• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TEMASU: na webu mame kontakt na pani co rekla, ze zvladne choli do 400,-
    takze to zkus, ty zkusebni jsou opravdu presne choli strihem
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TEMASU: no pokud netrváš na echt čoli střihu, tak blůzičku ti zvládne spíchnout každá šikovná krejčová
    TEMASU
    TEMASU --- ---
    Ahoj, tak mě napadlo, jestli některá nevíte o šikovné duši, která by ušila čoli a za kolik případně? Potřebovala bych k tomu hedvábku...
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SELLIGAN: To vypadá dobře, půjdete tedy někdo? Nejspíš bych se přidala :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: to je super, ve filmu jsem viděla i sárí :o)))
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: sestřenka říkala, že je to prý dobrý, navíc tam hraje Peregrin, ty jsou dobrý, no uvidím..že bych se tam seznámila s nějakým aragornem?:))

    OLEJOVKA: tam si můžeš vzít cokoli co jsi viděla ve filmu a dál to neřešit..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: na narcisku bych to neviděla ;-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SELLIGAN: a co se tam děje? moc se ve fantasy neorientuju...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    chystate se na fantasy ples? - http://www.fantasyples.cz/kudyknam.html
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: tak nevim co z toho jsem, ale na fotkach mam tak 50% uspesnost ;)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TEMASU: supra! kdybys něco potřebovala, bez váhání se optej, tady si můžeme mluvit po libosti :o)
    vedlejší diskuze o Sárí je hlídaná, aby byla k tématu, ale tady je to chvilkama zcela mimo vše :o)

    přehlídka je skvělá příležitost využít sáríčka, co člověk třeba jinak nemá kde udat... budu muset udělat čistku skříně a obnovit šatník, mám tam pár "ležáků" a je škoda nechat na ně padat prach :o)
    TEMASU
    TEMASU --- ---
    Ahoj všem. Tak jsem se tu snad rozkoukala ( tímto děkuji olejovce za pozvání). Chtěla jsem vám poděkovat za neobvyklý zážitek ( přehlídka :o)), moc se mi to líbilo, tak se těším na příští rok.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: já se sobě taky obvykle nelíbím. to je normální, pokud nejsi extrakrásný exemplář nebo narciska :-D
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SKLIBA: Já to ale myslím vážně - prostě se sama sobě na fotkách nelíbím. Takže ten večer patrně vzniklo více mých fotografií, než za loňský rok:)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ja si taky rikam, ze uz dlouho jsem nevypadala na fotkach tak "vystavne"
    ale pricitam to bolesti zad ;)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: co povídáš, vždyť ti to tam sluší.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SKLIBA: díky za odkaz. Námitky nemám, mně by bylo třeba vytřihnout všude, což ale jaksi není vina fotografa:D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    neboj, příští rok si to zopákneme :o)
    a už jsem to i vymyslela, každá max dvakrát bez ohledu na počet modelek (stejně mám pocit, že tam jsou každý rok z 80% ti samí lidé), jednu zajímavou nebo naopak obyčejnou věc a pak večerní nebo lepší... ráda bych i nevěstu, podaří-li se...
    a pak rovnou oblékání... to oblečení první večerní róby je šikovné zdržení, aby se všichni převlíkli
    a modelku jen stručně uvedu, vynechám pohádku o Draupadí, stručně proberu šperky, na každé něco... a bude to...
    zaregistruju si to jako užitný vzor sárí přehlídek a vydělám majlant na franšízách :o)))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    jé měla jsi říct, mám tu ty hedvábné kostičky a ty by ti imo barevně slušely
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: za sebe hlásím, že únosná mez nebyla překročena a holt se musím smířit faktem, že jsem z jedné strany, jistého úhlu a za určitého světla :o)))
    jojo, příště už se na kamufláž vyprdnu a prostě tam rovnou napochoduju v hedvábí, jen doufám, že vás bude víc barev, koukala jsem, že snad v každém ročníku mám to modré :oD
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    YFF: Taky mám, kdyby bylo třeba.

    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: taky mám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam