• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: sláva, sláva, sláva, děd nám radu dává :o))

    YFF: lehce... ;o)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MACSKA: To byl Martin, ale "rodinný stav, byl-li by domeček, chatička, autíčko," to netuším. Ale nejspíš by věděla Yff ;)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: cože jen pět? no tak to bude drsný..8-o
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    radujte se, veselte se, našla jsem čoli a furt se do něj vejdu!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    to je jen poznámka pro mne :o) abych stihla říct vše
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    konec Draupadi je taky nějaké zdržení nebo ne?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: šestá byla taky NYX, ale nakonec nemůže... takže se přehlídka seškrtá, aby se každá převlékala max. 2x plus závěrečný model... v těch to drobet namícháme, abysme i v nich měli větší možnosti rozsahu

    mám modrý dlouhý župan, takže už se hledá jen dobrovolnice...

    začneme dvěma obyč. poly, ty přivedu před diváky a pak okolo chvilku budou korzovat... různé barvy, kdyb šlo i různé oblasti...
    pak bavlněné sárí, stačí jedno, ideálně něco tradičnějšího...
    za ním dvě viskozky, něco na denní nošení...
    -tady bych měla zhruba skončit s Draupadí-
    následuje kolové plus mundu, bude-li, ten kontrast byl minule super :o)
    pandžabí, opět stačí jedno... nějaké "lepší", za ním v ideálním případě orisska, nebo zajímavý kousek typu kostiček, pávů, něco, kde se dá povídat... ta bude se šperčíky, abych zpomalila vzniklý stres, už se budete balit do večerních toalet
    -konec symboliky-
    přijde dobrovolnice, kterou zamotám do hedvábí před diváky
    zbylé čtyři ve večerní plné polní, budete se po korzu hezky skládat přede mnou na společné foto :o)
    -shodím ze sebe polo, pod budu taky v něčem slavnostním-
    následuje motání publika

    je to značně variabilní, vzhledem k tomu, že od každého jsou tak jeden, dva kousky, takže můžeme zpřeházet podle toho, která co budete mít

    na https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AqH3s3lU8ZgidGMtSEpxR1d4SHR3UTc3TmRjbTAyaWc&hl=en&authkey=CODz6JQC se můžete upsat :o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: a ta šestá je off-nyx nebo je nás jen pět? *vrcholné zděšení*
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    takže je vás na přehlídku pět
    kontrolní soupiska, pokud mi někdo chybí, ozvěte se:
    Šklíba
    Nailah
    macska
    YFF
    Nevena
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    off topic: Šálo, jakže se jmenuje ten sympaťák z plesu? To je ten, jak je na fotkách v bílé "noční košili"?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    námět na srazík :o)
    POZOR! VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ! Čokoláda všude kam se podíváte. Muzeum s 3000 let starou historií čokolády jen za 75,-Kč na osobu.
    mydeals.cz - POZOR! VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ! Čokoláda všude kam se podíváte. Muzeum s 3000 let starou historií čokolády jen za 75,-Kč na osobu.
    http://mydeals.cz/prague/
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: zkus to vzit po materialech. Takze trteba.... tohle je viskoza, dela se z ni sari, punjabi, plesove sari. Tohle je bavlna, takhle vypada bavlnene punjabi, sari, polo....
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    když já bych chtěla každý rok udělat trochu jinak, dost lidí už tam bylo zjevně znalých, takže aby se i pro ně dělo něco jinak a zajímavěji :o)
    takže zase začneme poly, pak bavlna, pandžabí, viskozy, hedvábí?
    YFF
    YFF --- ---
    MACSKA: to mě povídej, na přehlídku si jí už nikdy nevezmu:(
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: protože se orissa nestihla převlíct, kdežto viskózy jo, což se nedivím, lebo orissy sfinsky lepí.
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: to abysme tam byly tak už na šestou:)))
    YFF
    YFF --- ---
    MACSKA: dle Lucky doslova:
    nejdřív budu povídat legendu o Draupadí, pak proberu nějaké symboliky, do toho vždycky vsunu odbočky k jednotlivým sekcím přehlídky...

    !!!oblékání dáme mezi Draupadi a symbolikou, hledá se dobrovolnice, co přijde v županu a pod ním ve spodnici a čoli, přitom budu říkat o tom, že je to spodní prádlo... takže ideálně, kdyby dotyčná měla župan... sárí, do kterého jí motnu, bude u mne, raději dvě a ona si na místě vybere...

    na začátek začneme s něčím venkovským, vidím to na dvě pola a jedno prosté sárí... barevně zemité tóny - hnědá, zelená, vínová nebo oranž...
    půjdou najednou, takže by to měly být také dámy schopné se následně svižně převléct...!!!

    i kdyby to bylo tak, že nejdřív tři kousky, a pak oblékání, stále tam budou čekat dle mě zbytečně minimálně tři již zamotané sáriholičky

    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    podívejte, domluvíme se, co kdo má a donese a na místě dohodneme pořadí... loni se určilo předem, pak se nedodrželo a já už začal o orisse a najednou mi tam přišla viskoza :o)) takže si připravím obecné kecy z minula a Draupadí na začátek...
    tím pádem se nemusíme stresovat, že třeba někdo onemocní a jsme v kopru
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    jinak na oblíkání je podle mě největší krize bavlna (ale v té už bude někdo připravený, je nás dost) a pak pandžábko - hlavně se pak z něj dostat.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    YFF: vždyť oblíkání má být někde vprostřed, ne? aspoň jsem to tak pochopila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam