• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: "toho, co přišel se Šklíbou" ano!
    ...a tři přehlídky už mám ;)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: macska asi marně přemýšlela nad titulem "toho, co přišel se Šklíbou" :o))

    MACSKA: vám klidně všem namaluju diplomy o úspěšném absolvování modelkovské praxe, stačí mít odchozeny aspoň tři přehlídky :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MACSKA: mňá jak jinak bys mě chtěla titulovat? tohle jméno je naprosto v pořádku :-P

    bohužel teď je nahrávám na picasu, ale něco je moc špatně a jde to strašně pomalu, což je dost nezvyklé, takže to nechám běžet a odkaz pošlu ráno
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: tak mě napadá, že bych si vlastně měla nechat napsat potvrzení o praxi. Už mám lejstro, že umím telefonovat, na konci školního roku asi dostanu potvrzení, že umím hledat na internetu, na lejstro o ohánění lopatou jsem bohužel zapomněla, tak přece neproštvihnu i papír o modelkování. Pak si to všechno dám do životopisu a nechám se zavřít do blázince.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    tak, teď ještě od Šklíbáka (pardon, zapomněla jsem jméno)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    fotky od temasu:
    temasu | Večer indické kuchyně Sue Ryder – rajce.net
    http://temasu.rajce.idnes.cz/Vecer_indicke_kuchyne_Sue_Ryder/

    a jak jsem říkala vedle, opakuji i zde velký dík modelkám, které vzaly kousek svého života a darovaly ho těm, kterým ho už tolik nezbývá... věřím, že z toho měly taky tak krásný pocit, tedy krom faktu, že jsme se skvěle bavily a užily si to! :oD
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    o mě ani tak nešlo, to spíš vy abyste se stíhaly převlékat :o)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Mně osobně teda připadalo, že jdu až moc pomalu a říkala jsem, si, jestli Olejovku nezdržuji:D
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MACSKA: :-D no a není?
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    SKLIBA: nojo, ale to by nás muselo být aspoň o dvě víc...
    SKLIBA: a pak by se dalo říct, jak je to skvělý oděv pro těhotné ;))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    nebo nepomohlo by chodit po dvou? pak by se daly vymýšlet nějaké interakce, které by to trochu protáhly
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: pravda. v sárí se nakrmené pupky schovají :-D
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: ano, také si musím dát ten závazek, ačkoli..tuhle po maminčině nedělním obědě to nebyl problém..:)))
    takže?? možná by příště mohli přinést pořádnou ochutnávku předtím..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    hehe jo chodit pomalu. to bych se asi měla naučit.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: ano, vrchol večera, bez hudby, bez modelek :o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    mně jako modelku akorát vyvedlo z míry, že jsem ten sál obešla dvakrát včetně chřestění náramkama do mirofonu, když vypla hudba a furt nikde žádná jiná modelka ;)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: problém je, že neumím chodit pomalu:))
    a i když nebyla v dohledu žádný sárímodelka, tak jako zkušeného moderátora tě to přece nemůže vyvést z konceptu 8-D

    jinak to byl moc povedený večer, je mi líto, že jsem se nemohla zdržet
    celkově se mi to líbilo daleko víc než minulý rok, i když to byla lítačka, protože to bylo takový komorní, nebylo to narvané jak minule, a ty lidi to opravdu zajímalo
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: Cheche, vzpomínám, jak jsem si v duchu říkala, že musím jít P-O-M-A-L-U (pokud možno do hudby), nezrychlovat, naopak přibržďovat u lidí, kterým se sárí líbilo a chtěli se podívat zblízka nebo si na něj sáhnout, zastavit se "tady, tady a tady" a ještě po očku hlídat, jestli je připravená další modelka. Nu, hlava jak pátrací balón :)))
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: holt, poučení pro příště, ošlehané matadorky už vědí, že se chodí pěkně pomaloučku, ideálně se na každém rohu zastavíme, usmějeme :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam