• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: no to každopádně, ale pak jsem já, macska, a pak už zase nevena, nebylo by teda lepší, kdyby se aspoň prohodily se šklíbou?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: tak půjde z chumlu první...
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: to by šlo, akorát Nevena má polo a hned pak viskózu.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    OLEJOVKA: vzít ty gumičky a normálně to nad ten drdůlek přidělat vícero pinetkama ;)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    napadla mne ještě taková vychytávka k přehlídce:
    jelikož stejně na začátku všechny budete oblečené, můžeme udělat monstróznější nástup - prostě tam přijdeme jako živelný chumel a uděláme dva jakože hloučky, ze kterých se budou postupně uvolňovat modelky...
    další už bude samozřejmě jako obvykle po jednom, ale na začátek by to mohlo být pěkné vtažení diváků do Indie...
    co myslíte?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: no, je mi jasný, že tak masivního výsledku nedosáhnu... ani nevím jak to uchytit ve vlasech, protože s čelenkou to bude moc vepředu...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Galerie - fotogalerie z akcí -30.11.2010 Khajuraho - Vendula - Bollywood dance
    http://www.bollywood-dance.net/galerie-fotogalerie-z-akci-30-11-2010-khajuraho/#
    tak vypada na vlasech
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: kolik gumicek by na to padlo? my mame vyrazne mensi a je to tlusty pruh na konci na tkanickach a zavazuje se kolem drdolu
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YFF: vypada to takhle
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    přemýšlela jsem o svépomocné výrobě čelenk z jedné jasmínové gumičky, hrozně se mi líbí ty jasmínové kruhy, co mají ve vlasech tanečnice...
    http://www.holiday-in-india.com/gifs2/indian-dancer.jpg
    http://www.webindia123.com/women/images/jasmin.jpg
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    já to vidím na rychlodrdol fuseklový, ten si umím vyrobit sama a vystačím si i s mými pár chlupy na hlavě :-D a "jasmínovou" gumičku kolem
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: no, mám vlasy naopak delší než parantha, takže začínám vplétat níž a zatím se mi nikdy nevypletla... ale nevím jak u kratších... podle mne se maximálně posune o jeden bobík copu, dál ji to nepustí... pokud je tvůj cop delší než jeden ten bobík, což asi bude :o), je to v pohodě... obzvláště jestli to nechceš mít ve vlasech ještě po probuzení :o)
    mám i jednu s rolničkama, ta je pekelná, pokud chcete, půjčím tu, nebo tu se zrcátky... nevím jestli už si budu moct dělat cop...
    YFF
    YFF --- ---
    a ještě dotaz: u těch paranth všude píšou, doporučujeme sponku místo gumičky..jako normální zacvakávací nebo perka? nahoru nebo dolů? omlouvám se, ale předchozí debatu, která tu o tom proběhla jsem nějak nesledovala..

    NEVENA: a co třeba tikku?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Já si budu muset nechat vlasy rozpuštěné - s jakýmkoliv jiným účesem vypadám divně, a tak ani žádný neumím sama udělat
    YFF
    YFF --- ---
    hmm..a já uvažuju, že bych ještě navštívila Gangu za účelem nákupu paranthy. Některé jsou vážně vypečené. Jak se to nosí? A nevypadá blbě ten konec copu? Protože většina z nich je dlouhá 65cm, a jám vlasy v copu sotva třicet i se štětičkou. Takže uvažuju o barevné s bambulkama, ta má jen 45, ale stejně, to musí vypadat blbě, když ty vlasy končí o tolik nahoře ne?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    NAILAH tam má taky tři minuty mezeru - nemohly bychom se třeba prohodit?

    (Budu v tom případě shánět lepší punjabi)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    OLEJOVKA: osobně bych radši šla na kolopolo, ale nezbyly tam už žádné pozice, na které bych měla doma nějaké vhodné oblečení
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: to zni jako sari prdelky :))
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    macska souhlasí se vším.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: můžu půjčit pár hedvábek a luxus bavlnku na velkou večerní :-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    OLEJOVKA: za sebe mohu nabídnout náramky s džunkami velké, paranthy, čoli XL s ozdobnými lemy, asi i nějaká bindi...
    zkusím najít kam jsem zašantročila nákotníčky a porůznu náušnice... jelikož nepotáhnu tolik textilu, dobrovolně se tedy nabízím jako donašečka šperků, náušek mám dosti :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam