• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    GENTIANA: heleď to je normální, když nejsi v mínus dvaceti navlečená do kalhot a bundy ala mrož, ale do vlněný sukně s dvěma bavlněnýma spodničkama a kabátku, taky po tobě koukaj že jsi spadla z marzu a když se mě někdo zeptá odpovídám své sladké: ale mě NENÍ zima :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SKLIBA: No co, dítě bylo fascinováno něčím, co nezná a poskládalo si to podle své pětileté logiky.
    PULNOCNICE: jo, dlouhá sukně. Mám jednu takovou, co vypadá jako pracovní oděv instalatérky z r. 1899. Bytelná látka, prošívané sklady a takový jakýsi podivný šmrnc; už jsem byla tázána, zda v ní i lezu na stromy a chodím na horské túry, nebo jestli je to součást jezdeckého úboru.

    Mám v poslední době pocit, že kdokoli, kdo nenosí šedý nebo černý kostým z pravého polyesteru nebo džíny a a lyžařskou bundu, je pro okolí neustále těžce overdressed nebo mimodressed.
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    Já zas pracuju jako uvaděčka/děvče pro všechno v dovadle, a když jsem jednou šla v krásné dlouhé sukni do práce, tak si všichni mysleli, že je to něco z kostymérny a že mám dělat nějakou propagační promoakci, jak se nám tak občas stává...že třeba budu někde na stánku v kostýmu k nějaké hře tu novou hru propagovat. Dalo docela práci jim vysvětlit, že takhle chodím normálně =)
    ...ale děti a jejich označení princezna už mě taky párkrát potkaly. Asi je to dost obvyklá reakce.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    GENTIANA: musím říct, teď jsi mě opravdu upřímně rozesmála jako už dlouho nikdo :-) tu situaci bych opravdu chtěla vidět
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SKLIBA: což mi připomnělo, že jsem kdysi v italským autobuse pletla a jakési pachole se vyptávalo maminky, co to dělám atakvůbec a došlo k závěru, že jsem kouzelná víla, protože mám světlý vlasy a dělám z provázku látku.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    obvyklá reakce "mamíííí to je princezna?" :-D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    DIABOLUS: nechybí. Prostě je to něco, co neznaj, tak je to zajímavé.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    MACSKA: jé to je dobrý :). Tady je aspoň vidět jako moc dětem chybí dlouhé sukně. Na mě dětska taky koukají jak v Jiříkovim vydění a děsně se jim v těch dlouhejch nadýchanejch sukních líbim :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    DIABOLUS: mně asi taky.

    Takže, tak mě tady máte.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MACSKA: tos měla brát. Komu se poštěstí přijít k děcku bez těch otravností jako je těhotnství, porod, kojení, plíny...
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    dobrý den, tady se mi bude líbit :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Hólí show | Ticketpro - Vstupenka do světa zábavy
    http://www.ticketpro.cz/jnp/novinky/803628-holi-show.html
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Pozdravuje vás Amerasu (pro ty, co ji znají :o))
    Tomášek celou dobu chrněl, vypadal spokojeně, Zuzka taky, jen je uvázaná kvůli kojení :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SKLIBA:
    SKLIBA:
    a jsou fuč
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: jen teda tohle má oba ty ozdobné lemy, ty moje hedvábka mají jen ten spodní :-) což se mi vlastně líbilo skoro víc, bylo jednodušší to motat :-D
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    tak jsem zagooglila a jeste mala zmena. Je to pojmenovane podle mesta ;) Tak mame male info okenko za sebou
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    treba tohle je taky ono, ale v bavlnenem provedeni
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: jj. to mam taky jedno. Oranzove s vinovym lemem. Kanchipuram je stat, oblast puvodu. Gadwal je typ
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: mno jo no, jsem lama... a ta hedvábka by měly být snad gadwaly, aspoň tak to bylo tenkrát na stránkách (mají jen jeden ozdobný lem)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam