• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    YFF
    YFF --- ---
    MACSKA: no fajn, pokud by nebylo pandžábí, a macska by se vzdala kolopolo, tak bych šla v kolopolo a mundu bych si mohla vzít nakonec:)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    ...a když nebude pandžábí, tak buď může jít někdo v kolopolo místo mě nebo se prohodí bengálec s rádžastánem se šperčíky
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: jdu trénovat převlíkání do bengálce :) pokud bude pandžábí, kde bys modelku zdržela u sebe a ukázala že má širooooookéé kalhoty a košili a šálu, tak by to snad šlo. když si předskládám, předpíchám a předklíčuju vlečku
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    umázla jsem poznámky na řádku radžastánu a přidala tam info, že bude i bengálec... jestli se cítíte na převlékání, směle se pište... přidala jsem ještě další, co se neobsadí, prostě se umaže :o)

    Neveno, fakt se stihneš hned na začátku přehodit z pola do viskozy za tři minuty? víc nepočítej... můžu tě přehodit se šklíbou, ale tím získáš max půl až minutu
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: najdi si skulinku, kde se dá vsunout nebo za něco vyměnit :o)
    pandžabí např. můžeme klidně zrušit, pokud se k němu nepřihlásí Nailah, je stejně pasé :o)

    https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AqH3s3lU8ZgidGMtSEpxR1d4SHR3UTc3TmRjbTAyaWc&hl=en&authkey=CODz6JQC#gid=0
    YFF
    YFF --- ---
    YFF: a koukám, že už jsem předběhnutá:)))
    no kdo zaváhá, nežere 8-D
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: no tak to beru, nějakou slušnou spodničku spíchnu:))
    a můžu si vzít tu svoji jihoindickou zelenou bavlnku prosím prosím? je skoro jako hervábí..a na mně lesklý věci stejně nevypadají hezky, od toho tam budete vy ostatní abyste zářily:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: oblékání bude bez špendlasů, nerada bych měla někoho na svědomí :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    doplněno. takže beru ten žoržet a brokát + něco na motání publika
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    to jsem ostuda, že jsem to přehlédla :-(
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: o stránku níž je odkaz s tabulkou
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: no taky ho můžu vzít na finální defilé, blýskavé je dost :-D
    OLEJOVKA: já bych se zapsala, ale kam? i když jsem ti dávala adresu, nic mi nepřišlo :-(
    YFF
    YFF --- ---
    no..zvažuju, že bych se přihlásila jako dobrovolník na oblékání, ale nechci, aby do mne Lucka píchala špendlíky, a taky nemám dostatečně reprezentativní spodní prádlo:))
    kdyby něco, mám i orissu, ale děsně to lepí, nedoporučuju, zvlášť při počtu, který budeme mít..
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: pandžábí raději ne, obávám se, že bych ani to tvoje neoblíkla (nebo nesvlíkla)
    OLEJOVKA: já stíhám
    OLEJOVKA: rádžastán mám, ale nepravý, tištěné viskózy
    (a klidně v něm půjdu, přičemž bych se z bavlny posunula do viskóz, abych někomu přidala minutu času... no, možná bych se stihla přehodit i z toho kola, sukně se sice blbě oblíká, ale dobře svlíká...)

    ha, začínám v tom dělat bordel. Počkám, až se vyjádří Šklíba s Nailah.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    jo, co hudba? mám najít CD z loni, nebo máte nějaká hudební přání? :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    nezapomeňte se napsat do večerního, pořadí není důležité, jen tam pro přehled napište v čem půjdete...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    změnila jsem orissu na radžastán, jak jsme na něj mohly zapomenout?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: to červené je super... až se budeš psát do tabulky, najdi si místo, kam se s ním vsuneš, abys stihla převlečení :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    taky koukám, že se nezapsala Šklíba, pokud tedy v současné sestavě stíháte převlékání jak jste zapsané, můžeme ještě nějaký kousek přidat... :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: "ten materiál"

    pandžabí ti můžu půjčit... ale musely bysme to nějak zpřeházet aby ses stihla převléct :o)
    tak holt bez orissy... nemáte někdo něco s ikatem? to je takové vděčné okecávadlo :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam