem teda radši napsaná na tu denní...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: sláva, sláva, sláva, děd nám radu dává :o))

    YFF: lehce... ;o)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MACSKA: To byl Martin, ale "rodinný stav, byl-li by domeček, chatička, autíčko," to netuším. Ale nejspíš by věděla Yff ;)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: cože jen pět? no tak to bude drsný..8-o
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    radujte se, veselte se, našla jsem čoli a furt se do něj vejdu!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    to je jen poznámka pro mne :o) abych stihla říct vše
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    konec Draupadi je taky nějaké zdržení nebo ne?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: šestá byla taky NYX, ale nakonec nemůže... takže se přehlídka seškrtá, aby se každá převlékala max. 2x plus závěrečný model... v těch to drobet namícháme, abysme i v nich měli větší možnosti rozsahu

    mám modrý dlouhý župan, takže už se hledá jen dobrovolnice...

    začneme dvěma obyč. poly, ty přivedu před diváky a pak okolo chvilku budou korzovat... různé barvy, kdyb šlo i různé oblasti...
    pak bavlněné sárí, stačí jedno, ideálně něco tradičnějšího...
    za ním dvě viskozky, něco na denní nošení...
    -tady bych měla zhruba skončit s Draupadí-
    následuje kolové plus mundu, bude-li, ten kontrast byl minule super :o)
    pandžabí, opět stačí jedno... nějaké "lepší", za ním v ideálním případě orisska, nebo zajímavý kousek typu kostiček, pávů, něco, kde se dá povídat... ta bude se šperčíky, abych zpomalila vzniklý stres, už se budete balit do večerních toalet
    -konec symboliky-
    přijde dobrovolnice, kterou zamotám do hedvábí před diváky
    zbylé čtyři ve večerní plné polní, budete se po korzu hezky skládat přede mnou na společné foto :o)
    -shodím ze sebe polo, pod budu taky v něčem slavnostním-
    následuje motání publika

    je to značně variabilní, vzhledem k tomu, že od každého jsou tak jeden, dva kousky, takže můžeme zpřeházet podle toho, která co budete mít

    na https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AqH3s3lU8ZgidGMtSEpxR1d4SHR3UTc3TmRjbTAyaWc&hl=en&authkey=CODz6JQC se můžete upsat :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam