• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: tak nevim co z toho jsem, ale na fotkach mam tak 50% uspesnost ;)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: já se sobě taky obvykle nelíbím. to je normální, pokud nejsi extrakrásný exemplář nebo narciska :-D
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SKLIBA: Já to ale myslím vážně - prostě se sama sobě na fotkách nelíbím. Takže ten večer patrně vzniklo více mých fotografií, než za loňský rok:)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ja si taky rikam, ze uz dlouho jsem nevypadala na fotkach tak "vystavne"
    ale pricitam to bolesti zad ;)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: co povídáš, vždyť ti to tam sluší.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SKLIBA: díky za odkaz. Námitky nemám, mně by bylo třeba vytřihnout všude, což ale jaksi není vina fotografa:D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    neboj, příští rok si to zopákneme :o)
    a už jsem to i vymyslela, každá max dvakrát bez ohledu na počet modelek (stejně mám pocit, že tam jsou každý rok z 80% ti samí lidé), jednu zajímavou nebo naopak obyčejnou věc a pak večerní nebo lepší... ráda bych i nevěstu, podaří-li se...
    a pak rovnou oblékání... to oblečení první večerní róby je šikovné zdržení, aby se všichni převlíkli
    a modelku jen stručně uvedu, vynechám pohádku o Draupadí, stručně proberu šperky, na každé něco... a bude to...
    zaregistruju si to jako užitný vzor sárí přehlídek a vydělám majlant na franšízách :o)))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    jé měla jsi říct, mám tu ty hedvábné kostičky a ty by ti imo barevně slušely
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: za sebe hlásím, že únosná mez nebyla překročena a holt se musím smířit faktem, že jsem z jedné strany, jistého úhlu a za určitého světla :o)))
    jojo, příště už se na kamufláž vyprdnu a prostě tam rovnou napochoduju v hedvábí, jen doufám, že vás bude víc barev, koukala jsem, že snad v každém ročníku mám to modré :oD
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    YFF: Taky mám, kdyby bylo třeba.

    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: taky mám
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: mám... co bys potřebovala?
    YFF
    YFF --- ---
    sáriholičky, nemáte některá registraci na aukro? chci se tam někoho zeptat na nějakou maličkost, a díky obchodu za deset korun, který se možná ani neuskuteční se tam skutečně registrovat nechci:(
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: hlavně úžasně bezprostřední a sama si vlastně přišla, ne jako obvyklé postrkování maminkou :o)) škoda, že jsme neměly nějaké dětské polo
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: ta holčička byla naprosto rozkošná :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    holky jste tam kouzelné, ale nejvíc mě dostala Macska s naprosto úžasným make-upem a tahle holčička! - http://picasaweb.google.com/skliba001/SueRiderVecerIndickeKuchyne?feat=directlink#5565544795973233794
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    nemyslím, jen teda je na skoro všech fotkách vidět spodek sárí vykukující pod polem, ale to jsem si říkala, že není až taková vada. případné debílkovské výrazy (všech) jsem snad vytřídila, pokud budete mít někdo námitku proti nějaké fotce, napište mi do pošty
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: nepustí mě tam firemní proxy... kouknu doma a doufám, že tam někde nevypadám jak bordelmamá :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: fajn, až se dostanu do nálady, vyrobím certifikát :o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: "toho, co přišel se Šklíbou" ano!
    ...a tři přehlídky už mám ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam