• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Hólí show | Ticketpro - Vstupenka do světa zábavy
    http://www.ticketpro.cz/jnp/novinky/803628-holi-show.html
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Pozdravuje vás Amerasu (pro ty, co ji znají :o))
    Tomášek celou dobu chrněl, vypadal spokojeně, Zuzka taky, jen je uvázaná kvůli kojení :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SKLIBA:
    SKLIBA:
    a jsou fuč
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: jen teda tohle má oba ty ozdobné lemy, ty moje hedvábka mají jen ten spodní :-) což se mi vlastně líbilo skoro víc, bylo jednodušší to motat :-D
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    tak jsem zagooglila a jeste mala zmena. Je to pojmenovane podle mesta ;) Tak mame male info okenko za sebou
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    treba tohle je taky ono, ale v bavlnenem provedeni
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: jj. to mam taky jedno. Oranzove s vinovym lemem. Kanchipuram je stat, oblast puvodu. Gadwal je typ
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: mno jo no, jsem lama... a ta hedvábka by měly být snad gadwaly, aspoň tak to bylo tenkrát na stránkách (mají jen jeden ozdobný lem)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: kanchipuram... to je cool cena
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    sice je to vedle, ale přidám i sem

    čistka v sárníku - prodám dvě hedvábka a jeden brokátek. mám je ve skříni už kdo ví jak dlouho, hedvábka jsem vynesla každé jednou, brokát jen na přehlídku v michelském dvoře. původní cena - hedvábka 1500, brokát 1900, cena k jednání 500/ks




    TEMASU
    TEMASU --- ---
    SKLIBA: Já jsem teď v šestém měsíci - na vánoce jsem uvázala gudžarati a v pátek jsem byla na plese klasicky v nivi. Nosím teď sárí ale jen na tyhle zvláštní příležitosti, protože mi v něm táhne na břicho (i když mám normální tričko, bříško je studenější). Kvůli tomu bych chtěla coorgi, ale mě to zaboha nejde uvázat, aby to nějak vypadalo. A jinak - spodničku vážu pod břichem, pčes nebo nad je to nepříjemné. Nicméně soudím, že u každé z nás to bude i vlastním pocitu. A o roční době, zima mi v tomhle nepřeje:o)))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ROLNICKATA: muj ne, ale nekoho jineho tady potkas zazrakem ;)
    Kazdopadne pracuju prakticky porad a i na mailu mluvis se mnou ;)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: spis ji napis do posty. Protoze leti do Indie
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: tak já počkám, až se objeví :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: na toto tema je nejlepsi urcite Malati. nikdo dalsi v tehotenstvi denne sari nenosil pokud vim.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ROLNICKATA: jestli jdes v patek, tak se pripadne stav v Ganze a muzes vyrazet odsud uz zavazana.
    Doporucuju vybrat si jeden z techto http://sari.cz/page_3.php?id=24 daji se rozkliknout na navod v cestine.
    Pod sari kazdopadne spodnicku a nejaky vrsek. Vrsek jaky chces, ale nic volneho a idealne ne bez raminek. Jinak je to tvoje volba
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    jo a dotaz do pléna - kdo jste tu už řešily, jak vázat sárí v těhotenství, podělíte se o tipy a triky? radši se začnu včas připravovat jak psychicky tak prakticky :-D
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ROLNICKATA: a jsi pražská? jestli jo a chtělo by se ti stavit se dnes odpoledne na řepích, tak ti to klidně ukážu, ale já teď nemám moc energii na cestování někde jinde. jestli máš zájem, napiš mi do pošty :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam