• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    YFF: tyrkysové s modrooranžovobílými kytičkami
    YFF
    YFF --- ---
    NEVENA: a jaké barvy si vezmeš to polo? abych měla nějaké kontrastní..:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    a já už si snad budu moct umýt hlavu a vezmu si tu radž. tikku... juchů .o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    tralala, já se začínám těšit! udělám si pořádný černý linky, to jindy nemůžu! juchůů Od prázdnin jsem je neměla na sobě.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: OK, píšu tě na pandžabí místo Nailah a jaké si vezmeš nechám na tvém vkusu...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    ta zatím nezapsaná je temasu a dle jejího vyjádření by předváděla při akutním nedostatku modelek... ale to je jen falešná skromnost, to známe :o)

    takže na vás, dámy, apeluji, abyste se koukli jak na tom jste se stihnutím převlečení a hlásily kde máte kolize... buď zpřeházíme pořadí, nebo zapojíme temasu :o)

    https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AqH3s3lU8ZgidGMtSEpxR1d4SHR3UTc3TmRjbTAyaWc&authkey=CODz6JQC&hl=en#gid=0
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: ja tam jine nevidim... ;)

    jestli mas, tak ok, ja spis resila, jestli nekdo nema. tak asi takhle. beru s sebou, punjabi, rajastan a swarovski viskozu na zaver (skoda, ze mi nestihl usit choli...)
    a poradi je mi jedno, to se uvidi na miste.
    pokud nekdo neco potrebujete, staci napsat ;)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    šmarja tady se toho dělo... takže pro orientaci, je ještě potřeba, abych se prohodila s nevenou? já s tím problém nemám, je mi jedno jak půjdu, stejně tam zatím mám dva výstupy, jeden hned na začátku, druhý až na konci
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TRAMIN: Myslíš to zelené?
    95 je moje velikost:) Punjabi mam jedno taky, je to ba, oranzova halena s výšivkou ve výstřihu, smetanove kalhoty a dhupatta, mohlo by byt?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: to asi necháme na tobě, co je podle tebe vhodnější ke všem šperkům :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    jo a jeste me napadlo. rajastan chcete sari nebo polo?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    tak co kdybych sla v necem tezsim na obleceni? protoze punjabi si oblece za minutu kdokoliv. stejne tak treba kolovku. Ja muzu neco co trva
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    punjabi muzu pujcit treba tohle http://www.facebook.com/photo.php?pid=31081613&l=7bbf853169&id=1488380477
    je to tak vetsi M, pres prsa rekneme 95
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    tak se tam zapiš a uvolni viskozu, napíšu jí e.mail, že jí bylo změněno umístění :o)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    NEVENA: punjabi nemam...
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Koukám koukám, vůbec to tam nikomu nevychází... ale mohla bych se tam přihlásit, prostě bych nešla ve viskoze, ale v polu hned jako první a pak mám deset minut na navlečení do punjabi, což bych určitě měla stihnout.

    Mohla by kamarádka jít místo mně na tu denní viskozu? Jestli nemá, nějakou jí donesu, mám jich dost
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    dotaz do pléna - kdo byste stihl pandžabí místo Nailah? koukněte a povězte, jak to vidíte, pokud nemáte, dořešíme půjčení
    https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AqH3s3lU8ZgidGMtSEpxR1d4SHR3UTc3TmRjbTAyaWc&hl=en&authkey=CODz6JQC#gid=0
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: momentálně jdeš v druhé sekci v pandžábku, pak radžastán, ale podle mne se nestihneš přehodit ani se Supermanovými schopnostmi :o) a pak už je večerní
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: OK, poslala jsem jí tabulku s tím, že je volné polo na začátku a pak večerní róba...
    mezi vám bude moct oblékat s převlékáním, případně ji využijeme, kdyby bylo třeba :o)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    OLEJOVKA: obyč polo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam