• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: pravda. v sárí se nakrmené pupky schovají :-D
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: ano, také si musím dát ten závazek, ačkoli..tuhle po maminčině nedělním obědě to nebyl problém..:)))
    takže?? možná by příště mohli přinést pořádnou ochutnávku předtím..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    hehe jo chodit pomalu. to bych se asi měla naučit.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: ano, vrchol večera, bez hudby, bez modelek :o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    mně jako modelku akorát vyvedlo z míry, že jsem ten sál obešla dvakrát včetně chřestění náramkama do mirofonu, když vypla hudba a furt nikde žádná jiná modelka ;)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: problém je, že neumím chodit pomalu:))
    a i když nebyla v dohledu žádný sárímodelka, tak jako zkušeného moderátora tě to přece nemůže vyvést z konceptu 8-D

    jinak to byl moc povedený večer, je mi líto, že jsem se nemohla zdržet
    celkově se mi to líbilo daleko víc než minulý rok, i když to byla lítačka, protože to bylo takový komorní, nebylo to narvané jak minule, a ty lidi to opravdu zajímalo
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: Cheche, vzpomínám, jak jsem si v duchu říkala, že musím jít P-O-M-A-L-U (pokud možno do hudby), nezrychlovat, naopak přibržďovat u lidí, kterým se sárí líbilo a chtěli se podívat zblízka nebo si na něj sáhnout, zastavit se "tady, tady a tady" a ještě po očku hlídat, jestli je připravená další modelka. Nu, hlava jak pátrací balón :)))
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: holt, poučení pro příště, ošlehané matadorky už vědí, že se chodí pěkně pomaloučku, ideálně se na každém rohu zastavíme, usmějeme :o)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    To je právě to, urvala jsem si knoflík u choli, jak jsem se rychle převlékala, ale stejně jsem na sebe sotva stihla hodit pandžábí a ještě jsem si nesla dhupattu v ruce, jak jsem neměla čas na převlečení po první sérii:D proto jsem to taky kvůli Yff trochu natáhla, a asi to napadlo všechny, protože na druhé převlečení jsem měla výrazně víc času a řešila jsem, jak naberu do ruky 5 sárí:D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: obešla jsem se tak nějak bez veškerého infa, jen v jeden okamžik mne polil studený pot, a to, když najednou nebyla široko daleko žádná sárímodelka...
    takových zádrhelů bych byla raději ušetřena, spolehlivě přebyl okamžik, kdy jen vypla hudba ;o)
    poučení pro příště: na tu tabuli napíšu ohromnými písmeny, že "když mě míjí jedna odcházející, už u mne musí stát další přicházející!"
    taky jste chodily hrozně rychle, jsem skoro nic, krom toho, co máte na sobě nestíhala říkat... ale to je hlavně vaše mínus, že jste si ukracovaly převlékací dobu :o)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Tak jsem teprve teď dočetla chat za včerejšek :/ (včera jsem se doma jen otočila pro ganga tašku s věcmi, dneska jsem zase měla v práci dlouhý den a k netu se tam vůbec nedostanu..
    Ale očividně ses bez mého infa obešla, a že mě s "hedvábím" natáhla prodejkyně na aukru a ne indický trhovec, nemusí publikum vědět:DDD
    Těším se na fotky, jak jsem cestou domů koukala v autobuse na svůj odraz v okně, tak jsem si připadala jako jiný člověk - po několika měsících pořádně namalovaná:)

    (PS: ten knoflík jsem nenašla:))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: asi dnes, včera muž ani nezapínal pc, takže jsou pořád ve foťáku
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: večer kouknu, jestli už dorazil mail s odkazem od temasu...
    vydrž Prťka, vydrž :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    FOTKY?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: nebudu u každého říkat, odkud je a laik prd pozná :o) jen jsem chtěla mít aspoň trochu povědomí, abych neplácala blbosti :o)


    YFF: v poho, to se zaimprovizuje
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    zacinam mit pocit, ze bude nejak moc Varanasi ... ;) Asi zmenim plany?
    PAFFQ
    PAFFQ --- ---
    MACSKA: Jestli je to ten rani (růžový) brokát ode mě, tak se o něm dá říct, že vzory na něm vytkané jsou PAITHANI technikou, to znamená za použití barevných nití a zlata...vlečka jsou barevné vytkané vzory na zlatém pozadí. Ta technika sama vznikla tady http://www.sari.cz/page.php?id=38 , avšak toto sárí je utkáno ve Varanásí z nejkvalitnějšího hedvábí, Indové nemají problém kopírovat styl jiného státu.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: varanásí brokát hedvábí já nevím
    bengálec murshidabad hedvábí (aka to levné), batika vosková nebo jakobatika ;-) )
    bavna tamilec
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YFF: neco vymyslime. Polosari je z Jaipuru a tedka tam pry byla stavka, tak muzete zminit to. Jak je tistene rikat nemusis, staci ze je tistene. A kolovka jednobarevna je tamil, zbytek ne
    Tam se da rict, ze je latka tkana ze dvou ruznych barev a proto vypada uplne jinak nez bavlna u nas
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: ?? ajajajaj .. tak mundu, to je jasný, ale co chceš říkat o obyčejným polosárí ?? navíc u toho žlutýho si ani nejsem jistá, jestli je to tištěné razítky, nebo mechanicky .. kolopolo je pravděpodobně tamilská bavlna a nakecat o tom jde spousta věcí, ale to se z toho opupínkuješ, jinak zdravím, za chvíli odcházím z roboty, a bych se stihla nějako pripravit..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam