• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    SELLIGAN: Tak sa pochval... :-))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    já se musím přiznat, že jsem si koupila úžasné věci včera od Yff (ač totálně neplánovaně)

    Jo holky, v patek od 19,00 v Tropisonu (ted se to jmeuje Palanca) je akce pro nevidome z Afriky. Bude tam hlavne bubnovani, afro tance, nejake disko, ale kolem 21,00 tam bude i flamenco v mem podani se skupinou od Loly Karpenka. Tak se prijdte mrknout, vstupne je 60
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    NEVENA: jé... ještě štěstí, že se do toho nenarvu...
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Polo na prodej: http://saari-zakarassien.rajce.idnes.cz/Na_prodej/#IMG_1333.jpg
    Koupila jsem přes net, nesedí:/
    HANNACH
    HANNACH --- ---
    bavlněné
    HANNACH
    HANNACH --- ---
    ahoj, před pár lety jsem si koupila dvoje blavněné sárí, ale nikdy jsem je nakonec nenosila - pokud byste někdo měl zájem, budu ráda.
    Tady je odkaz: https://picasaweb.google.com/hannachm/NaProdej?feat=directlink
    Neznám tu terminologii, tak mě omluvte :) ale u obou je tam i ta spodnička a u zeleného ještě kus látky na ten vršek.
    Plus nabízím ještě jeden kus oblečení v indickém stylu, to už vůbec nevím, jestli se nějak jmenuje (viz poslední fotka z alba). Je to trochu větší, s bavlněnou podšívkou, s rolničkami okolo krku a na konci rukávů.
    Všechno sakumprásk za 700,-
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: a co ten planovany fantasy ples?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: no já tak jednou do roka :-D a ano, letos půjdu opět v sárí
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: nechodím na civilní plesy, naposledy jsem byla na maturitě sestřenice a dokud nebude maturovat třeba budoucí dítě mé ségry, zas nikam dlouho nepůjdu :o) a to jsem šla v sárí
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: hele já jsem prdlá, ale já bych to klidně vynesla na civilní ples
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: mě se právě líbí látka a ozdobení :o)) ale když to není historické, kam bych to nosila? do práce mne v tom nepustí a na fantasy nechodím...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: jak píše SELLIGAN: pseudo, fantasy... ale hezké, o tom žádná.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: me se to libi moc! Orient mi evokuje jen ta latka, ale urcite by slo z toho udelat neco pseudo historickeho elfskeho :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: aha, tady je odkaz na střih:
    Schnittmuster: Kleid & Haube Mittelalter - Hauptkollektion - burda style
    http://www.burdastyle.de/burda-style/hauptkollektion/kleid-haube-mittelalter_pid_1_4702.html
    mají to v historických kostýmech, ale tam mají ledacos :o)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: mě to nechce obrázek zvětšit, dejme tomu na nějakej orient..
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: to by bylo fajn, ne? tři mouchy jednou ranou :-D vyklizený sklep, nějaké peníze z toho a ještě by sárník zůstal zachován :-)
    hele já j sem teď fakt ráda, že jsem nakonec neprodala, teď se mi podařil dost solidní váhový výkyv a to mě sárí opravdu zachránily, jinak bych chodila asi s holým zadkem či co. mám je čím dál radši :-)
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: zase příliš pod cenou je nabízet nechci, to radši nic, málo stejně stačit nebude, a počítám i s tím, že to možná nebude úspěšný, protože přece jen trh je dle mého tímto docela nasycen, ale vadit mi to až tak nebude:) v nejhorším přeberu sklep a uděláme takový velký domácí garážový bazaar, jak to dělají třeba američani, máme tam nasyslíno takových krámů, že se tam nejde hnout, kus za pade, a bude to v trapu, rychlejc než když to vykradli sousedovi..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: já měla před nějakou dobu taky takové tiky, ale vzhledem k tomu, že nikdo nebyl ochotný za ně zaplatit i když jsem je nabízela pod cenou a to i kousky nenošené, tak jsem to vzdala. ale zlobíš mě, zrovna jsem si říkala, že by se unosily nějaké další bavlnky (mám jednu), ale prostě peníze nejsou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam